טיול ביפן 18 יום- עזרה בתכנון

טיול ביפן 18 יום- עזרה בתכנון

היי, אנחנו נוסעים לטיול של 18 ימים נטו ביפן, הורים ופעוטה בת שנה וחצי.
יצא לנו ספונטני (כמה שיכול להיות בטיול ליפן..) ואנחנו יוצאים באמצע תקופת החגים הקרובה וחוזרים באוקטובר.

אני מנסה להרכיב טיול שיהיה באיזי ובסבבה ובכל זאת להספיק לראות מה שאפשר..
הזמנתי כבר לינה ל-6 הלילות הראשונים בטוקיו (בצ’יודה, זה נחשב טוב?), שמהם נצא לטיולי יום בהתאם ליכולותינו ומזג האוויר, ואני לא יודעת איך להרכיב את שאר הטיול.
השיקול הכי חשוב לנו הוא שהנסיעות בין יעד ליעד יהיו כמה שיותר קצרות (בכל זאת, ילדה אנרגטית מאוד בת שנה וחצי), ושיהיה לפעוטה עניין כלשהו באתרים. וגם לינה נוחה במיקום טוב כמובן.

אלה היעדים האופציונליים להכניס לטיול: טוקיו, קיוטו, נארה, מיאג’ימה, הירושימה (?), אוסאקה (?), טאקאימה, ניקו, האקונה, קמקורה, דיסנילנד טוקיו.

מה יתאים לדעתכם לאופי הטיול שלנו, באיזה סדר אתם מציעים, ואיך בדיוק עובד הJRP??
והאם כדאי לנו בכלל להזמין אותו ולכמה זמן? (וכמה זמן מראש ואיפה?)

אשמח מאוד מאוד לעזרה כי למרות שאני קוראת המון על יפן אני ממש מבולבלת!!

**נוחתים וגם חוזרים מטוקיו

טיול ליפן עם פעוטה

בוקר טוב,
אכן אמיץ מצדכם לצאת ליפן עם פעוטה ועוד לכלכך הרבה מקומות שיעניינו את היפנים ולא פעוטה בת שנה וחצי.
המקומות שהזכרתם מאד יפים ומאתגרים אך מצריכים מדריך מקומי ותכנון מדוקדק כדי לנצל את הזמן העומד לרשותכם.
עזרה וייעוץ בנושא ניתן לקבל בבית המלון הראשון וכל היתר הוא הרפתקה לכל החיים.
בילוי נעים
אורי סומך

sitvaniyot

New member
אז ככה

בגיל שנה וחצי הבת שלכם לא תדע להבדיל בין יפן לישראל וזה גם לא מעניין אותה. מכאן שאתם חופשיים לעשות מה שאתם בוחרים וצריכים רק לדאוג לארגון סדר יום שמתאים לפעוטה. לאכול בזמן, זה הכי חשוב, לישון היא בלאו הכי תרדם בכל מקום אפילו בישיבה עם הראש בצלחת כאשר אתם במסעדה. לכן הכי חשוב שיהיה לה טיולון נוח. זה גם יעזור לכם בהתניידות.
דאגו לזמן חילוץ עצמות לקטנה, ניתן לעשות זאת בכל פארק או מקום מתאים אחר שתמצאו בדרך.
בקשר לפאס הנסיעות, הוא רק לתיירים ואפשר לקנות אותו רק מחוץ ליפן. את הקבלה ממרים לכרטיס מעין חוברת כמו רשיון נהיגה בין לאומי. הוא מגיע עם הרבה וריאציות, שבוע, שבועיים ושלושה. רק לרכבות או גם עם שילוב לאוטובוסים ומעבורות. תוכלו לחשב מה הכי מתאים לכם רק אחרי שתעשו מסלול מדוייק. כשבאים לתחנה מציכים את הפאס ומקבלים כרטיס לנסיעה. אבל לא משלמים כי כבר שילמתם כשקניתם את הפאס. הוא חוסך המון כסף והנסיעות ביפן יקרות. עם הקטנה השתדלו ליסוע בשינקנסן שנוסעת במהירות של 230 קמ"ש וכך גם נסיעה ארוכה הופכת לקצרה. ניתן גם לבקש מקום שמור ללא תוספת מחיר.

כל המידע [URL]http://www.japan-guide.com/e/e2361.html[/URL]
כל מה שצריך לדעת אתר ממשלתי של לשכת התיירות
[URL]http://www.jnto.go.jp/eng/[/URL]

למעלה