טיול בפראג בודפשט ווינה- תח"צ

מצב
הנושא נעול.

muki123

New member
=11= קטר תפעולי

היי כולם, הנה כמה תמונות הקשורות לתח"ץ במזרח אירופה (וגם וינה). תמונה 1- בשדה התעופה. תמונה שצולמה במהלך נסיעה בקו 119 למרכז העיר.
=11= קטר תפעולי
שביצע עבודות עיתוק בתחנה (ב11 בלילה!!) זיהוי?

קטר עיתוק חשמלי Skoda

=11= קטר תפעולי
שביצע עבודות עיתוק בתחנה (ב11 בלילה!!) זיהוי?
קטר עיתוק חשמלי Skoda
לפי השוואה לתמונות בעמוד המתאים באתר Railfaneurope.net, ברור שמדובר בקטר עיתוק חשמלי מתוצרת סקודה של הרכבת הלאומית של צ'כיה, CD, אבל אני לא מכיר אותם מספיק טוב בשביל להבדיל בין סדרות 110-111 (זרם ישר) וסדרה 210 (זרם חילופין).

muki123

New member
=12= בודפשט

היי כולם, הנה כמה תמונות הקשורות לתח"ץ במזרח אירופה (וגם וינה). תמונה 1- בשדה התעופה. תמונה שצולמה במהלך נסיעה בקו 119 למרכז העיר.
=12= בודפשט
כיכר deak ferenc ter' שהיא ככיכר התחבורה הראשית (ישנה גם כיכר מוסקובה אבל לא יצא לצלמה..) חשמלית בכיכר של פרנץ. אגב- מצטער על חוסר התמונות של אוטובוסים- זה לא שלא נסעתי בהם- אני פשוט כמו שאמרתי בעבר לא מגלה בהם עניין רב..

muki123

New member
=13= קטר 1

=13= קטר 1
בעת ההמתנה לרכבת מבודפשט לוינה. קטרים בתחנה

muki123

New member
=14= קטר 2

=14= קטר 2

muki123

New member
=15= קרונות למשאיות

=15= קרונות למשאיות
צולם תוך כדי נסיעה לוינה. בתחנה תפעולית בדרף חנתה רכבת ארוכה מאוד של קורנות המובילים משאיות שלמות עם מכולות!

muki123

New member
=16= וינה

=16= וינה
אחד מעשרות הדגמים של קטרים שהיו בחנות בוינה. לצערי הפגישה המקרית בחנות הייתה בערב שכבר הייתה סגורה. כפי שניתן לראות המחירים- לא זולים בכלל (כמו בכל וינה)

muki123

New member
=17= תחנת הרכבת בוינה (westbanhof)

בזמן ההמתנה לרכבת חזרה לבודפשט- רכבת פרברית (קומותיים) ברציף

קרונוע נמוך רצפה ולא קומתיים

בזמן ההמתנה לרכבת חזרה לבודפשט- רכבת פרברית (קומותיים) ברציף
הקרונוע שבתמונה הוא מסדרה 4024 של הרכבת האוסטרית הלאומית OeBB. מדובר בקרונוע חשמלי בעל חלק אמצעי נמוך בכל קרון, ולא קרונוע קומתיים (זה מסביר את ההבדל בגובה החלונות).

muki123

New member
אכן צודק

הקרונוע שבתמונה הוא מסדרה 4024 של הרכבת האוסטרית הלאומית OeBB. מדובר בקרונוע חשמלי בעל חלק אמצעי נמוך בכל קרון, ולא קרונוע קומתיים (זה מסביר את ההבדל בגובה החלונות).
אכן צודק
בלבול קטן שלי, שכן בתחנה היו גם רכבות קומותיים יפות יותר מבארץ וזה מה שראיתי בעיניי שכתבתי את הדברים...

muki123

New member
=18=

=18=
תחנת הרכבת keleti בבודפשט בלילה.

muki123

New member
=19= המטוס בטיסה הפנימית

=19= המטוס בטיסה הפנימית
טיסה מבודפשט לפראג במטוס dk בעת מזג אוויר סוער. טיסה לא פשוטה. עד כאן התמונות, יש לי גם תמונות של מכוניות ייחודיות אם תרצו אעלה אותן גם. תגובות יתקבלו בברכה...

אורי404

New member
איזו מן שאלה?

=19= המטוס בטיסה הפנימית
טיסה מבודפשט לפראג במטוס dk בעת מזג אוויר סוער. טיסה לא פשוטה. עד כאן התמונות, יש לי גם תמונות של מכוניות ייחודיות אם תרצו אעלה אותן גם. תגובות יתקבלו בברכה...
איזו מן שאלה?
יופי של שרשור

muki123

New member
= 1 = בונד..גיימס בונד

לקח קצת זמן
שמשהו יבקש את המכוניות.. אבל אני מוותר לכם- כי פרסמתי את התמונות בשבת. אז הנה מספר מצומצמם של מכוניות ייחודיות..
= 1 = בונד..גיימס בונד
bmw 007 מוקף בריבוע שחור- אני.

muki123

New member
= 2 =

לקח קצת זמן
שמשהו יבקש את המכוניות.. אבל אני מוותר לכם- כי פרסמתי את התמונות בשבת. אז הנה מספר מצומצמם של מכוניות ייחודיות..
= 2 =
מזדה rx8. לפי הבדיקה שלי יש אחת כזאת בארץ

מצב
הנושא נעול.
למעלה