טיול זריחה לכנרת או לרמת הגולן 07/01/11

underzero

New member
טיול זריחה לכנרת או לרמת הגולן 07/01/11

לטובת שומרי השבת המעוניינים להגיע, אני מתכנן על הזריחה של יום שישי, מה שאומר שביום חמישי הולכים לישון מוקדם.. לו"ז ומנהלות: לבוש: חם!!! (כאילו דה...) כלים: מתוחזקים קצב: 250 רגוע - 90-120 קמ"ש. ערכת קפה: מומלץ למי שיש (אני מביא את שלי הכולל גם קפה שחור עם הל, לואיזה ומרווה למי שאוהב חליטות). נשנושים: אני מביא עוגת טריקולד + וופלים (ואולי באפלות??) מפגש: 04:00 בצומת יקנעם לכיוון חיפה, יציאה בשעה 04:15. לאן רוכבים?? את זה נראה בהמשך ובהתאם להחלטת הרוב. ההבדל בין הכנרת לרמת הגולן מסכם בכשעה רכיבה... יש ארוע בפייסבוק: http://www.facebook.com/event.php?eid=186576158020023 ככל הנראה מתגבשת קבוצת רכיבה מאיזור המרכז באדיבותו של c881, אחד מהמנהלים של פורום פולגז.

gilbola

New member
ההודעה ש לי בניטור לכיוונך..

קצת סבלנות ואני מאמין שתקבל תשובות. רק באהבה.

underzero

New member
בשישי בלילה לכיוון שבת.

לא בחמישי בלילה לכיוון שישי, אבל
על תשומת הלב

lena552

New member
כן, כן. גם היום אמרו שיהיו גשמים מקומיים ורק

בצפון. שעתיים רכבתי בגשם רצוף ממעלות לתל אביב.

underzero

New member
בשישי בלילה לכיוון שבת.

לא בחמישי בלילה לכיוון שישי, אבל
על תשומת הלב

underzero

New member
מנהלות ולו"ז

כנרת- נסגר. אז לו"ז סופי: 03:00 יציאה מתחנת דלק גלילות (ליד הסינמה סיטי לכיוון צפון). 04:00 התכנסות בצומת יוקנעם. 04:15 יציאה לדרך. 05:00 הגעה משוערת למצפה (תצפית) הוד, הנמצא בצומת אלומות. תוואי הדרך: - כביש 70 עד צומת התשבי - צומת התשבי - ימינה לכביש 722 - צומת השומרים ימינה לכביש 75 - כניסה למתחם בצומת אלונים למעוניינים לתדלק, וחזרה לכביש 75 - שמאלה בצומת ישי לכביש 77 - צומת המוביל - ישר לכיוון טבריה - צומת פוריה - ימינה לכביש 768 - צומת אלומות - כניסה למצפה דרך תחנת הדלק של דור/אלון. הנחיות כלליות:
לבוש חם!! הולך להיות לילה קר(ררררררר) (כ- 10 מעלות).
צמיגים - תקינים. הכבישים לחים/רטובים. מי שאין לו צמיג תקין, יש לו הזדמנות להחליף.
כנ"ל לגבי הבלמים
מומלץ: גזיה+פינג'ן, נשנושים לבוקר הקר(רררררררררררררררר)
מומלץ: בקבוק מים לכל אחד (ונייר טואלט), למרות ובגלל שקיימת תחנת דלק בסמוך.
הכניסה לתצפית דורשת רכיבה של כ- 100 מטר בקטע כורכר. החנייה סלולה היטב.
יש לנו מדינה יפה. יש פחי זבל צמוד לתצפית. אנחנו לא מלכלכים ולא משאירים לכלוך אחרינו.
שאול ה (היוזם המקורי) ואנוכי לא לוקחים אחריות על הרוכבים ועל הכלים, לכן נא לא לבוא אלינו בטענות או בתביעות כאלו ואחרות.
למען הבטחון האישי, אנו רוכבים בקבוצה, במבנה. מבקש שלא "לפתוח ולברוח", ולו בגלל העובדה שאתם לא מכירים את הכבישים בלילה ועלולים (חס וחלילה) לפגוש חיית לילה לא סימפטית בגודלה (עיין ערך שועל, תן, חזיר בר וכד'). אני לא יכול למנוע מכם לרוץ קדימה, אבל בהחלט ממליץ שלא לעשות כן.
אני מביא איתי קפה שחור, באקלווה, עוגת טריקולד (כמובטח), לואיזה. מי שיש לו עלים לחליטות מוזמן להביא גם כן.
אם מישהו מסתבך/טועה בדרך/רוצה שנמתין לו או כל דבר אחר, מוזמן להתקשר אלי לנייד: 057-5200067. אם יש מישהו עם מירס ורוצה לתקתק אלי, מוזמן לעשות כן במספר 2191*5, רק שברכיבה לא תהיה לי היכולת לענות בתקתוק. ולמרות שלא קשור,
ל- lena552 שחוגגת היום את יום הולדת ה- 20

למעלה