טיול חנוכה 2007 !

doronelz

New member
טיול חנוכה 2007 !

בעוד פחות מחודש ב 6-8.12 אם אני לא טועה יהיה טיול חנוכה, מי ממחוז תל אביב מתכנן לבוא ? אולי ניפגש
[אה, דרך אגב אני חדש כאן ]

../images/Emo183.gifברוך הבא ../images/Emo140.gif

אני ממחוז ת"א. מי אתה? אנה. 14 וחצי. :) הטיול הוא ב-9-12.12 ואני בהחלט מתכננת להיות שם. אתה יכול למצוא את החוזר בקשר לטיול באתר של מחוז ת"א :)

doronelz

New member
הי אנה

השם נשמע לי מוכר... אני בחודש הבא בן 15 [17.12] , קוראים לי דורון. התאריכים שנתנו לי היום בחוזר הם למעשה ה9-10 ...של הפשצ"ים....אז אם שלך זה יומיים יותר זה אומר שאת מש"בית ? [קצת מוזר בגלל הגיל, מקווה שתוכלי להרחיב בעניין חח ]

../images/Emo183.gif../images/Emo13.gif

צודק. היתה לי טעות. 9-11.12. הטיול של הפשצים אכן יומיים. של המשצים שלושה. אתה פשצ? או שעברת את הקורס השנה?

doronelz

New member
הסיפור שלי : )

טכנית אני פש"צ....אבל רק טכנית. תביני, אני הייתי בשנה שעברה בטיולים ויכלתי ללכת לקורס, אבל בתאריכים של הקורס הייתי במשלחת ייצוגית לשיקגו למשך חודש, לכן לא הייתי בקורס והשנה אני צריך לחזור על הכל מחדש כמו פש"צ.... אבל בבחינה אחרת, אני מדריך בבית הספר שלי ומתנהג בדיוק כמו מש"צ : ) . מה איתך ?

../images/Emo183.gifהו. הבנתי.

זה קרה לכמה אנשים גם באשכול שלי... אני משצית. עברתי קורס השנה. אשכול גימנסיה הרצליה :)

noa128

New member
../images/Emo2.gif

אני מכיר אנשים מהגימנסיה...... אבל אני מעדיף לא לרשום פה שמות, יש מצב שתדברי איתי בפרטי? :p

../images/Emo183.gifנראה לי שכן..

לא חושבת שכולם ישנו באותו מקום וכנראה יהיה מסלולים שונים או משו אחרת יהיה עומס נוראי.

London 76

New member
אני יוצא...

לא יוצאים לנו מספיק מהאשכול, הם מעפנים.. אבל לא נורא, הולך להיות טיול בן פרוצה!

למעלה