טיול של "אחרי צבא" - על כסא גלגלים =))

VitalTush

New member
טיול של "אחרי צבא" - על כסא גלגלים =))

היי לכולם :) שמי ויטל ז, אני בת 20 מראשל'צ.. אני ניידת על כסא גלגלים, משרתת בקבע בחי"א, ונותרו שלושה חודשים למנייאק :) כאמור, אוטוטו אני חוזרת לאזרחות.. וכמו רוב האנשים בגילנו התחלתי להתעניין לגבי הטיול של "אחרי הצבא" וכמובן שבהתחשב בהיבטים של כסא הגלגלים - המשימה לא קלה בכלל! בכל אופן, כרגע אני בשלבי בירור של איפה ואיך אני יכולה לצאת לטיול שיהיה מצד אחד נגיש לכסא, ומצד שני מרתק, מעניין, מלא הרפתקאות ועתיר נופים ככל הניתן, כפי שתמיד חלמתי :) מעבר ל"איך" ו"איפה".. שאלה נוספת היא "עם מי" ... וכאן אתם נכנסים לתמונה (= לצערנו, מלחמת לבנון השניה הוסיפה אנשים רבים למשפחת נכי צה"ל.. אבל החיים ממשיכים, והם יפיפיים גם אם אתה על כסא.. מניסיון! לכן, עלה לי רעיון ואני זורקת לכם אותו.. לכל המעוניין.. אם אתם בעצמכם, או מכירים אנשים בגילי (בטווח ה20-26) - שמעוניינים לצאת למסע הרפתקאות, להוכיח שאפשר גם אחרת, לראות ולהכיר עולם, לחצות גבולות ולצאת לאתגר... בקיצור אם אתם אוהבים להנות מהחיים, ורוצים להצטרף אליי ולקבוצה שתתארגן - לטיול של "אחרי הצבא" שיהיה לא פחות מהנה מכל טיול אחר של החברים ה"הבריאים" שלנו, אני יותר מאשמח שתצרו איתי קשר בהקדם נהיה בקשר!!
ויטל

../images/Emo23.gif.

את ממש מקסימה. אני בטוחה שיש המון מקומות יפים בעולם עם מסלולים מתאימים גם לכסאות גלגלים... שיהיה בהצלחה!!

VitalTush

New member
חחח תודה תודה =))

חח טינקס על התגובה ... ואכן קיימים מסלולים מדהימים, בארץ ובעולם שנגישים לכסאות גלגלים.. אבל העניין עובד לרוב בקבוצות, ואני מנסה לארגן קבוצה של אנשים בגילי, ושבאותו הראש כדי שיהיה הרבה יותר כיף ושנוכל כמה שיותר להנות במקומות ההם... לכן, אם את מכירה אנשים שיהיו מעוניינים - אשמח אם תוכלי להפנות אותם שיישלחו לי מסר או משהו.. :) תודה!

EmGee

New member
לדעתי

אם מה שאת מחפשת זה חיילים משוחררים שמרותקים לכסא גלגלים, יהיה לך יותר קל למצוא כאלה בפורום של נכות... אבל זה רק דעתי.

VitalTush

New member
מסכימה איתך...../images/Emo3.gif

צודק לגמריי, וכמובן שפרסמתי גם בפורומים של נכים.. אבל אין לכל העניין הזה מודעות בגרוש, והכל עובר מפה לאוזן, לכן ראיתי לנכון לפרסם את זה גם פה, למקרה שמישהו פה מכיר אנשים שיהיו מעוניינים.... =) אגב, אני לא מחפשת ספציפית משוחררים, או כאלה שעל כסא... אלא כל מי שסוג הטיול הזה מתאים לו ומעניין אותו... ומשוחררים מרותקים הם חלק מרכזי באוכלוסייה הזו...

שדדה 1

New member
כל הכבוד

כל הכבוד לך שאת ככה נלחמת על מה שאת רוצה זה ממש חשוב ולא קל בכלל,אני מאד מקווה שתמצאי את המקומות שאפשר לטייל בהם ואני בכל מקרה יחפש במעגל אנשים שאני מכיר אם יש מישהו שמכיר אולי מישהו ש...הבנת תרעיון

VitalTush

New member
חחחח תודהה רבה

חחח טינקס על התגובה..... ואני פה במקרה ותמצא =))\
שבוע טוב!

למעלה