טיונר לכיון גיטרה?

טיונר לכיון גיטרה?

שלום לכולם! כבר הרבה זמן רציתי להתחיל לנגון בגיטרה והיום מצאתי (סוג של) מורה.... הוא כיון לי את הגיטרה שלי עם טיונר אלקטרוני. ז"א ברגע שהוא פרט על מיתר, אז הטיונר ציפצץ והאיר אורות עד שהוא הגיע לצפצוף ארוך והורה כי זה הצליל הנכון. חיפשתי באינטרנט וראיתי טיונרים עם מחוג... מה ההבדל בין השניים? אם אני מתחילה ללמוד גיטרה, איזה מהם אני צריכה? מה יקל לי על הלמידה? מחכה לתגובה מהירה, בהמון תודה מראש על התגובות, פולי :)

יוב יוב

New member
ואז הגיעה פולי...

קודם כל המון המון בהצלחה. לעניננו: על מנת שתוכלי לשלוט על כל הגיטרות, מומלץ ואף רצוי ללמוד על גיטרה קלאסית. צווארה הוא עבה מבין שלושת הגיטרות (קלאסית, אקוסטית, חשמלית) ולכן אם תלמדי עליה יהיה לך קל לנגן על אקוסטית ובכלל חשמלית. לגבי הטיונר, זה לא משה עם הוא עושה צליל, או מחוג (ויש אפילו עוד סוגים), העיקר שיהיה לך נוח. כשיש מחוג (או לדים למשל), את צריכה להסתכל על הטיונר כשאת מכוונת את הגיטרה. ברגע שיש משהו שעושה רעש את לא חייבת להסתכל על הטיונר, אלא לכוון עד שיצפצף. חוץ מזה, אני מודה שלא באמת יש לי מושג מה ההבדל בטיונרים, אבל בטוח ששניהם עוזרים לכוון. קיימת גם משרוקית עם 6 פיות, שהצליל של כל אחת מהפיות הוא הצליל של המיצרים של הגיטרה, זה גם עוזר לשמיעה מוסיקלית... מקווה שקצת עזרתי, ושוב בהצלחה

הסרט לא קשור אלי!

ראשית, תודה על האיחולים! יש לי גיטרה קלאסית (ח\בר שלי קנה לי)....... אני חושבת שעדיף לקנות את זה שעשה ציפצופים, הוא נשמע לי לעצלנים כזה... (בדיוק בשבילי).... האם אתה מכיר ספר של אקורדים שיכול לעזור לי? מחפשת משהו עם מוסיקה ישראלית.... אביב גפן, היהודים והקלאסיקות הישראליות....

יוב יוב

New member
כל אוסף ספרי "שירים וגיטרה"

עונה לציפיות שלך. ניתן להשיג בכל חנויות המוסיקה הקרובות למקום מגוריך. שבוע טוב וכמעט חג שמח

למעלה