טינטון ומנייר

חן67

New member
טינטון ומנייר

שלום זהבה :תודה לך על תשובתך המהירה . אני סובלת מרעשים בלתי פוסקים בשתי האוזניים 5 שנים לפעמים מלווה לזה תחושת אי יציבות או סחרחורת קלה. ישנה החמרה לאחר שתיית נס קפה ליומיים ואז יש רגיעה. גם במצבים של חולשה פיזית כמו מחלה או לחץ נפשי. יש לי ירידה בשמיעה בשתיי האוזניים מילדות. האם ניתן לאבחן זאת כמחלת המנייר ללא בדיקת הסחרחורות שביקשו בתל השומר? מאחר והכנסת מים לאוזן מזיקה לי מאוד. ובמידה ואכן זה מנייר יש מה לעשות? כל הרופאים שפניתי אליהם אמרו שאין רפוי לרעש ויש להסתגל. מה דעתך?

zs1957

New member
מחלת מנייר תשובה לחן 67

מחלת מנייר נגרמת כתוצאה מהצטברות נוזלים באוזן הפנימית שגורמים לפגיעה בשיווי המשקל ולפגיעה בשמיעה. התסמינים של המחלה: לחץ באזניים ,טינטון,ירידה בשמיעה וסחרחורת מסוג וורטיגו. טיפול : דיאטה דלת מלח, המנעות מקפה, אלכוהול, שוקולד.תרופות סטונרון ,אגיסארק, באטאיסטין. תרופות נוגדי חרדה קלונקס. לפי התיאור שלך את סובלת ממחלת מנייר.האם יש לך מכשירי שמיעה באזניים? מכשיר השמיעה משפר את השמיעה במצב של ירידה בשמיעה. כדי להפיג את הרעש מומלץ לשמוע רדיו , מוסיקה, או טלויזיה. ההאזנה מסיחה את הרעש. ממליצה לגשת לטיפול אצל רופא א.א.ג. או נוירולוג כדי לקבל את הטיפול הדרוש. תרגישי טוב, זהבה שחם

למעלה