טיפול באמצעות קסדה - זה אמיתי?

• פותח הנושא Osty
  • פורסם בתאריך

Osty

New member
אפשר בבקשה מקור או משהו לקטע שזה פוגע בזיכרון?

Osty

New member
אגב

דווקא כן הייתי הופך לשפן נסיונות אם יש תקווה שזה יעזור. אני לא חושב שאת (או אתה?) יודעים כמה סבל אני עובר.

Osty

New member
את יודעת מה זה לבכות מפחד?

כבר לא אכפת לי לסכן את עצמי

Osty

New member
טיפול באמצעות קסדה - זה אמיתי?

היי. כחלק ממצבי כחולה OCD בעל חרדות חריפות, ולאחר נטילה של כמה וכמה תרופות לאורך השנים ובמקביל, הפסיכיאטר שלי הציע לי טיפול חדש. הוא לא פירט הרבה, הוא אמר שננסה קודם כל תרופה חדשה ששכחתי את שמה, כי אני קודם יורד במינון של הנוכחית. בכל אופן, הוא סיפר לי על טיפול באמצעות קסדה, שאם אני לא טועה, מגרה איזה אזור במוח האחראי על הכפיתיות או משהו כזה? הוא אמר שסיכויי ההצלחה טובים. כמובן שיש לזה מחיר גבוה מאוד, גם מבחינה כספית וגם מבחינת זמן שכן אני צריך להיות זמין לטיפול כל יום רצוף למשך 20 יום. חיפשתי קצת באינטרנט, מצאתי כל מיני שברי דברים הקשורים בזה והבנתי שזה אפילו קיבל את אישור ה-FDA. אני יודע שמדובר בחברה היושבת בירושלים. האם מישהו שמע על הטיפול? יכול לומר לי אם מדובר במשהו אמיתי, או שסתם מדובר בבולשיט או אפילו הונאה? (הזמן והכסף שלי יקרים, אבל במידה ויש דברים בגו, אני מוכן לתת הכל בשביל הבריאות שלי) תודה.

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי יקירי

הטיפול בקסדה עדיין בחיתוליו ואין עליו הרבה ניסיון וידע רחב מספיק. יש כאלו שהדבר נמצא כעוזר כאלו ויש כאלו שבהחלט הדבר יכול להסב נזק מוחי. לכן תמיד שווה לעשות מחקר עצמי אם הדבר מעניין אותך ולברר בבתי החולים שמדברים על השימוש בו וכמובן להתייעץ כמה שיותר עם רופאים,פסיכיאטרים ונוירולוגים.

Osty

New member
אני אהיה שם בקרוב לחקור אודות הקסדה

אני מבטיח שאביא רשמים בשבילכן. עד אז בואו ונשאר חזקים.

למעלה