טיפול בדלקת חניכיים

elians

New member
טיפול בדלקת חניכיים

מה האפשרויות הטבעיות מאשר אנטיביוטיקה או טיפול ארוך באמצעות מרידול

Golden Cherry

New member
שטיפה במי מלח אכן עובדת!

מניסיון. מה צריך? כוס מים פושרים כף מלח מערבבים שוטפים עם זה את הפה (כמו שעושים עם מי פה...) חוזרים על הפעולה גם ביום שלאחר מכן וזה עובר

smady a

New member
מי מלח אכן טובים לזה. וגם מיץ לימון

ולשתות ולגרגר מים עם מרווה שהורתחה. כדאי מאוד ללעוס נענע או ציפורן להרחיק את הריח הלא נעים שיהיה בפה כתוצאה מהדלקת.

helenshva

New member
לרגישות בחניכיים אני מצחצחת

(את החניכיים)במשחה שנקראת פָּרודונטקס היא לא כ"כ טעימה אבל משולבים כל מיני צימחי מרפא והיא מעולה

elians

New member
איפה משיגים וכמה היא עולה

את יכולה אולי בבקשה להגיד לי?

אליאנס - אני השתמשתי בה

קניתי אותה אצל רופא השיניים שלי (מכבי) וזה עלה 30 שקלים. זה באמת עובד, אבל הטעם מזעזע.

elians

New member
ווואלה אני אגש לרופא שיניים באמת

אמנם זה לא רציני .. זה היה לי פעם אבל אני לא רוצה שזה יחזור.... תודה רבה ידידי

helenshva

New member
אני קונה אותה בבית מרקחת

היא לא טעימה (אמרתי),אבל עוזרת יש את המשחה הזו עם תוספת פלואוריד הטעם שלה יותר סביר

nona11

New member
פרדונטקס ניתן להשיג

בסופרפארם או בית מרקחת וגם בסופרמקטים. המחיר כמעט 30 ש"ח.

יעל :-)

New member
כבר הציעו לך

את עניין השטיפה ושימוש במשחת פרודונטקס. אבל מכיוון שהשרשור כבר גלש מעבר לתרופות סבתא (ומוזה תסלח לי), אז אגיד שיש גם משחה שנקראת "סנסודיין" Dual Care, והיא ספציפית יעילה לשיניים וחניכיים רגישים. (זו המלצה שאני קיבלתי מרופאת השיניים שלי.) ובנוסף לשימוש יום-יומי רגיל, הבנתי שאפשר גם לשים ישירות את המשחה על החניכיים עצמם, לעסות קצת ולהשאיר לזמן מה. זה גם אמור להועיל. אותו דבר ניתן לעשות גם עם הפרודונטקס ושמעתי שזה מעולה. שיהיה בהצלחה!

חכיתי אולי מישהו יגלה לפני: ../images/Emo39.gif

הרשו לי להציג את עצמי: מכשפה עם רשיון. רוקחת סבתאית מזה 30 דורות חמישתה של רופאת אליל מירושלים רביעית לרוקח המשחות הנודע צייד שועלים רב גדול בתורה ורב מעללים, רבה עם כולם, ומשלימה עם הכל ובעיקר - לא מאמינה ברופאים.... לטיפול באפטות בפה, כאבי צמיחת שיניים, פטרת בלשון, וכאבי חניכיים
רשמו לפניכם בגדול: דבש חרובים
בית המכבד עצמו תמיד ישמור דבש חרובים בצנצנת קטנה.

elians

New member
אוקיי תודה רבה על ההצעה

כיצד אני משתמש בדבש חרובים, מה המינון כמה זמן אני משתמש, מאיפה קונים וכמה זה בערך עולה. תודה רבה

../images/Emo13.gifכמה טיפים לשמירה על החניכיים:

עיסוי החניכיים בשמן ויטמין E. להרבות בשטיפת הפה בתערובת של בבונג ומרווה. וכמו שהזכירו..גרגור במי לימון ומי מלח..מצויין! לדימום [הנובע מחום]מהחניכיים צמחים בעלי תכונות עוצרים דימום כמו: תרד,עלי סלק,סלרי ,חסה, צמחים נוספים לטיפול: זוטה לבנה לחלוט 5 חופנים 10 דקות בליטר מים,לגרגר 2 דקות רצוף בכל פעם. או: 3 כפות קליפת רימון כתושה וחלוטה ב- 2 כוסות מים. [ואני בכלל שתלתי זוטה לבנה להורדת לחץ דם עבור מישו ממשפחתי.. לא ידעתי שיש לה עוד מעלות..
]

למעלה