טיפול במיומה באמצעות רייקי

nbraha

New member
טיפול במיומה באמצעות רייקי

שלום לכם, אני אשה בת 23 אשר התגלתה בדיקת אולטסאונד מיומה בגודל ראש של תינוק. רופא הנשים אשר מטפל בי נתן לי הפניה דחופה לניתוח לא לפני שהזהיר מפני הסכנות לפוריות שלי כתוצאה מתערבות כרורגית (ניתוח). מאחר ואני רק בת 23 ועיניין הפוריות שלי חשוב לנו מאד נבהלתי מהניתוח הצפוי. בצר לי פניתי אל ניסים ברכה - מאסטר רייקי מחיפה וביקשתי ממנו לטפל בי. בתחילה הוא דחה אותי. כשהתעקשתי ביקש ממני לפנות שוב לרופא הנשים ולהביא לו אישור בכתב שאין כל סכנה בדחיית הניתוח. למחרת התיצבתי אצלו עם האישור. התחלנו בסידרת טיפולים יום יומית של 3 שעות ביום. במשך שבוע ימים. בתום השבוע חזרתי לרופא הנשים ובבדיקת אולטרסאונד התגלה שהמיומה קטנה לחצי מגודלה המקורי. הפעם חזרתי אל ניסים ברכה בהמלצתו הנילהבת של הרופא שלי. המשכנו בסידרת טיפולים של שבוע נוסף באותה מתכונת. בתום הטיפול חזרתי לבדיקה נוספת ואז התברר שהמיומה נעלמה כלא הייתה. אני רוצה להמציל על מנהל הפורום הזה בחום. לשבח אותו על סבלנותו, מסירותו והדבקות במשימה שגילה במשך כל הטיפול. ובעיקר על התוצאה הניפלאה. עברו כבר כ- 3 חודשים מאז וברוך השם אין כל שינוי במצב. אני ממליצה בחום על המטפל הזה וברכות לניהול הפורום לא יכלו למצוא אדם מתאים יותר . בברכה, דורית בן- דרור

nbraha

New member
ניסים אתה מוכן להסביר את תהליך הטיפול?

שלום לך dafna l, טיפול ראשון היה טיפול כדי לאיזון אנרגטי. הטיפולים הבאים היו טיפולים יותר נקודתיים לטיפול בבעייתה. משך הטיפול הוכתב מחומרת הבעיה. כדי לגרום לגוף לספוג ריקמה חיה יש צורך באנרגיה רבה כדי לפתור את הבעיה תוך זמן קצר. אני מקווה שהסבר זה יספק. בברכת האור , ניסים ברכה - מנהל הפורום

למעלה