טיפול בעשביה

טיפול בעשביה

שלום,
אני גרה בבית קרקע שסביבו שטח די גדול (כ-80 מ"ר?), נגב צפוני.
כששכרתי את הבית לא נאמר דבר לגבי טיפול בגינה, אותה קבילתי לאחר גיזום עשביה. כרגע בעל הבית העלה דרישה שאטפל בעשביה הקיימת עד סוף החודש, ואם לא אעשה זאת יביא הוא קבלן גינון וישית את העלויות עלי.
כרגע יש עשביית חורף ירוקה פחות או יותר על כל השטח, סמיכה למדי.

מה תהיה לדעתכם הדרך הטובה ביותר והזולה ביותר לטפל בעניין? חשוב לציין שאני מאלה שלא מעוניינים לרסס בחומרי הדברה, כולל מונעי נביטה וכו', אז זו לא אופציה, וגם אני (כמופיע בהנחיות) סולדת מדשא סינתטי. כמו כן זה בית בשכירות לטווח קצר, אז אני כמובן לא מעוניינת להשקיע בעבודות תשתית לטווח ארוך. המטרה שלי היא כרגע היא להוריד אותו מהגב שלי במינימום עלות ומשאבים.
הפתרונות שראיתי עד כה הם יריעות שחורות (פלריג?) ו"בד שחור לגינון" (נראים אותו הדבר אבל הפרש מחירים אדיר, או שאני לא מבינה משהו.. אגב, זה כמו דשא סינתטי?), חרמש חשמלי וריסוס בחומץ/ מלח.
כיוון שאין לי מושג בתחום אשמח מאוד לרעיונות נוספים ולהכוונה לגבי עלויות וכו'.
תודה ושבוע טוב

מריאן אם לא לרסס פשוט לשכור מכבחת דשא או חרמש מכאני ולכסח את

השטח. אחת לחודש , זה יהיה הזול ביותר וגם יפה אחו ירוק , ואם זה סה"כ 80 מ"ר. אפשר גם במגל או פשוט לתלוש.

נשמע טוב, אבל לא עדיף לקנות?

יש לי עוד כמה חודשים טובים בבית, אם זה משהו שצריך לעשות אחת לחודש, לא כדאי כבר לקנות חרמש מכני/ מגל? כמה אמור לעלות? אפשר לקנות משומש?
לא נראה לי שאפשר לתלוש, ניסיתי קצת אתמול והצמחיה נמוכה וצפופה, זה היה מאוד מאוד לא יעיל..

אפשר לקנות יד שנייה ממקור אמים, אם יודעים לעבוד עם חרמש רגיל

זה הפשוט ביותר מסיימים ב 10 דקות.

רגיל-כלומר ידני (לא מכני ולא חשמלי)?

לא ממש יודעת, יכולה ללמוד..
כשאגיע הביתה אעלה תמונה של השטח, כדי לתת מושג לגבי המצב.

drorim69

Active member
בהמשך לעצה היפה של רן..

מציעה לקחת עז -
ככה גם יהיה לכם חלב

תודה רבה חברים

נרכש חרמש חשמלי, ינוסה היום ומקווה שיתן את התוצאות המקוות.
תודה על התשובות והעיצות.

למעלה