טיפול כושל במרפאה לבריאות הנפש

mmm134

New member
טיפול כושל במרפאה לבריאות הנפש

ברצוני לדעת אם ייש מישהו בפורום הזה שנפגע מטיפול כושל של המרפאה לבריאות הנפש באיכילוב אני בקשר מספר שנים עם המרפאה , בעקבות המון בעיות ומשבר מאד מאד קשה, ומשום מה כל מה שהם רוצים זה לדחוף לי כדורים בכוח, אם לא אקח כדורים, אין טיפול אין יחס, אני ביקשתי שיחות פסיכולוג וקבלתי עובד סוציאלי פסיכיאטרי, אולם הסיוע לו אני נזקק מביטוח לאומי מצריך חוות דעת של רופא מומחה, ואותו רופא ראשי במרפאה מסרב בכל תוקף לתת לי חוות דעת , לא רק זה אלא שהעבירו אותי כבר דרך חמישה מטפלים וגם ניצלו אותי כדמות שיש לה בעיות לטובת סטודנטים שלומדים פסכיאטריה, ישבתי מול שבעה ילדים סטודנטים והיה עלי להחשיף, אני פועל רבות לשקם את עצמי בכל מיני דרכים, ולא סומך על איש, מה שאני מבקש מהמרפאה זה את הסיוע הבסיסי האלמנטרי שמגיע לי כאזרח, אבל המרפאה לבריאות הנפש אינה מסייעת לי בצורה פרקטית בפתרונות להם אני זקוק, הם אדישים, שוכחים את התיק הרפואי כל פעם, אין להם מושג בכלל מה קורה איתי, מלבד העובד הסוציאלי שמטפל בי בנאמנות, אך הוא לא יכול לפתור את הבעיות שלי לבד, אין לו תפקיד נהולי והוא אינו רופא, אך הוא מסכים לחלוטין עם הטענות שלי. יש שם רופא ראשי, אדיש לחלוטין, שבכל פעם שאני בא הוא מתנער ממני, בכל מיני שיטות, ובעזות מצח. אני מתכוון להתלונן ולחשוף את התופעה, והייתי שמח לדעת אם יש עוד אנשים שנפגעו מהיחס הזה במרפאה לבריאות הנפש באיכילוב, לא ייתכן שכאדם שמשלם מיסים ושני בני משרתים כחיילים קרביים בצה"ל, אקבל כזה יחס מזלזל, טפשי, אדיש, חסר אחריות ובוטה מוני

mbloch

New member
טיפול במרפאה באיכילוב

המרפאה הפסיכיאטרית באיכילוב נותנת שירות למעל 300,000 תושבי תל אביב בכח אדם מינימלי, ולמרות זאת אנו משתדלים לתת את השירות הטוב ביותר לכמה שיותר אנשים הנזקקים לעזרתנו. לראייה, עשרות מכתבי תודה שאנו מקבלים לציון מצוינותינו!! בהיותנו מרפאה טיפולית אנו מתרכזים במתן טיפול ולא במתן אישורים \ חוות דעת \ עזרה טכנית, נושאים שאינם קשורים ישירות לטיפול. בנושאים הללו מטפלים גורמים ציבוריים \ ממשלתיים אחרים. נושא זה מהווה לעיתים, לצערי, מוקד לאי הבנות עם מטופלים מסוימים. לגבי סטודנטים - אנו מחלקה אוניברסיטאית, עובדה שתורמת רבות להעלאת הרמה המקצועית במחלקה. אנו לפעמים מבקשים ממטופלים להתראיין מול קבוצת סטודנטים כדי לעזור להם ללמוד את המקצוע. מעמד זה הנו תמיד בהסכמת המטופל אשר יכול לסרב לשתף פעולה. הפסיכותרפיסטים במרפאה הנם גם פסיכולוגים קליניים מומחים, גם עובדים סוציאלים פסיכיאטרים וגם מתמחים. כולם מוסמכים לעסוק בטיפול ועוברים את ההדרכות ומתאימות. צר לי כי אתה מרגיש כה פגוע מהטיפול המסור אותו (אני יודע) שאתה כן מקבל במרפאה, ואני מציע כי תבדוק פעם נוספת את דרישותך מהמרפאה ותשאל את עצמך אם אתה באמת בא בטענות לכתובת הנכונה. מנהל המרפאה

למעלה