טיפול n.l.p. בחינם.

kifale

New member
טיפול n.l.p. בחינם.

במסגרת לימודי השיטה אני צריך לרכוש נסיון לכן אשמח לתת מיפגש אחד או שניים למי שמעוניין לטפל במצוקה או שאיפה. המדובר בשיטת טיפול קצר שמתמקדדת בתהליך שאדם עושה וכן בתת המודע שלו נא להשאיר הודעה ואחזור אליכם תודה

ומה אז?

תשאיר את המטופל להתמודד לבד עם תהליך שנפתח בלי לסגור אותו? היכן האחריות? או שמעבירים תהליך שלם, או שלא עושים זאת בכלל. בהצלחה אריאלה

kifale

New member
היי אריאלה

תודה על הפנית תשומת ליבי. המדובר בהנחיה - סוג של אימון מתקדם ולא טיפול במובן הקלאסי לכן גם מדובר על מספר מיפגשים מצומצם. בהם מקבלים העצמה דרך התת המודע ולא ממש טיפול המשך טוב.

אליזבט21

New member
NLP במפגש אחד ???

היי Kifale, גם אני לומדת nlp (למעשה מסיימת בקרוב) ומתרגלת עם אנשים שמגיעים אלי אבל אני לא מאמינה שאפשר לעשות תהליך משמעותי במפגש אחד או שניים. תהליך אמיתי ורציני מחייב אותנו לתשאול , ברור מעמיק ומיקוד הקושי , העצמה ובד"כ גם העברת מס' תהליכים על מנת להגיע לשינוי. יצירת האמון הבסיסי -אף היא לוקחת את הזמן שלה ודורש סבלנות ו... זמן. אי לכך ההצעה שלך למפגש אחד /שניים אינה ראלית. בכל מקרה , שיהיה בהצלחה אליזבט

kifale

New member
בגדול חשובה האיכות לא הכמות..

בגדול דרכי הטיפול משתנים כמו החברה פעם טיפול לקח שנים אחרי זה פחות ואז בו האימון וקיצר את זה לחודשים והיום ה n.l.p. אמור לעשות זאת במספר מפגשים מאחר ובעבר נכנסו למעמקים כדי לטפל היום בגלל שאנשים לא רוצים לעשות מאמץ לכן התפתחה השיטה שמשפיעה יותר על תת המודע. בכל אופן, אשמח אם נוכל לתרגל אחד על השני, כדי לחוש גישות שונות. נדבר.

למעלה