טיפים לשיעול לח

דש1דש

New member
טיפים לשיעול לח

הקטנה עברה, כמובן מהסטרידור לשיעול לח נתתי לה R35 הגבהתי את המיטה אשים בצל מה עוד?

R3 זה לא קונדום ?../images/Emo3.gif

טיפ של סבתות שעובד נהדר על הפרח שלי: לחמם מעט שמן למרוח בעדינות על בית החזה להניח על בית החזה נייר עיתון ומעליו חתיכה גדולה ועבה של צמר גפן להלביש בגופיה חמה וצמודה (כדי שצמר הגפן לא יזוז למרות שנייר העיתון משמש כדבק)

תומילי

New member
לא סתם שמן, נדמה לי ש

שמן זית עדיף
יש איקונים !!!!!!!!!!!

../images/Emo6.gif ועכשיו ניסיתי לדמיין

את הנסיך שלי עם הקוטנסטרוקציה הזאת... אנחנו כבר כמה שבועות עם יובש נוראי על הפנים, כפות הידיים וחלקים נוספים בגוף, והוא לא מאפשר לי למרוח כ-ל-ו-ם. אחרי שהוא נרדם, אני מנסה למרוח על הפנים שלו קצת שמן זית (בעזרת צמר גפן), אבל גם זה בהצלחה חלקית בלבד. הוא ממש מתנגד תוך כדי שינה

תנסי למרוח לו את השמן ללא צמר הגפן

הפרח גם מתנגדת למריחת השמן ולכן, אני מרטיבה את כף היד שלי בשמן זית (הפעם אני לא מתקמצנת
) ומלטפת לה את הפנים בלי שהיא תרגיש שתוך כדי ליטוף נמרח עליה שמן

אני מורחת לה עם הידיים

לא מורחת, אלא רק נוגעת בלחיים עם השמן. היא כמובן מתנגדת ומתעצבנת ואז אני אומרת לה "טוב בסדר, בואי נוריד לך" ואז מורחת את השמן בשקט ובשלווה
וכן, גם אני מורחת (גם)כשהיא ישנה, וגם שם היא מתנגדת...

יהיה לי קצת קשה למרוח עם הידיים.

אלף - בדרך אני אמרח כל מיני דברים אחרים (מצעים וכד') בית - הנסיך הוא כבר ילד די גדול, עם לא מעט כוח בכלל, והרבה מאוד כוח התנגדות בפרט... ברגע שאני מורחת קצת על הפנים שלו, הוא מייד מנגב עם השרוול/שמיכה, כרית וכד'. אני ממשיכה לנסות. בכל מקרה -

catנוע

New member
סתם רעיון

(אולי אפילו טפשי. ייתכן מאוד) אולי תתני לו שימרח בעצמו על הלחיים? יש מצב?

חשבתי, ניסיתי, לא הצליח ../images/Emo4.gif

אפילו ניסיתי טקס התמרחות משותף בקרם לחות, שכלל את הנסיך, אותי ואת המטפלת. נאדה. הביט בעניין איך אנחנו מתמרחות וניקה את היד שלו עם הבגדים.

catנוע

New member
לא השתכנע, אה?

טוב, אין לי עוד רעיונות כרגע. אבל אני אחשוב על זה

יסמין@

New member
כמה עצות

א) סירופ טננבלוט מורכב מחומרים טבעיים וצמחיים, מכיל בין היתר: תמציות צמחים מרוכזות של מחטי ארזים, עלי סלוויה, עלי נענע חריפה, שומר, אניס, קורנית, טיליה, סמבוק, ועוד ועוד http://pharm.leumit.co.il/ShowProduct.asp?product_id=7326&cat_id=135&cat_id0=33&cat_id1=124&cat_id2=135&cat_level=3&makat=60521 ב) סווידיש ביטר - מעולה! http://www.beofen-tv.co.il/cgi-bin/chiq.pl?swedish_bitter ג) שימוש במבער שמנים+טיפות שמן ארומטי לבנדר+ אקליפטוס לימוני+הדס (לילדים גדולים יותר אפשר גם אקליפטוס רגיל). ואפשר לשפוך כמה טיפות אקליפטוס לימוני על הפיג'מה ו\או על הכרית ד) ואם זה אפשרי, משהו מבחיל במיוחד שפועל במהירות רבה: חותכים בצל לחתיכות דקות ושופכים עליו דבש. מכסים בצלחת ונותנים לזה לשכב לילה שלם או כמה שעות. לאחר מכן מסננים את חתיכות הבצל ואת הנוזל המבחיל שותים. הסבר: הדבש סוחט מהבצל את כל השמן המסריח שלו שהוא בעצם אנטיביוטיקה טבעית וכנ"ל הדבש. החלמה מהירה!

דש1דש

New member
דבש לא רלוונטי

אני לא נותנת עד גיל שנה וחצי - שנתיים.... והיא רק שנה וחודשיים

יסמין@

New member
גם אם אחד מהדברים

שכתבתי יעזור אני אשמח. ברור שאסור דבש לפני גיל שנה וקצת (ואת כאם תחליטי כמה בדיוק יהיה ה"קצת") וכנ"ל אסור שמן אקליפטוס בגיל הרך, ולכן מומלץ אקליפטוס לימוני שהוא יותר עדין. ומצד שלישי, אם את בעד הרפואה הקונבנציונלית בלבד, אז גם לה יש פתרונות.

ה-R האלה עוזרים../images/Emo35.gif

סוף סוף הלכנו להומיאופט וקיבלתי איזה 2 R'ים כאלה. בהתחלה נרשמה החמרה ושום השפעה אחרת. אח"כ נראה היה שזה מזיז לו כמו לחישה באוזנו של חרש. עכשיו נראה לי שאולי יש שיפור מסויים, אבל אין לדעת אם לייחס אותו דווקא לזה. בקיצור, די מבלבל.

דש1דש

New member
שנה שעברה, לגדולה

הR35 (של השיעול) מאוד עזר - בדיוק במקרה כזה של פוסט סטרידור - נקווה שיעבוד גם עם הקטנה (האמת - מרפי אל תקשיב - היא לא משתעלת מאז שהלכה לישון ולפני כן - בעירות השתעלה יותר מידי - אז אולי עובד...) נקווה האמת שיש גם בצל בחדר - הן בטוח תקומנה רעבות

למעלה