טירוף של סר באשקלון

נראה לי הסר. הכי חמורה שראיתי. פיצוצים. מטורפים ( חוץ מהרקטות,) היו רעמים וברקים. מטורפים. גשם. שהגיע בשיא העוצמות התחנה של ניקולאי ל298 ממש

35 מ''מ. הלילה באשקלון. אבל המדהים. שבו היתה חוויה של הסר מבין החמורות ביותר שראיתי. ( רק הסופרסל בראדלצ באוקטובר 2001) היה מרשים מזון. אבל באשקלון זו לדעתי הסר הכי חזקה שראיתי

צדיק1986

Active member
ושוב מזג האוויר מאכזב.
גם רק 23 מעלות ביום במישור החוף, גם אתמול בלילה
היה מחניק, גם היום בלילה יהיו רק 18 מעלות, למרות שצריכות
להיות 15.
ומה זה צריך להיות ששוב הצפות ?! למה לא יכול לרדת פשוט גשם קליל
במשך כמה שעות, וזהו ?! בלי הצפות !
אם ככה, עדיף שבכלל לא ירד יותר גשם !

ושוב מזג האוויר מאכזב.
גם רק 23 מעלות ביום במישור החוף, גם אתמול בלילה
היה מחניק, גם היום בלילה יהיו רק 18 מעלות, למרות שצריכות
להיות 15.
ומה זה צריך להיות ששוב הצפות ?! למה לא יכול לרדת פשוט גשם קליל
במשך כמה שעות, וזהו ?! בלי הצפות !
אם ככה, עדיף שבכלל לא ירד יותר גש

יש פה כמה מרכיבים. א עוצמות גשם מאוד גבהות. שביעות לכמות. גדולה תוך זמן קצר . דבר שני. תשתיות. העיר הזו מבין העתיקות בארץ ועדין לא ראיתי שום שיפור תשתיות. רק בניה. אדירה. ללא תכנון והכי במקום שיהיה אדמה שתספוג. את הגשם. אין למים לאן ללכת הכול בטון וכו'.

גם הטופוגרפיה של אשקלון גרועה, אחרי מתלול קצר יש איזור שלם מישורי נמוך שהניקוז שלו גרוע בלאו הכי, מניח שהיה מוצף בחורפים אפילו לפני הבנייה שם

נראה לי הסר. הכי חמורה שראיתי. פיצוצים. מטורפים ( חוץ מהרקטות,) היו רעמים וברקים. מטורפים. גשם. שהגיע בשיא העוצמות התחנה של ניקולאי ל298 ממש

גם הטופוגרפיה של אשקלון גרועה, אחרי מתלול קצר יש איזור שלם מישורי נמוך שהניקוז שלו גרוע בלאו הכי, מניח שהיה מוצף בחורפים אפילו לפני הבנייה ש

גם הטופוגרפיה של אשקלון גרועה, אחרי מתלול קצר יש איזור שלם מישורי נמוך שהניקוז שלו גרוע בלאו הכי, מניח שהיה מוצף בחורפים אפילו לפני הבנייה שם
מה שאני זוכר. איפה שאתמול חילצו אנשים מהכביש. היו שלוליות חורף גדולות. במיוחד זכור לי מצורף 91 92. אז לא היה את כל השכונות שמה מסביב. היה רק חול.

guprnds

Active member
מכת גשם יפה בצהרים בכל צפון מזרח הרמה. אמנם אנחנו לא מגיעים לקסוליים של אשקלון (...) אבל בהחלט משיב נפש.

למעלה