|טלויזיה|DVD מומלצים לילדים

|טלויזיה|DVD מומלצים לילדים

יש לנו מכירת DVD לילדים בעבודה ביום רביעי ואני רוצה לקנות לאיתן כמה DVD חדשים יש לנו בבית YES BABY עד חודש אפריל אבל הוא ממש לא אוהב את התוכניות שם ורוצה בעיקר לראות DVD אוהב מאוד את פים פם פה, ילדות ישראלית, שעה עם עידית, ודיג דיג דוג לא סובל את 100 שירים ראשונים או שירים קטנים עם עוזי חיטמן חשבתי לקנות לו את הדיסקים של דתיה בן דור מחסן השטוזים גינת השטוזים דיגדוגים שירי משחק מה מומלץ מבינהם? חשבתי גם על אצו רצו גמדים ושורום זורום כי הוא מאוד אוהב את ילדות ישראלית על אילו DVD אתם ממליצים

מחסן השטוזים של דתיה מאוד מומלץ

וגם דיגדוגים,יש גם את חיתולי עם אפרת רייטן בעיקרון זה לגמילה מחיתולים אבל השירים שם מאוד יפים,ליאור מאוד אוהבת

קיפוד על הזקן

קיפוד על הזקן קיפוד על הזקן קיפוד האחיינים שלי מתים על השטוזים וכל הזמן מדביקים אותי לשיר הזה

סבא טוביה (נדמה לי שביער)

יש אצל ההורים שלי והיא מאוד אוהבת, די חביב יש לומר. אנחנו האמת עם לולי של הוט והתכנים שם נהדרים ואהובים במיוחד, אז אם במקרה אתם עוברים מיס...

לולי באמת ערוץ מוצלח

יש להורים שלי וממש אהבתי אותו גם ערוץ ההורים של הוט ממש טובים - לעומת הערוץ של YES שהוא גם בתשלום נוסף (אין אותו בחבילה) וגם מתחת לכל ביקורת אבל בשביל זה לא נעבור מ- YES ל-HOT

האמת שאנחנו מאוד מרוצים מהוט

היינו גם ב- YES- נכון שיש להם בגדול תכנים טובים יותר (סדרות), אבל הבעיה היא אחרת- אין מתי לראות את כל התכנים האלה. מעבר לזה, מוסיפה לרשימת הפלוסים גם את ערוץ 8 של הוט שלוקח את זה של יס בהליכה איטית. מבחינתי, בסופו של יום אנחנו רואים בעיקר ערוצים 2, 10 ולפעמים ביפ והחיים הטובים. סרטים אם יוצא לראות בכלל- יש בשניהם אותו דבר. שורה תחתונה- אנחנו עם המחיר של הוט, זול יותר מיס. עכשיו בדיוק צריכים להחליט שוב למי מתחברים, הבעיה עם יס שהם לא מתחרים אפילו בהצעות של הוט ולא אכפת להם להפסיד לקוחות (לכן חזרנו להוט לפני שנתיים, אחרי שהיינו שנה ביס).

כרגע אנחנו משלמים ממש מעט יחסית ל-YES

200 ש"ח כולל 4 חבילות האמת - בקושי רואים טלויזיה... למי יש כוח וזמן אחרי יום עבודה. הרבה פעמים מוצאים תא עצמינו הולכים לישון ב- 23:00 והטלויזיה עדין לא נפתחה

הסיטואציה מוכרת היטב

גם אנחנו לא ממש צופים יותר מדי, אבל כרגע הטלוויזיה תמיד פתוחה ברקע (לא בבית שלנו...). באמת מעט אתם משלמים, אנחנו לפני שנתיים שלוש שילמנו 220 בערך על 3 או 4 חבילות.

לאיזה גיל זה מתאים?

הילד בן שלוש ומאוד אוהב את סיפורי התנ"ך של סבא טוביה. השאלה אם שאר המוצרים של סבא טוביה גם מתאימים לגיל הזה?

לדעתי כן

לא יודעת "לאיזה גיל", אבל הקטנטונת שלי נהנית- זה די וי די עם שירים קצרים וקטעי קישור.

kerenbg

New member
מחסן השטוזונים להיט אצלנו הגינה דווקא לא

שירה מאוד אוהבת את שורום זורום, אצו רצו גמדים ופים פם.

mevav1

New member
אני ממליצה על "קטנטנים-סיפור ושיר מאת מיריק

שניר"...זו קלטת מצויירת, בה יש אוסף שירים ודיקלומים משגעים, עשירים ו"אמיתים" עם קולות הנכדים של מיריק. הציורים מטרפים, הכל מחורז משגע ואני ובתי צפינו בזמנו בקלטת נון סטופ. עוד ממליצה ושלא אמרו נדמה לי זה, שמוליקיפוד שזה שלושה סיפורים מהקלאסיקה שאנו היינו קטנים וגם זה מצוייר ועם שירים יפים ועדינים.

למעלה