טלוש אני רוצה

טלוש אני רוצה

להנחות אותך לגבי כתיבה בפורום הזה: תכתבי כל מה שמתחשק לך!!! אין נושא בעולם שאיננו קשור לדרך הלוחמים... אני רוצה שנרגיש ונטפח כאן התבטאות חופשית לחלוטין, משולחת-פחד לחלוטין, משוחררת לחלוטין, אמיתית לחלוטין... על כל נושא שבעולם!!! קשקשי בחופשיות!!! כאן אנחנו נוכל לדון על עצמנו, על מה שאנחנו מרגישים, על מה שאנחנו רוצים, על מה שמפריע לנו, על מה שטוב לנו, על מה שאנחנו רוצים!!! "דרך הלוחמים" זה לא דרך חיצונית מסויימת, איזו שהיא שיטה או מכניזם, אלא זה מה שיוצא מתוכנו... לפעמים יוצא מתוכנו פחד אשר מתכופף לנוכח החיים שמולנו - ולפעמים יוצאת מאיתנו אהבה. דרך הלוחמים היא מה שאנחנו רואים שקורה לנו בשניה זו, ברגע זה, בדקה זו, מחר... אז כתבי על מה שאת רוצה, כתבי על הטיול שלך, כתבי על אהבה, כתבי על העבר, כתבי על עצם המהות של "פורום", כתבי על מה שבזין שלך!!!!!! אוהב תמיד ובלי גבולות כלל בן

אוף, ניסיתי

לכתוב את ההודעה הזאת בשרשור שהתחלנו, אבל שלוש פעמים המחשב לא הסכים לעשות זאת... מסתבר שמנהל פורום איננו כל יכול... בכל אופן, אני מקווה שזה בסדר גם ככה ושזה לא מכעיס אותך ושאת עדיין אוהבת אותי... שלך באהבה רבה בן

בנצ´ו ../images/Emo23.gif

כמה פעמים אני צריכה להגיד לך: אני אני אני אני אני אני אני אני אני אוהבת אוהבת אוהבת אוהבת אוהבת אוהבת אותך אותך אותך אותך אותך אותך אותך בלי בלי בלי בלי בלי בלי בלי בלי בלי תנאים תנאים תנאים תנאים תנאים תנאים וגבולות וגבולות וגבולות וגבולות נו, הבהרתי את עצמי? וחוצמזה אני מאד רוצה לכתוב על הכל רק שכרגע אני קצת עייפה ובקרוב אלך הביתה אבל רק רציתי שתדע ש: אני שמחה שאתה קיים (זה מיועד גם לבן וגם לפורום) באהבה
טל

תודה, תודה, תודה חמודים!!!

ותכתבו כאן - תביעו את כל מה שיש לכם. הפורום הזה אמור להיות מקום שבו אפשר להתפתח ולהתבטא בחופשיות וללא פחד... ה"יריבים" שלנו הם הפחד מלהיות עצמנו והצורך שלנו לעמוד בדימויי שלמות כאלה או אחרים... על כן, כך או אחרת, כולנו לוחמים!! שלכם באהבה בן

כן, כן, שמענו אותך -

גם אני יכול להגיד שאני לא לוחם, אבל מה זה "לוחם"? ואם לוחם זה מה שאת? האם גם אז תגידי "אני לא לוחמת"? לוחם הוא מי שנלחם / שואף להרמוניה (אותו דבר, במלים אחרות). אם את נלחמת / שואפת להרמוניה, את לוחמת. לוחם איננו חייב להיות זה שמנצח, או זה שמפסיד. לוחם איננו מודע כלל לדברים האלה. הוא פשוט שואף... הדרך היא המטרה... האהבה היא האמצעי... האושר הוא המצב הטבעי... שלך באהבה בן

למעלה