טם טם טם...משחק הזיהוי

OrlyNL

New member
טם טם טם...משחק הזיהוי ../images/Emo88.gif

משחק הזיהוי הולך ככה: אני מפרסמת תמונה בפורום, ואתם צריכים לזהות את הקשר שלה ליו2. אתם יכולים לשאול שאלות שהתשובה עליהם היא כן/לא ואני אענה. פשוט ביותר
בשביל המשחק הראשון אני שמה תמונה ממש ממש קלה לזיהוי. אז מי זה הבחורצ'יק בתמונה, ומה הקשר שלו לU2 ?

taliF454

New member
איך זה הולך?

אם מישהו מנצח אז תורו לשים תמונה? ומה מקבלים הזוכים המאושרים?

OrlyNL

New member
יפה ../images/Emo70.gif

זה אכן וים ונדרס....הכוונה היא לנחש בעזרת שאלות של כן ולא, אבל אמרתי לכם שהתמונה הראשונה תהיה קלה לניחוש. טלי - את זוכה בכבוד לשים את התמונה הבאה
Dazzling - אחלה ניחוש! מצחיק שדווקא אני לא חשבתי לשים תמונה של סטיב ג'ובס

OrlyNL

New member
צודקת. סליחה.

וים ונדרס הוא במאי סרטים ידוע. יו2 משתפים איתו פעולה כבר הרבה שנים. בין היתר הם כתבו שירים לפסקולים של סקטים שהוא עשה (The Ground beneath her feet, Until the end of the world), והוא ביים להם קליפים. באחד הסרטים שונדרס עשה - The Million Dollar Hotel -בונו מופיע במשך כמה שניות בתור איש בלובי של המלון. ובלי קשר - סרט שווה לגמרי! כדאי לראות!

dazzling

New member
../images/Emo35.gif

סטיב גו'בס(או איך שלא כותבים את זה) מנכ"ל אפל?

taliF454

New member
אממ מאיפה להתחיל לשרשר?

טוב,אז מי זה ומה הקשר שלו (רופף,אבל בכל זאת) יו 2?

OrlyNL

New member
את מוזמנת

לפתוח שרשור חדש
(השרשור הנוכחי יפסיק לקפוץ אוטוטו)

psychocandy

New member
בוקובסקי !:)

המשורר, הסופר ועכבר הבארים העניק השראה רבה ליצירתו של בונו. הם אפילו נפגשו פעם. בונו משתמש במשפט Days Run Away Like Horses Over The Hills בשיר מ"זורופה" - Dirty Day. המשפט הזה לקוח מספר שהוציא בוקבסקי באותו שם (לדעתי ב1969.)

OrlyNL

New member
וואו ../images/Emo2.gif

כל הכבוד
חשבתי שזה אנטוני קווין

taliF454

New member
../images/Emo45.gif נכון

כל הכבוד! מחכה לתמונה הבאה... (לפחות נחסכה ממני הטירחה של פתיתחת שירשור חדש)

psychocandy

New member
והתמונה הבאה היא............

נו, מי הבחור?:) (קל יחסית, הייתי אומרת)

taliF454

New member
../images/Emo6.gif מה קל? מי קל?

לא יודעת מי זה.... ניחוש פרוע:דניאל לנואה? (למרות שלפי חישובי החתיך שבתמונה נראה קצת צעיר מדי..)

למעלה