:) טנדר

• פותח הנושא sh12
  • פורסם בתאריך

sh12

New member
:) טנדר

מיכל את לא טנדר זה בטוח. מצאת דרך מקורית להעביר תחושה מוכרת כ``כ לפעמים הכל נראה כ``כ קשה שאני בטוחה שזה יותר מהכל גורם לי להרגיש כ``כ ````זקנה`` ליד כולם. כאילו שרק לי יש קשיים. בקיצור אהבתי את שכתבת אם יש לך עוד כאלה, בשמחה. אני רוצה להקדיש לך משהו שהוא תקווה אופטימית: ``איש יקר אני רוצה שתדע יש מקשיב לדבריך, איש חולם יש שותף לחלומותיך`` השיר הזה עושה לי מנגינה בלב. זהו בברכת המשך יום מוצלח שלך ביי

מיכל לב

New member
במיוחד בשבילך...

שיר נחמד לפני השינה מתוך ספר שנקרא ``במלוא ההערכה`` (מומלץ ביותר). אני בטוחה שגם בתך הקטנה תהנה ממנו.השיר נכתב ע``י אם חד הורית ובתה הקטנה. המלאך השומר מלאכים שומרים עליך בשנתך, שדונים קטנים רוקדים בשערך, הם מפזרים עלייך אבקת אהבה, ומראים לך עד כמה את חשובה. הם יודעים שהלילה בשנתך, יתגשמו לך כל חלומותייך. וכשיהיו מחשבות נעימות בראשך, השמחה תבוא גם אלייך. זכותך המולדת להיות נאהבת, האהבה היא אחת מתכונותייך. קל לך למצוא את עצמך כשאת אוהבת, לכן חפשי אהבה בכל עיסוקייך. אתערב איתך שבשנתך הלילה הזה, יתגשמו חלומות אהבתך. כשמחשבות אוהבות יעטפוך מזה ומזה, האהבה תתרחש גם אצלך. לילה טוב וחלומות פז :cool:

למעלה