טעויות...

קרני

New member
טעויות...

לפעמים עושים דברים בחיים שמתחרטים עליהם ואין דרך חזרה... כשאין דרך חזרה, העולם חרב, מתמוטט, עולה באש. הכל נראה שחור, וגם אם מגייסים את טיפת המשאבים האופטימיים שעוד נשארו לך, כל דבר קטן גורם לך ליפול שוב. עשיתי שטות שעליה אין דרך חזרה, והתשלום עליה כבד מנשוא. ניסיתי לתקן, ניסיתי להסתכל מזוית אחרת... אין דרך מוצא. אני תקועה בבור שכריתי לעצמי ונופלת לתוכו ממוגנטת מהעומק... והכי גרוע, לא יכולה לעצור... כן, תקופות כאלו שהכל קורה בהן... מתי זה כבר יעבור???? איש אחד אמר פעם: אם היית יודע לאן האבן תיפול לא היית כאן עכשיו... למד מהניסיון והתמודד עם המציאות! אמרו עליו שהוא חכם...?!?!?!? @ @ J -

thecenter

New member
אל יאוש !!!

אין דבר כזה (ככה אני מאמין) אין דרך חזרה. כידוע לך וגם לי, רק דבר אחד הוא בלתי-הפיך (הוא שחור,מפתיע ומפחיד). תתעודדי - אני וכל כותבי הפורום לדורותיהם עומדים מאחוריך לבל תפלי. ואם תרציף נעמוד מלפנייך ונקבל את האש. אנחנו כאן. אני אקדיש לך שיר בפעם הבאה.

קרני

New member
רק לדעת...

שאתם כאן ושאתם מסוגלים להעלות חיוך על פניי, מספיק לי!!!! :)) תודה חמוד!!! @ @ J U

thecenter

New member
אל יאוש !!!

אין דבר כזה (ככה אני מאמין) אין דרך חזרה. כידוע לך וגם לי, רק דבר אחד הוא בלתי-הפיך (הוא שחור,מפתיע ומפחיד). תתעודדי - אני וכל כותבי הפורום לדורותיהם עומדים מאחוריך לבל תפלי. ואם תרציף נעמוד מלפנייך ונקבל את האש. אנחנו כאן. אני אקדיש לך שיר בפעם הבאה.

למעלה