טקסים מאגיים, נוהלים, הלכים\ב

fire snake

New member
טוב, אעתיק לכאן את הטקס

היי אני בונה לכם טקס אישי להעצמת האהבה כך שתשחרר בלחץ את החסימה. יש קושי עקרוני להתמודד עם חסימה - שזו פעולה נוקשה - כשהמטרה היא להשתחרר - שזו פעולה של התרככות... לכן הטקס שלי מכוון להעצמת האהבה, לא להתעסקות עם החסימה. אם יש ביניכם אהבה (לאו דווקא אהבת נצח - די באהבה שיכולה להיות מניע לאורגאזמה -:) ) - היא תנצח. ובכן, עיקר הדברים: תתחילו מלכבות את כל מכשירי חשמל בחדר ובבית - מחשבים, מטענים, סלולריים... מקרר? אם שומעים אותו ממקדש האהבה. מאוורר? כן. תלו סדין רטוב על החלון. (מקום נקי, רענן ומטוהר, יש צורך להזכיר?) אם בא לכם נר (רעיון טוב) - מדונג דבורים. אם בא לכם קטורת - לא מקל קנוי (על רובם אי אפשר לסמוך, בנוגע לטוהר) - הבעירו מרווה או ענף צמח ריחני אחר. התרחצו ביחד, רעיון טוב לרחוץ זה את זו. (ים או מעיין אפשרות טובה.) לבשו בגד נוח, לא הדוק, מכותנה או חומר טבעי אחר, ללא חלקי גומי ומתכת (גלבייה, שרוול...חלוק...)(זה אומר גם - לא קונדומים ולא דיאפרגמה. משהו אחר - גלולות, התקן - או יום בטוח [יש שניים שלושה כאלה כל חודש...]) הסירו תכשיטים, שעוני יד, כל דבר אחר שעל גופכם. סגרו אחריכם את הדלת, או (אם בחרתם לצאת לטבע - אפשרות מעולה, אם המקום מספיק פרטי) סמנו בצורה זו או אחרת את פרטיות החלל. (די בהתוויית מעגל דמיוני.) (אם אתם בבית - אל תבחרו במיטה. שטיח, שמיכה או מחצלת על הרצפה.) התחילו משני צדדים רחוקים של החלל - אתה בצפוני, היא בדרומי. הסתכלו זה בעיני זו, נועו זה לקראת זו עד שתיפגשו. היצמדו גוף אל גוף (זה עוד לא מין). עכשיו היא מתחילה להסתחרר סביבך, בלי לנתק מגע, כסביבון, (כמו שגלגל שיניים היה נע סביב גלגל שיניים שני קבוע במקומו) כך שתקיף אותך ותחזור למקומה הראשון. היא מנשקת אותך קלות על שפתיך ומזדקפת למקומה. אתה מסתחרר סביבה כסביבון, באותו כיוון (אם היא פנתה לימינך, אתה פונה לשמאלך, שהוא ימינה)עד שובך למקומך הראשון. נשק קלות את השקע בתחתית צוארה. התרחקו זה מזו בתנועה סיבובית באותו כיוון, עד גבול החלל. עצרו, הביטו זה בזו, והסירו בגד אחד. (אם כל לבושכם בגד יחיד, קשרו עליו חגורת בד לצורך זה.) חזרו באותן הקפות סיבוביות עד שתעמדו זה מול זו קרוב קרוב. הפשיטו זה את זו וזו את זה. אחזו ידיים לרגע, ואז התרחקו שוב בתנועה סיבובית עד גבול החלל. הסתכלו זה בזו מרחוק. עכשיו אמור כמעט בלחש או בלחש: (אם הניסוחים שלי לא נוחים לכם שפצו אותם - כדאי שתתייעצו אתי [במסרים] לגבי הנוסח הסופי)"אני אוהב אותך" או "אני רוצה אותך" או "אני חושק בך" והיא תאמר כמעט בלחש\בלחש ""אני אוהבת אותך\אני רוצה אותך\אני חושקת בך." חזרו שוב בתנועה סיבובית עד למרחק נגיעה. אחזו ידיים בקלות ורדו לישיבה מזרחית או בדומה לזה, פנים אל פנים. הניחו את כפות ידיכם על כתפי בן\בת הזוג. הפנו ראשכם לכתף ימין תוך נשיפה שתרוקן את הריאות. שאפו תוך הפניית הראש שמאלה, כשאתם נעצרים בקצרה כאשר עיניכם נפגשות, במרכז, והמשיכו עד כתף שמאל. נשפו תוך החזרת הראש לכתף שמאל. חזרו על כך לפחות 3 פעמים, או כמה שבא לכם. אחר כך, רכון ולחש על אזנה "אני אוהב אותך[או]אני רוצה בך\ והזדקף, ואז היא תרכון ותלחש את הצהרתה באוזנך. עכשיו אמור לה בקול רם משהו כמו (שוב - אתם יכולים לעשות מקצה שיפורים על הניסוח, אבל כדאי שתתייעצו אתי, למנוע שגיאות) "אני רוצה לקחת אותך אתי לשיא האהבה\התשוקה" והיא תגיד "אני רוצה להגיע אתך לשיא האהבה\התשוקה" אתה: "ומשם לגלוש יחד לרגיעה ולרוך" היא" "ומשם לכלוש יחד לרגיעה ולרוך." עכשיו, הסתכלו זה בעיני זו עד שנשימתכם תתחיל להאיץ. ואז - רכנו שניכם קדימה, ו(שים לב! זה החלק הפעיל של הטקס) נשמו הפוך זה לתוך פי זו: כלומר - כשאתה נושף היא שואפת (את האויר שנשפת!) ולהיפך. לחזור שלוש פעמים - לא יותר בבת אחת, אבל אפשר להמשיך לנשום חפשי ולחזור על כך עוד פעמיים (אל תחליטו מראש! עשו כפי שתרגישו באותו רגע.) המשיכו עוד טיפה בנשימות מואצות, ואז ינשוף כל אחד בתורו אוויר חם לתוך איבר המין של השני. סוף הטקס. משם זה כבר יקרה לבד. בהצלחה, באהבה ובסערה מושלמת אשמח מאוד לקבל משוב (אם לא עניתי לאיזשהו מסר - ייתכן שזו בעיה בתיבת המסרים שלי, השאירו לי הודעה ששלחתם מסר כאן או בפורום מאגיה) שימו לב, קוראי הפורום: זה טקס אישי - אם אחרים רוצים להשתמש בו, כדאי שתפנו אלי להתאמת גירסה אישית (אחרת אינני אחראית לתוצאות.)

בדיקת אורות

ידוע כי אנו מורכבים מפנימיות וחיצוניות , והחשוב בכך היא מה פריסת האורות שלי , לפני שאני מתחיל להתעסק במאגיה . דהיינו האור הפנימי לחיצוני עובר דרך רמותי עד לגוף ועוטפים אותי דרך ההילה , עד היכן שאורותי פרוסים , כאשר יש חוסר מילוי אור אני רגיש לפגעים ונגעים מחלות תאונות וכו' הרבה מאגים פוסחים על היבט בסיסי זה ולאחר מכן ניזוקים . כיצד בודקים את פריסת האור , הרי זה אור שונה מאור של חושך הבא מנורה חשמלית . זה אור המרכיב את מרקם קיומי הפיזי והמציאותי . אז ככה צריך לשם כך קטורת , כאשר לקטורת אמור להיות טווח של שינויים דהיינו צריך להיות לאותה קטורת אפשרות של עשן בצבע לבן אפור ושחור , כאשר הצבעים של העשן יראו לי את פריסת אורי במקום דהיינו השפעתי והשפעת המקום . אם יוצא עשן שחור , אז היבטי הרוח ההפוכה במקום ואצלי חזקים , ואז יכול להיות אצלי תאונות נזקים מצב רוח ירוד חוסר אנרגיה מחלות ושאר דברים שלילים , ואם אני מעלה קטורת שיש לה בטווח את שלושת האפשרויות (לבן אפור שחור) אז אני יכול לקבל מדד למצב פריסת אורותי והשפעתי וממה אני מושפע . כאשר העשן שיוצא אפור אז יש איזון בין האור והחושך ואני במצב גבולי . כאשר העשן לבן אני נמצא במוטיב של הארת נתיבי לב ואז מצב אורתי מהפנים לחוץ טוב . ישנם מספר קטורות שיש להם את הטווחים של אפור שחור ולבן , דהיינו העשן יכול לצאת בכל אחד מהצבעים הללו תלוי במצבי . הקטורת הכי נפוצה בה אני משתמש לעניין זה היא הנאנגצ'אמפה בקופסא הכחולה . ואיך ניגשים לזה . אז ככה הולכים לחדר השינה ומדליקים קטורת כזו במרכז החדר , כאשר יסוד מקל הקטורת הוא בצד מזרח ואני נמצא מבערב של המקל . ואז אם העשן שיוצא לי הוא שחור , יש היבטי חושך ורוח הפוכה בחדרי , וזה דורש ניקיון וטהרה של החדר ואולי קצת קריאות של תורה ותהילים . לאחר מכן עושים את אותה פעולה בסלון , ושוב אם יוצא עשן שחור אפילו בהתחלה לשתי שניות אני זקוק להכניס עוד אור לחדר . מצב תקין יהיה כאשר יוצא עשן לבן ישר בהתחלה וכל הזמן . אם לא אני נמצא בחסך של אורות וחסר לי מזון לנשמה ואורות . וזה יהווה מטרה לכוח חיובי ומואר ומה צריך להיות בבית . ההפך הגמור לעוסק במאגיה שחורה , הוא יקדיש חדר לכך וידאג שיהיה כמה שיותר שחור ושלילי , כי זה סוג החיבור במאגיה השחורה . ומאג שחור חכם ידאג שבחדר השינה ובסלון בכל מקרה לא יהיה עשן שחור , ויקצה חדר או מקום לנושא אם הפרדות משאר הבית . זה הליך שכל מאג צריך לעשות בתחילת דרכו , כדי לברר את מצב אורותיו התחילי , ומאג משופשף יבצע את זה אחת לחצי שנה . ישנם מאגים ותיקים שמתעלמים מכך ואחר כך משלמים מחיר יקר וחבל . המרחק בזמן בעירת הקטורת של המאג צריך להיות בתוך טווח של שלוש אמות דהיינו כ-90 ס"מ , ורצוי להיות במרחק של 45 ס"מ . כאשר כל אמה (30 ס"מ) מציינת מרחק מעגלי טבעי של נביעת אורות של עצמינו . כאשר המאג לומד דקויות במרחקים אלה של הפעלת כוחות ואלמנטים יש חשיבות נוספת למרחקים אלו . למדקדקים לגבי עצמם מרחק האמה הוא מהמרפק עד לעצם לפני שורש כף היד, בצד החיצוני של היד (דהיינו לאורך הצד החיצוני של האמה) . מקווה שאני עוזר במשהוא לחדשים ולותיקים . דוד

fire snake

New member
דויד מה נסגר עם המסמך? ואיפה עציצים?

המסמך שהעלית בעמוד 2 הוא המקור - שלך - לא העריכה שלי ולא תשובות או עבודה נוספת שלך על העריכה! האם בזבזתי את זמני? אולי לא שמת לב - נכנס ויצא לך מאוזן - שביקשתי ממך באיזה שלב לצמצם דרמאטית את שטף החומר הלא קוהרנטי, והבטחתי לעבוד איתך על שיפור הבהירות וצחות הלשון. אתה שם לב שהפורום במשבר זהות חמור? על זה הוא עלול ליפול או לקום (שזה כנראה ליפול.) אם יבואו חדשים ולא יבינו כלום, לא עשינו כלום. חבל על ההשקעה שלך וחבל על שלי! בבקשה, הקפד לבדוק כל חומר שאתה מעלה מבחינת איך יבין אותו אדם אחר! ואם אתה רואה שלא יבין - אל תעלה אותו! הנח אותו בתור לעריכה! כמובן אין סיכוי שאעמוד בכמות - אבל אני מהמרת שאחרי הקורס שלי תוכל לערוך בעצמך. וגם יהיה סיכוי שמישהו יקרא את זה... עם הפורום או בלעדיו. בסדר? ענה נא "כן" או "לא". תודה. ~ ~~ ~~~ ~~~~~ ~~~ ~~ ~ ~ ~ ~ בעניין פתיל טעמי המקרא: בעיה, כי אני לא יודעת לקרוא טעמי המקרא - והקורס שאני צריכה הוא לא בניתוחם הקבלי, אלא בקריאה - ליתר דיוק שירה - ואיך אפשר ללמוד שירה בהתכתבות? אולי יש בכלל קורס אינטרנטי? אולי יש לפחות את הסימנים להורדה איפשהו באינטרנט? אתה מכיר קישור? לא שזה יפתור לי את הבעיה...

הסתבכתי עם המסמך

כתבתי איזשהם הבהרות בתוך מה שנראה על פניו עריכה ותבנית מוסברת היטב שלך . מודה אני קצת מסתבך אם כל הסימונים באדום , לא יודע אפילו איך להתחיל , ניסיתי ויצא לי איזה משהוא לא מוצלח במיוחד אולי צריך לכתוב את הכל מחדש , אולי ההסבר שנתתי לשאלות מבהיר יותר טוב את הדברים , ואולי כדאי לכתוב את זה רעיונית מחדש מתנצל מראש המוח עדיין לא בפול גיר . דוד

fire snake

New member
אני לו זוכרת מאיפה נכנסים לזה ב-XP אבל

אתה צריך להיכנס (דרך "עריכה? תצוגה? כלים? משהו כזה)ל"עקוב אחר שינויים", ומשם יש לך לשונית "קבל\דחה שינוי", ואתה עובר שינוי שינוי ומטפל בו. לחילופין עבוד עם המסמך השני, הטקסט המקורי (שמור לך העתק מקור לנוחיותך) בתכנת "עריכה", כך שהשינויים שלך יירשמו באדום. אם לא הולך, אתה יכול לעבוד בלי התוכנה, לסמן מחיקות שלך במרקר כהה (במקום למחוק!) וכל הוספה שלך לסמן במרקר בהיר (אפשרות מרקר, highlight נמצאת ליד צבע הגופן) זה יותר עבודה ויותר סיכוי לטעויות, אבל אפשרי.

fire snake

New member
לא, בכלל לא תבנית מוסברת היטב, ולא ממש עריכה

- פשוט רשמתי את כל האפשרויות שיכולתי לחשוב עליהן לפירוש כל מילה או פסוק שלא הבנתי. אני מקוה שזה לפחות ידגים לך כמה מייגע לקרוא אותך -:) ויעזור לך להגיע לניסוח מובן.

קיבלתי אשתדל לכתוב יותר בפשטות

זה לא קל , זה המון מטאפיזיקה , אני אשתדל בהזדמנות לכתוב את המאמר אם יותר הסברים ובשפה פשוטה יותר תודה על התמיכה . דוד

fire snake

New member
עכשיו התעצבנתי ואדבר קצת חריף:

אתה לא עוזר לאף אחד, דויד, כי אף אחד לא קורא אותך. אם לא תשנה את אופן התבטאותך, תמשיך פול גז בניוטרל. חבל על דאבדין וחבל על משתכחין. ובבניין הארץ לא ננוחם. בנויה מדי. אולי בסוף העולם ננוחם.

דווקא שתי ההודעות האחרונות

היו יותר מובנות מאשר רוב האחרות. הודעות פשוטות יחסית שכוללות פרקטיקה שהיא אולי אפילו שימושית. כרגע אף אחד לא קורא את דוד, משום שרק שניכם נשארתם פה...

fire snake

New member
אוקיי-סליחה דויד על ההתנפלות-וחיזוקים תחילה:

כפי שאמר עורב צחור, ההתקדמות שלך מאוד מרשימה. אתה מדבר לעניין, מדבר פרקטיקות, במאמץ-מה אפשר להבין אותך ואפילו להשתמש בשיטותיך. יישר כוח! אבל - נחוצה עוד התבהרות, עוד ועוד! בתור כ-50% מהדיון בפורום... (שזה המצב כרגע...) עדיין לא די ברור. הנה תפסת את עצמי בדבר שאני מחזיקה מעצמי נקייה ממנו - מתנפלת על מישהו בהגזמה כי מישהו\משהו אחר הרגיז אותי.
שוב סליחה, דויד! מה קרה לי? למה אני נלחצת מהתרוקנות הפורום? היי, אני לוקחת את זה אישית? בניגוד לעקרונות ולתרגולת הקרב שלי? לא לא - מה שאני לוקחת אישית זה כנראה כל מיני כוונות שאני קולטת מאחורי הקלעים... טרולים ופורעי סדר קטנים שמאחוריהם מסתתרים כוחות רשע הרבה יותר גדולים. הרבה רשע אכן מופנה אלי אישית. (ולכן אני לוקחת אותו אישית... התרגולת היא להפריד, לא לקחת אישית דברים שבעצם אינם אישיים - גערות פקידים, ריבים על תור... יציאות עליך במסגרת מדרג הניקור...) ואני רואה את פרוייקט שיפור התקשורת שלך נופל על זה - כלומר, עלול ליפול. טרם. -:) טוב - נושא פרשת הדרכים של הפורום שווה פתיל נפרד. אחשוב קצת.

snoopytush

New member
אה אז צדקתי הרגשתי שאת לוקחת

את התרוקנות הפורום אישית בליל לקרוא את ההודעה הזו! לא סתם כתבתי לך על זה:)
חזקי ואמצי

snoopytush

New member
ולמה שלא תעשי טקס

טיהור לעצמך ולפורום? :) תתחילי מחדש ותולדי כאילו מחדש
כמה נאומים היום

fire snake

New member
תודה ../images/Emo24.gifאם שמת לב, כתבתי לחש הגנה -(נעוץ)

גם כתבתי מחדש את ההגדרות - את הודעת המנהלת - זו הכרזת מלחמה בעצם על כמה אנשים וישויות, אם לא על הרשע עצמו... ומן הסתם יש אקשן מאגי מטורף מאחורי הקלעים. (שבגללו אני קצת... אממ... עצבנית.) כשהטוב ינצח, תגיע שעתו של "טקס עליית מדרגה" - כבר הרבה זמן אני רואה את זה מגיע.

snoopytush

New member
../images/Emo3.gifהא? מה זה טקס עליית מדרגה?

בהצלחה! טוב הלכתי לישון

fire snake

New member
זה מתחבר איכשהו ל-2012...

יש אקשן מאוד היסטרי סביב זה - נראה שחייזרי כל העולמות בוחשים - וקרב הרגע שבו קרבת האירוע תתחיל להשפיע על כל אחד ואחד. כשזה יהיה מספיק קרוב שגם אנשים רגילים יקלטו את זה - כי הגוף יודע כשהחיים בסכנה - הם יתחילו "להשתמש במוות כיועץ", כפי שקרא לזה דון חואן, המורה של קרלוס קסטנדה; וזה יגרום לקפיצת מדרגה ברמת הפעולות וההחלטות של כל אחד ואחד. דברים יוכלו להתחיל להיחתך. זה כמו בתרגיל דראמה יצירתית שעשיתי לילדים פעם: טוב - לישון! מחר. לילה טוב.

fire snake אל תגידי לי שאת קונה את 2012

למה את נראיית חכמה ומבינה עניין אז כל הקטע של 2012 זה סתם להפחיד אותנו כאלו סוף העולם יהיה שינוי אבל סוף עולם זה חרטא ושטיפת מוח על העלית אני מדבר על אלה שמעל האלומנטי אלא שמנהלים את התנועה הזאת הקיצר אל תפלי לפח שלהם למה תראי שלא יבוא סוף עולם ולא יקרה כלום בסגנון הזה

fire snake

New member
הסתכלתי בהודעת המנהלת שהעליתי אתמול - נמחקה!

נכנסתי מהאדמין לעריכת הודעות מנהלת - הנוסח שלי היה שם. הקלקתי "שמור", ריעננתי את דף הפורום - הודעתי הופיעה. זה יכל להיות טריק עם התצוגה במחשב שלי (מה אני יודעת? לא מבינה בזה, השערות הבורות שלי רק מעצבנות מקצועני מחשבים) בכולופן - אני מעתיקה לפה את הנוסח שלי. אם מישהו רואה נוסח אחר - נא להודיע לי! תודה ~ ~~ ~~~ ~~~~~ ~~~~~~~ ~ ~~~~~~~ ~~~~~ ~~~ ~~ ~ ~ ~ ~ הודעת המנהלת: ברוכים הבאים לפורום, מקצוענים, חובבנים,סקרנים ומבקשי עצה! לפחות תיהנו! ברכו והתברכו (אבל בלי קללות דיר באלכ...) המשך... כישוף, קסם, מאגיה: אומנות ההתכוונות בהשראה מגבוה כדי לחולל שינויים במציאות. לו תתרומנה כוונותיכם הצנועות (או השאפתניות...) להשתכללות המציאות, להתרוממות הרוח ולעליית מדרגה! ∞

למעלה