ט!@#$%

ט!@#$%

פתאום, כשאני רואה [שוב] בחורה חצי מתה, אני מרגישה אשמה שבכלל פתחתי את הפה, רק מעצם הפחד מאיך שהיא עלולה לקחת את הסיפור שלי. זה לא נראה לי טוב, זה לא נראה לי ספרותי, זה לא נראה לי בכלל, ולא אכפת לי מה אומרים, כשאני חושבת על חצי בנאדם ועל בית חולים. כשאני משוה תמונה שלה חיה לתמונה שלה עוד שניה נשברת. קלאק קלאק קלאק. אוסטאופורוזיס. בשבילי לכתוב את זה עכשיו על עצמי ובדיעבד זו בדיחה, אני צוחקת על זה במרירות, צינית לגבי זה בדיוק כמו הנימה שבה אני כותבת. וכוסעמק, אני רוצה שהיא תבריא, אני רוצה שכולן יבריאו. אני רוצה שהיא תשמין, אני רוצה שהיא תראה בעיניים החדשות שלי כמה שזה מכוער לה. אני רוצה שהיא תקנא בי שהחלמתי ותרצה גם. אני רוצה שהיא תצליח. אני רוצה שכולן יצליחו. אני לא רוצה לראות את החרא הזה אף פעם אף פעם אף פאקינג פעם יותר.

...

[מה לעזאזל מביא אותי לכתוב ככה כשאין אפילו נועה שתמחק?] סליחה שזה מעסיק אותי אבל זה מעסיק אותי כי ככה אני ורצות לי בראש תהיות כמו, מעניין אם היא מאלה שכשאומרים להן שהן מכוערות ככה זה עושה להן שמחה חולנית של בואי נמשיך עוד, או שאם אני אגיד לה כמה זה מכוער לה היא תבין, ואם זה ישנה, ומה ישנה, [משהו חייב] ואם היא רוצה ומה היא רוצה ואם אחרת, ואם כבר אחרת ואיפה קשה ולמה עדיין ומה עדיין, ואם היא מהשתקניות או מהחופרות או מה-תלוי-מתי-יות, ובמה זה תלוי, ואיך אני יכולה להגיע אליה ואיך אני יכולה לעזור לה כי זה כמו לא להצליח לפתור בעיה באלגברה בשבילי, לא, איזה, יותר גרוע, כל כך הרבה יותר גרוע זה יכול - לשגע אותי. אני לא יכולה לראות אותן בלי לרצות לעזור להן.

><

I guess I'm an underwater thing so I guess I can't take it personally I guess I'm an underwater thing I'm liquid running I guess I'm an underwater thing so I guess I can't take it personally I guess I'm an underwater thing I'm liquid running I guess I'm an underwater thing so I guess I can't take it personally I guess I'm an underwater thing I'm liquid running I guess I'm an underwater thing so I guess I can't take it personally I guess I'm an underwater thing I'm liquid running I guess I'm an underwater thing so I guess I can't take it personally I guess I'm an underwater thing I'm liquid running I guess I'm an underwater thing so I guess I can't take it personally I guess I'm an underwater thing I'm liquid running I guess I'm an underwater thing so I guess I can't take it personally I guess I'm an underwater thing I'm liquid running [טורי איימוס] זהו. רק תזכורת עצמית.

למעלה