יאיר בקו עליה וביום יש לו יותר מנדטים ממה שהיה לו בפעם

0bama1

New member
יאיר בקו עליה וביום יש לו יותר מנדטים ממה שהיה לו בפעם

הקודמת בתקופת זמן של כחודשיים וחצי לפני הבחירות מעודד מאוד .

MorYeshAtid

New member
לא רק, גם הפרשנים הפוליטיים מתחילים ליישר קו.

בכל מקום אליו מגיע יאיר לכנס, האולמות מפוצצים עד אפס מקום. היום השקנו את מטה ירושלים ללא פרסום אינטנסיבי ו120 איש גדשו את המקום.

אין הלימה כרגע בין המצב בשטח לבין הסקרים. חנוך דאום ועמית סגל אמרו את זה כבר לפני שלושה שבועות. הכל עוד פתוח.

0bama1

New member
זה ברור לחלוטין !השחיתות הגיע גם לסוקרים ולסקרים . מה שברור

לפי כל הסקרים ש40 אחוז עדיין לא החליטו .לי ידוע מנסיון עבר שליכודניקים .ואנשי הבית היהודי וחרדים .יודעים בטוח למי יצביעו .הם לא בין ה40 אחוזים המתלבטים .את המכה יחטוף מר ביבי מהחברה האלה בתוספת אלו שיודעים שלא יצביעו לו .ובאשר ליאיר ?לאט לאט רואים שלכחלון אין מה למכור יותר מליאיר .שהוא למעשה מציע דברים שמפלגת יש עתיד החלה להפעיל כבר מזמן .אין חידוש עד עכשיו גם באנשים שהוא מציג .לדעתי לכחלון יצביעו אנשים ממוצא מזרחי יוצאי לוב {טריפולטאים}שיעזבו את הליכוד ויצביעו לו .אבל הם לא כל כך הרבה .מה עוד שחלקם ישאר בליכוד .כך שאני לא צופה לו הצלחה מסחררת .הוא אישית איש מאוד נחמד לדעתי .אבל לאחר שהוא יווכח שלא כצעקתה מבחינתו .הוא יחבור ליאיר .כל זאת ספקולציה שלי ,זה ממש לא מחייב .
לאט לאט אנשים מפנימים את השחיתות הסובבת אותם .הם רואים בעיניים כלות את המפלגה הנהדרת המסודרת הנקייה של יש עתיד .והם יאמרו לעצמם "מה אנחנו צריכים את כל הזבלים המושחתים האלה ויצביעו ליאיר .

למעלה