יאללה להעיר את הפורום לחיים

Lola 14

New member
יאללה להעיר את הפורום לחיים ../images/Emo42.gif

בואו נעשה שאלון קטן!
אתם בטח שואלים את עצמכם מה אני עושה במחשב בשעה כזאת, במקום לישון בזמן שלכולם יש שביתה.
ובכן, הייתי היום צריכה לצאת לטיול נודד ל-3 ימים. לשם כך קמתי היום ב5 וחצי בבוקר, ואז התקשרו להודיע לי שאולי זה יתבטל בגלל מזג האויר, ואמרו לי לבוא ב8 וחצי. עכשיו הגעתי ב8 וחצי ואף אחד לא היה שם כמעט
אז מתברר שהטיול התבטל ואני לא ידעתי על זה כלום וסתם באתי... אוף.
טוב..בכל מקרה :) צריך קצת להעיר את הפורום הזה! זאת רק אני או שממש ממש ריק פה?
אז יאללה להעיר את הפורום! שאלון- איך עבר עלייך חג הפסח
האם צמת
או שאכלת
האם נהנת בליל הסדר
ספר חויה אחת משעשעת שקרתה במהלכו
האם עשית דברים מיוחדים בחופש
נסעת למקום מגניב
ובכללי- מה שיר השבוע שלך
מה שיר השבוע שלך של ירמי
האם היית באיזושהיא הופעה טובה בחופש
(אם היית בהופעה של ירמי ספר חוויות
) ובכלל איך עבר עלייך השבועיים האחרונים
יומטוב לכולם

להתעורר!!!!11אחתאחת

איך עבר עלייך חג הפסח? הייתי בצפון 5 ימים.. היה.. ממ... נחמד! :) האם צמת או שאכלת? לא צמים בפסח חחח.. ובכל מקרה, אני מהכופרים.. האם נהנת בליל הסדר? היה מצ'עמם . ממש פרשת ויצ'תעממות... האם עשית דברים מיוחדים בחופש נסעת למקום מגניב? אגמון החולה, צוק מנהרה, ראש פינה, צפת... שוב, מצ'עמם. ובכללי- מה שיר השבוע שלך? come as you are/ nirvana מה שיר השבוע שלך של ירמי? האש בעצמות. האם היית באיזושהיא הופעה טובה בחופש? הייתי בהופעה של ירמי וכבר סיפרתי חוויות.. חוץ מזה הייתי בהופעה של בוטן מתוק בקרקס והיה שווה + !!! :) ובכלל איך עבר עלייך השבועיים האחרונים? חביבים :)

ב ר 3

New member
יווו איזה נוסטלגיה

כמה זמן לא שמעתי נירוונה.. ועוד come as you are הוא אחד השירים שאני יותר אוהבת שלהם!!

גם אני שמעתי אותו אחרי...

הרבה זמן :) ואז התחלתי לחרוש עליו ולשים אותו בכל פלייליסט.. בגלל זה הוא הוכרז כ"שיר השבוע שלי" ! :)

y a ® d e n

New member
יאללה נענה גם..

איך עבר עלייך חג הפסח? היה ממש נחמד. עבר בטיל האם צמת או שאכלת? לא צמתי, לא אכלתי כשר לפסח, אבל לא אכלתי גם לחם.. האם נהנת בליל הסדר ספר חויה אחת משעשעת שקרתה במהלכו? לא ממש נהניתי הפעם. זאת לא חוויה משעשעת אבל הסיבה שהסדר היה מוזר כלכך זה בגלל שהוא התחיל במשפט "אתם יודעים איפה ראיתי את סבתא שלכם ערומה?". משם זה לא יכל להמריא יותר מידי האם עשית דברים מיוחדים בחופש נסעת למקום מגניב? כן.. נסעתי לבוםבמלה
והדבר הכי מיוחד וכיפי שהיה לי זה לצלם את הסרט גמר שלי בקולנוע
ובכללי- מה שיר השבוע שלך? time of the season- Zombiez מה שיר השבוע שלך של ירמי? רודף אחריה האם היית באיזושהיא הופעה טובה בחופש (אם היית בהופעה של ירמי ספר חוויות)? לא זוכרת אם זה היה בחופש עוד..אבל הייתי בהופעה של ירמי וחמי בבארבי ת"א. היה מושלםם
נהניתי בטירוף ובכלל איך עבר עלייך השבועיים האחרונים? עבר דווקא בכיף

היית בהופעה הזאת ?! O:

גם אני.. ועוד מישהי מהפורום.. היינו צריכים לדבר קודם ואז לחפש את אנשי הפורום ואז היינו יכולים להפגש שם ולהכיר קצת יותר משרשורים .. \= חבל..

למעלה