יאללה מונדיאל

יאללה מונדיאל

אז מה, אנחנו שוברים את הסטיגמה? כמה בנות כאן רואות מונדיאל? לכמה בנים לא אכפת? ומי ניצח במשחק?

p019

New member
לא קניתי את החבילה

אבל אני הולכת לחברים לראות את המשחקים החשובים (ארגנטינה כמובן). כשעבדתי אחרי משחקים תמיד היו אנשים בעבודה לדבר איתם על המשחק. בלימודים עדין לא גיליתי אף אחד שזה מעניין אותו. אם כי יכול להיות שהם נבלעים בהמון (בערך כמו שא-מיניים נבלעים בהמון של המיניים). חלק מלראות כדורגל זה לריב אם אנשים מה היה שם אחרי המשחק. למרות שכולם צופים באותו משחק כל אחד רואה בו משהו שונה.

avi1283

New member
קניתי את החבילה

ורואה את הרוב, אני תמיד בעד האנדרדוג אבל עד עכשיו זה לא הולך כל-כך.

טינגומי

New member
סתם ברזילאים מניאקים

זה לא חוכמה להיות הכי טובים בעולם ולנצח במונדיאל צריך לפתוח להם תחרות משלהם... עם עצמם - תחרות אמיתית.

p019

New member
יש להם הרבה תחרות

סתם נוצרה אווירה סביבם שהם הכי טובים בעולם. יש להם שחקנים מהטוף העולמי, אבל הם לא היחידים. ראה ערך - ארגנטינה, ספרד, איטליה ואפילו אנגליה (למורת שהם לא יודעים מה לעסות עם הפוטנציאל שלהם). אבל אוסף שחקנים מוצלח זה לא מספיק - ראה ערך - ריאל מדריד. היתרון הגדול של ארגנטינה על שאר הנבחרות זה שיש להם מעמן יהודי. טוב עז אולי זה שהוא יהודי פחות משמעותי אבל זה שהוא מעמן מעולה בהחלט רואים על המגרש.

avi1283

New member
קודם

חשבתי שאני אהיה בעדם עם השחקנים שלהם שאני אוהב, אבל פתאום במשחק כשהם הבקיעו התבאסתי, כל ההתלהבות מהם גרמה לי כנראה להיות אנטי ועכשיו אני עם הקטנות עד הסוף :) ואם כבר גדולה אז ארגנטינה.

p019

New member
בטח קשור לרמה הירודה שהם הראו

גמר ארגנטינה ברזיל נראה לי קלסי - או כל קבוצה אחרת - כל עוד נגיע לגמר (ארגנטינה כמובן, ברזיל יחולה ללחת הביתה עוד שבוע מיצידי).

למעלה