יאללה מקפליי!!!! א=ל תצביעו לטוקיו הוטל!!

נטלי34717

New member
יאללה מקפליי!!!! א=ל תצביעו לטוקיו הוטל!!

לאאאאאאאאאא להצביע לטוקיו הוטל הזבלים רק למקפליי !!!!!!! כי צריך קצת איכות בעולם וטוקיו ואיכות לא הולך ביחד!!!!! קיצור Mcfly Rock The World =]

גו3י

New member
מאיפה את בכלל יודעת איך אני נראת?

שתקי -_- כל אחד ישמע מה שבא לו זה שהם בלונדים עם עיניים כחולות אז זה לא אומר שהמוזיקה שלהם "שולטטטטטת!!!!!!!1"

נטלי34717

New member
מקפליי XD

קודם כל הכי לא מעניין אותי שבעולם איך את נראת כי אני בטוחה שאת לא נראת טוב!! עכככככככשיו מתוקה 2 דברים לי אלייך: 1.הם לא בלונדינים עם עניים כחולות..אבל זה לא אומר שהם לא יפים!!! 2.סבבה כל אחד ישמע מה שבא לו אבל לא כל אחד יירד על מקפליי כמה שבא לו! זה שאת לא מבינה במוזיקה זה בעיה שלך! מקפליי מושלמים והמוזיקה שלהם גם!! יש לך בעיה? תתמודדדי איתה לבד ואל תשתפי את כולם =] בעעע ביי

morandr0

New member
../images/Emo45.gif

שמעתי כמה שירים של מקפליי ולא מתתי עליהם... פשוט לא אוהבת את הסגנון, אבל אין לי משהו רע נגדם! אבל זה באמת נכון שיש בנות שאוהבות אותם רק בגלל שהם חתיכים :S (אני לא אומרת שכולם! אני אומרת שחלק... אין לי כוח שתתחילו להתנפל עלי..)

../images/Emo19.gifזה ממש לא נכון , אני לא מכירה אפחת

שאאוהבת אותם רק בגלל שהם חתיכים .. הם נראים טוב (מאוד) זה נכון , אבל לא בגלל זה אוהבים אותם . ואני לא מנסה להתנפל או משו .. רק אומרת מה שיש לי להגיד. ולפי דעתי , הם מספר 1 .. אבל כל אחד והלהקה שלו . ~ ו, אני לא צריכה שתחזרי לי תגובה ~ יום טוב שיהיה לך : ]

adiozery101

New member
מקשורר שהם בלונדיניםם אםם עינים כחולותת ?

חחחחחחחחחחח XDDD אוהבים אותם בגלל המוסיקה תעשיי טובה חוצמזה אם מקפליי לא ניראים לך על תשרשרי לפה תגובהה ...!!!!!!!1

נטלי34717

New member
:O

רמה נמוכה = טוקיו הוטל מקפליי רמה נמוכה!? סליחה מתוקה את שמעת שירים שלהם שישר את מחליטה!? הם מעולים הם תותחים הם יפים!!!! רמה נמוכה באמממת זה טוקיו!!!! אי אפשר לתאר את הרמה של כמה שהם ממוסחרים!!! כאילו לא קיים פריט בעולם שהם לא לקחו ושמו עליו תשם שלהם להקה גועעעל נפפש!!!! ומקפליי מושלמים אין מה לעשות צריך להתמודד עם העובדות!!

McFly rullz

New member
../images/Emo135.gif../images/Emo45.gif

לא שלא תצביעו לט''ה... אלא למקפלי XD ומי שחושב שהם מעפנים יכול לקפוץ לי ולכולם

talch2

New member
.=)

טוקיוווווווו הוטללללל מפגרים! כל אחד יותר הומו מהשני במיוחד הביל הזה כזה קוףףףףףף ויש להם מוזיקה גרועה העולם יהיה הרבה יותר יפה בלי טוקיו הוטל ומקפליייייי שולטיםםםםםםםםםם!

adiozery101

New member
מתוקה ביל הוא לא קוף !! הוא קיפודד !!

חחח מקפליי שולטיםם

למעלה