יאללה נו

יאללה נו

היי כולם... מנשמה? משעמם לי רצח הייתי פה פעם אבל הפורום מת אז פרשתי ולמי שלא מכיר: אנסטסיה, מחור בערבה, בת 15 וחצי... [איזה מוזר זה להגיד את זה...XDD]

Yggdrasil19

New member
פחות שומם עכשיו (לדעתי)

כפי שתראי, אני, ואיתי עוד עשרה פליטי פורום מנענע 10, הגענו לפה. יונתן, ירושלים (חור מלא חרדים), 19.

אם כבר אז כבר....

גלית , ירושלים (אכן חור מלא חרדים) , 20 , יותר מידי זמן בבית בחוסר מעש.....מאיפה אתה בירושלים?

Yggdrasil19

New member
מלחה

פחות חרדים, יותר איכות, יותר שופינג בקניון מלחה (1 - טאוור רקורד, 2 - התו השמיני, 3 - צומת ספרים, 4 - סטימצקי, ואולי גם איזו חולצה חדשה אם כבר אז כבר). למרות שמבחינת אזורי בילוי אני מעדיף את תלפיות ואת המושבה.

Yggdrasil19

New member
אני לא יודע אם זה רעיון טוב לכתוב

המשפחה שלי עכשיו די חוששת מהאקרים ודברים כאלה. אבל זה אומר מה, שאני לא אכתוב יותר כלום?

האקרית? אני? מצאת לך....

אני בקושי יודעת איפה חיבור היו אס בי , תעשה טובה........

Just Me36

New member
גם אני מירושלים! ../images/Emo13.gif

אנחנו עוד נשתלט על הפורומים *מואהאה*

Yggdrasil19

New member
ירושלים שליטהההה!

דרך אגב, מי לעדתכן צריך להיות ראש העיר הבא? אני אצביע לניר ברקת, הגיע הזמן שיהיה לנו שוב ראש עיר שפונה לחילונים. אולי אז כל הצעירים יחזרו. למרות שאני ככל הנראה אשתדל למצוא לי דירה בעיר (מעדיף במושבה הגרמנית), אני לא הולך לפרוש לכיוון המרכז, לא סובל לחות, התרגלתי לאוויר ההרים הקריר והיבש של ירושלים.

Yggdrasil19

New member
../images/Emo2.gif *לדעתכן*

בדרך כלל לא הייתי מתקן את עצמי, אבל הפעם הטעות גרמה לשינוי משמעות המשפט. מי אתן רוצות שיהיה ראש העיר?

למעלה