יבלת על אצבע כף הרגל

reut7321

New member
יבלת על אצבע כף הרגל

כבר כמה שנים יש לי מעין יבלות על האצבע השניה והשלישית ברגל (היבלות הן על האצבע עצמה, בקיפול של האצבע). היבלות לא כואבות כלל, אבל מפריעות לי מאוד מבחינה אסתטית. השתמשתי בפלסטרים להסרת יבלות, הם אכן הסירו את היבלות - אך הן חזרו כעבור זמן קצר. האם יש דרך טיפול אחרת? תודה!!

apoelb

New member
שלום

יבלות בשמם המקצועי הוא דליות , באמת זו בעיה קשה הסיפור הזה של היבלות , אבל ישנם הרבה מאוד דרכים לטפל בזה , יש אפשריות טבעיות ויש תרופות וקרמים , אני ממליץ לפנות לרופא שלך והוא יגיד לך מה בדיוק צריך לעשות . בהצלחה

למען הדיוק

יבלות הן דבר שונה לחלוטין מדליות. דליות- ורידים בולטים ברגלים VARICOSE VEINS. יבלות- אנשים מתכוונים למס' תופעות או לעור קשה כתוצאה מחיכוך יכול להיקרא CORN. או ליבלת ויראלית VERUCA.

יבלת

יבלת על המפרק או בחלק העליון של אצבעות כף הרגל קשורות לרוב לחיכוך מתמשך ולחץ בנעל. הלחץ יכול להיות מאגד עדין ולא כואב אבל מתמשך. גם אם חלק מהזמן הולכים עם נעל שאינה לוחצת השינוי באצבע יכול לאחר מס' חודשים. צריך לבדוק טוב שאינך הולכת עם נעל שלוחצת על האזור. אפילו לא בחלק מהזמן. במקביל להיבדק אצל רופא עור אם לא מדובר ביבלת ויראלית- הטיפול בה שונה.

reut7321

New member
נבדקתי אצל רופא לפני זמן רב

והוא אמר לי בדיוק מה שאמרת - שזה נובע מלחץ על האצבעות. הבעיה היא שאני לא יכולה ללכת עם נעליים שכלל לא לוחצות על האצבעות - כל נעל ספורט תלחץ עליהן, ובחורף אני הולכת תמיד עם נעליים סגורות מן הסתם... בנוסף האצבעות עליהן יש לי יבלות הן "מקופלות" מטבען כך שזה מאוד הגיוני שיתפתחו עליהן יבלות. השאלה היא האם בכל זאת יש דרך להסיר אותן? ברור שאם אסיר אותן ואמשיך ללכת עם נעליים לוחצות, הן יחזרו, אולם לא אכפת לי לחזור על הטיפול כשהן יצוצו שוב... המון תודה!!!

primavera 1

New member
אבחון רפקסולוגי וטיפול יכול לתת מענה

אם תוכלי לומר לי במדויק למה את קוראת אצבע שניה ושלישית.. אוכל להסביר לך יותר. וגם למה הן בעצם חזרו...

primavera 1

New member
זו אכן האצבע השניה.

האצבע הזו שייכת ליסוד האש - לעשייה, למחשבה שלך על העשייה שלך. האם את מרוצה מעבודתך? מעיסוקך בחיים? האם את מרגישה שאת יכולה יותר, אך לא מעזה? האם את מרגישה חוסר סיפוק פנימי? רצון ליצור ותחושה שאת לא מספיק? קיים מצב של תקיעות - חסימה שבא לידי ביטוי כיבלת. זה כמובן באופן כללי. דיבור אישי עלייך מצריך אבחון מעמיק ושחרור של החסימה במישור הנפשי. האצבע השלישית מדברת על איזון. כיון שיושבת גם שם יבלת קיים מקום נוסף של חסימה. כמובן שתהליך של מודעות ושינוי בהחלט יכול לסלק את היבלות, ולהביא לך חיים יותר מספקים של הגשמה ושמחה. מקווה שעזרתי

רוניק77

New member
תנסה את התכשיר הזה:

מסיר היבלות - Wart Freezer של חברת נוה פארמה זה מוצר חדש שיצא לי לנסות בשבוע האחרון והוא עושה בינתיים עבודה טובה מאוד. אפשר להשיג בבתי מרקחת

למעלה