ידידיי היקרים...

• פותח הנושא joy4
  • פורסם בתאריך

joy4

New member
ידידיי היקרים...

שלום שלום לכולם! תתחילו להתעניין בבתי ספר דמוקרטיים, תאמינו לי זה יחליש לכם מעט את הכעס על כל עניין משרד החינוך, שרת החינוך ושות´... ....

Phlawless

New member
חשבנו חשבנו ועוד כמה חשבנו..

אני מצטערת שמכיתה א´ לא נשלחתי לבית ספר הדמוקרטי! אני חושבת שהייתי פורחת שם. אבל עכשיו מאוחר מידי, אני באמצע בגרויות ואין לי הרבה אפשרויות כרגע. אבל בית ספר דמוקרטי הוא בהחלט אופציה.

בית ספר דמוקרטי

ביישוב בו אני גרה ייפתח השנה לראשונה בית ספר דמוקרטי. היו הרבה בעד ונגד בית הספר. זה יכול להיות רעיון טוב. אך ננסה לערוך כאן דיון. עד כמה דמוקרטי הוא בית הספר? למי הוא דמוקרטי? ולמה הוא טוב יותר ממסגרת אחרת??? הרי גם לבתי הספר הדמוקרטיים אמור להיות גוף שקובע מהי תכנית הלימודים וכו... אשמח לשמוע...

Phlawless

New member
חברים...המחשב שלי עושה בעיות

ואני לא כותבת מהמחשב שלי אז יקח לי כמה ימים לסדר אותו. הבית ספר הדמוקרטי כל כך דמוקרטי עד כדי כך שהוא מאפשר לך לא להיבחן בבחינות הבגרות בגלל ,מי שרוצה יכול וחלק מבתי הספר הדמוקרטים מחייבים בחינה באזרחות בלבד. הוא דמוקראי לתלמידים שיכולים לבחור את המקצועות שאותם הם רוצים ללמוד. הוא לא טוב לכולם.. אבל הוא כן טוב לאלה שלא מסתדרים עם המערכת הנוכחית שמכתיבה את המקצועות ומחייבת את התלמידים ללמוד את מה שהיא בוחרת. ישנם מקצועות בחירה אך הם לבגרות בלבד והם מעטים (לצערי).

joy4

New member
בי"הס דמוקרטי...

אני למדתי בבי"הס דמוקרטי מגיל 4!!! כן זאת באמת חוויה מדהימה, וחוויה מאוד כואבת לעזוב!!!! אני ממש לא מסכימה שבי"הס דמוקרטי מתאים רק למי שלא מסתדר במערכת הרגילה!!! אני בטוחה שהייתי מסתדרת שם! אבל למה??? פשוט למה לבזבז שנים כל כך יפות כשיש מקום שיכול למלא לך את אותן שנים בנפלאות!! אני אשמח להמשיך לדון בנשוא.... ביי.

נשמח לשמוע ממקור ראשון.

איך לומדים בבית ספר דמוקרטי? איך נקבעת מע´ השעות? איך התלמידים בוחרים לעצמם מה ילמדו? איך ילד בכיתה א´ שמתחיל ללמוד בבית ספר כזה יכול לדעת מה הוא רוצה ללמוד? נשמע, בכייף. והנה עוד קישור.....

joy4

New member
הקישור ...

שהכנסת זה לבי"הס שאני למדתי בו ,מוזר להגיד למדתי עד לפניי רגע עוד הייתי שם... אני אשמח לספר... זה יגיע בקרוב... בשעה יותר נורמלית של היום טוב?...

למעלה