יהודה משי זהב

elana5554

Member
הי
לילה לבן,מאוכזבת על כל הנושא שבו ,יהודה משי זהב נעצר,הראש מסרב להאמין שהאיש הזה, ומה שיצג,יואשם באישום הנורא מכל,
המדיה משך שנים פרסמה את האיש ופועלו,שבחו,ואני מסרבת להאמין,
מה קרה ל״נגיע לבית המשפט, ונראה״?
האיש נשפט והואשם,אז כעת אנו השופטים?והתליינים?
אני רואה באשמה זו,חמורה ,ולא יכולה ללא הרשעה מלאה מבית המשפט,להאשים אדם שאולי בכל זאת...???
כולי תקווה שהצדק יצא לאור,כמה שיותר מהר,
ליבי עם הנפגעים,והנפגעות,לאף אדם לא מגע שיאלצו אותו למעשה כל שהוא,
וקשה לי לקבל שאיש שעמד בראש התנדבותי שכזה,יעשה מעשים כאלה,
אני לא מצליחה להרדם,
אם יצא שנכון הפרסום, אוי ואבוי שזהות יכולה להטעות,
לילה טוב
אילנה פונטיאק

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אותי מכעיסה עובדה קצת אחרת.
למה אנשים נזכרים להתלונן רגע לפני שאדם זוכה לקידום או שהוא מועמד לקבל פרס?
היכן הם היו "עד לאותו רגע"?
וכן. היו כבר מקרים רבים שכאלה.
פתאום, 'ברגע שלפני', אנשים מתעוררים.
ולא שאני אומר שבצדק או שלא בצדק. היו לא מעט מקרים שנחשפו כגילוי אמת שנכבשה לאורך שנים.
איציק מרדכי, אנסי קצב, חנן גולדבלט ומשה איבגי או אשל מלשכת BB הם רק חלק מדוגמאות חיות לאירועים שכאלה.
והיו כבר צדיקים, שנראו לנו הציבור כ"צדיקים גמורים", עד ליום בו נתגלתה ערוותם, כמו למשל הרב מוטי אלון, שעמו לא ממש מוצה הדין.
וכן. דווקא במגזר של הדתיים/חרדים, התגלו מקרים נוראים שהוסתרו היטב גם ע"י בני הקהילה שכן ידעו.
אצלם נמנעים מלהוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה.
כמובן שאין לי כל כוונה להטיח בוץ ביהודה משי זהב, כל עוד לא נחקרה האמת ואין הוכחות לטענות שהחלו לצוץ כנגדו.
אוכל לסכם את דבריי בהמלצה קטנה עבורך.
נסי להשיג את הספר "שתיקת החרדים".
קראי ותסיקי מסקנות בעצמך... https://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=1062

קלייטון.ש

Well-known member
נשמע שאת לוקחת את הסיפור באופן אישי, כאילו גם את קורבן פה.
מר משי זהב הוא איש חזק, מקושר, בעל השפעה, והוא יכול להתמודד עם הבעיה הזו שנפלה לחיקו.
יש רבים שעומדים לצידו ומביעים חוסר אמון בהאשמות, אבל הם לא נאשמים בעצמם והחיים שלהם לא ישתנו כתוצאה מהסיפור.
כלומר זו לא הבעיה שלהם. זו הבעיה של משי זהב בלבד. והוא יתמודד.
טוב שהטענות עלו לפני שהוא קיבל את הפרס שהובטח לו, כי אם היה מתברר שההאשמות נכונות אחרי שקיבל את הפרס, הפרס עצמו היה מוכתם.
מעבר לזה ניתן למשטרה ולמערכת המשפט לבדוק את הטענות, ואם יסתבר שאין בהן ממש הוא ינוקה גם בעיני הציבור. אם יסתבר שכן פגע אז ראוי שישלם מחיר כלשהו, שבכל מקרה בטוח לא יוכל לכפר על הפגיעה עצמה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
נשמע שאת לוקחת את הסיפור באופן אישי, כאילו גם את קורבן פה.
מר משי זהב הוא איש חזק, מקושר, בעל השפעה, והוא יכול להתמודד עם הבעיה הזו שנפלה לחיקו.
יש רבים שעומדים לצידו ומביעים חוסר אמון בהאשמות, אבל הם לא נאשמים בעצמם והחיים שלהם לא ישתנו כתוצאה מהסיפור.
כלומר זו לא הבעיה שלהם. זו הבעיה של משי זהב בלבד. והוא יתמודד.
טוב שהטענות עלו לפני שהוא קיבל את הפרס שהובטח לו, כי אם היה מתברר שההאשמות נכונות אחרי שקיבל את הפרס, הפרס עצמו היה מוכתם.
מעבר לזה ניתן למשטרה ולמערכת המשפט לבדוק את הטענות, ואם יסתבר שאין בהן ממש הוא ינוקה גם בעיני הציבור. אם יסתבר שכן פגע אז ראוי שישלם מחיר כלשהו, שבכל מקרה בטוח לא יוכל לכפר על הפגיעה עצמה.
BB הציע את הפרס? ו-BB שומר עדיין בקנאות על "לקח" אשל? אישית, איני מאמין בפרס ולא במי שאחראי לחלקו.
האם משי זהב נקי לדעתי? זו ממש שאלה טובה. מאד יתכן שהאיש, שהיה בעברו קמב"ץ, החליט לשנות גישה ומעמד, רק מתוך כוונה לזכות בשל כך ביכולות האינסופיות שהמעמד החדש יעניק לו, כשהוא גם יזכה להערכה יתרה מצד הציבור שאליו אינו משתייך. סוגיה לא פשוטה.

פי 10 מארס

Well-known member
הכח משחית
גם השחקן איבגי היה כמו אל בתיאטרון מול שחקניות המשנה, בטלוויזיה ועם הנשים שאיפרו אותו
גם הקיסר נרון היה איש מקסים
לפני שהתמנה לקיסר
גם נשיא איטליה בן 70, ברלוסקוני ארגן לחבריו מסיבות פרועות עם ילדות
זה דבר ידוע.

למעלה