יובל חיים

zazaza

New member
יובל חיים

החלטתי לפתוח שירשור חדש מאחר והודעתך מסתתרת. הודעתך מתאריך ה- 26 לחודש בשעה 2:16 הנדון "• לא, אבל יש לי במישפחה 2" אתה שפל רוח וחוצפן כיצד אתה מעיז להביא קישור מתועב שכזה ?! אני מניח שאתה גם מאשים את הנאנסת בגין האונס ואת קורבן הרצח באשמת הירצחותו. אתה כתבת לפני זמן מה שאלו שמתו בשואה צפויים לחסדים בבית הדין של מעלה והנה פרצופך האמיתי נתגלה לכל !!! אתה מאשים את 6 המיליונים בכפירה שהובילה לשואה. אתה גרוע בעיני מכל מכחישי השואה כיצד אתה מעיז עוד לקרוא לעצמך ישראלי או יהודי - תתבייש !!!! בוא ואני אתן לך מר מכחיש שואה דוגמא אחת, שלי ! : שתי משחות המוצא שלי (מצד אימי ואבי) נולדו בפולין (בגבולותיה שלפני מלחמת העולם השניה) שני סבי היו דתיים אורתודוכסים, ליתר דיוק הם היו רבנים, הם עבדו לפרנסתם בנוסף על שירותם לקהילה. קיימו את כל מצוות האלוהים שלך עד ליום מותם כולל במחנות הריכוז והשמד --- כך היתה כל משפחתם ובכל זאת כולם נרצחו. איבדתי את כל משפחתי בשואה, כולרע שכמותך. איך אתה מעיז ברוב חוצפתך להביא קישור שפל שכזה ? אתה שליח השטן בעצמך, מיסיונר חרדי אדיוט שכל רצונו הוא לקנות עוד מאמינים באמצעים שפלים ושקריים תוך הבאת "הוכחות" בזהות ל"הוכחות" של תומכי נוסטרדמוס גם הוא "ניבא" דברים רבים מדוע אינך מאמין בו ?!!?! סערת הנפש שגרמת לי בקישור המזוויע הזה לא תאמן !!! אתה גרוע בדיוק כמו כל מכחישי השואה וצריכים לגרש אותך כפרסונה נו גראטה. אינך רצוי במדינת ישראל - חוצפן ! מי אתה שתגיד איך התנהגו בגולה ? האם היית שם ? האם להאשים פלג אחד של תנועת ההשכלה בגרמניה ברצח עם של מיליוני אנשים ומה עם כל הגויים שנרצחו בשואה ? מה עם כל ההומואים שנרצחו ? תכף תגיד שההומואים נרצחו כי הם הומואים. לך לעזאזל אתה וכל מפיצי השקרים תומכי הנאצים, כן, כן, קראת נכון מי שמאמין שזו הסיבה לשואה הוא ניאו נאצי שכן גם היום יש התרחקות מהדת --- האם גם אותנו החילונים צריכים להשמיד עכשיו בתאי הגזים ובקברי אחים ??!?!?!?!? אתה מחלל את כבוד המתים ומתיר את דמם של ילדיהם ונכדיהם. תתבייש לך, מיסיונר שכמותך, אני לא יכול לסבול אותך ואת שקריך, שקרן עלוב ושפל. והכל בשם הדת....

zazaza

New member
עו"ד פנדריך

האם כותבי המאמר עברו על חוק איסור הכחשת השואה תשמ"ו ? לפי סעיף 2 המעטה בערך מימדי האסון לצורך הגנה על מבצעי הפשעים היא עבירה שעונשה חמש שנים. מאחר וכותבי המאמר מטילים את כל האשם על היהודים הם בעצם אומרים כי הנאצים כלל לא אשמים... לכל המעונין : ציטוט החוק מאתר הכנסת. הגדרות בחוק זה, "פשע כלפי העם היהודי" ו"פשע כלפי האנושות" - כמשמעותם בחוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם, תש"י - 1950. 1. איסור הכחשת השואה המפרסם, בכתב או בעל פה, דברים המכחישים את המעשים שבוצעו בתקופת השלטון הנאצי ושהם פשעים כלפי העם היהודי או פשעים כלפי האנושות, או ממעיטים את ממדיהם, בכוונה להגן על מבצעי הפשעים הללו או להביע להם אהדה או הזדהות, דינו - מאסר חמש שנים. 2. איסור פרסום אהדה לפשעי הנאצים המפרסם, בכתב או בעל פה, דברים של שבח, אהדה או הזדהות למעשים שנעשו בתקופת השלטון הנאצי ושהם פשעים כלפי העם היהודי או פשעים כלפי האנושות, דינו - מאסר חמש שנים. 3. פרסום מותר פרסום דין וחשבון נכון והוגן על פרסום האסור לפי חוק זה לא יראו כעבירה לפי חוק זה, ובלבד שלא נעשה מתוך כוונה להביע אהדה או הזדהות עם מבצעי הפשעים כלפי העם היהודי או כלפי האנושות. 4. הגשת אישום כתב אישום על עבירות לפי חוק זה לא יוגש אלא בידי היועץ המפשטי לממשלה או בהסכמתו.

תגובה

לדעתי לא. כדי לעבור על החוק יש צורך בהבעת אהדה לנאצים. לא מצאתי את זה במאמר. זהו מאמר דתי שטוען שהתורה ניבאה את פרוץ השואה. מאמר נוסף דן במשפטי נירברג שגם לגביהם היתה נבואה לדעת הכותב.

למעלה