יובש בנרתיק

רו8

New member
יובש בנרתיק

אני בת 43, בעלת מחזור סדיר. משנות השלושים המאוחרות לחיי התחלתי לסבול מיובש חלקי בנרתיק, דבר הגורם לגרד לעתים, וכן לפגיעה ביחסי המין. עלי לציין שהיובש החלקי קיים גם בלי כל קשר ליחסי מין. האם ייתכן שהדבר נובע מחסר הורמונלי חלקי? עלי לציין את הדברים הבאים: א. אני מודעת לאפשרות להשתמש בג´ל בשעת יחסי מין, אך הדבר מעיק עלי ואינו נוח לי. ב. הטיפול באורתוגינסט לא הועיל. ג. בסביבות גיל 34 בלוטת התריס שלי יצאה מאיזון, וכרגע המצב מאוזן בעזרת אלטרוקסין. מה אוכל לעשות? אם הדבר אכן נובע מחסר הורמונלי, האם אפשר לאזן זאת בעזרת תוספת הורמונים? תודה.

רו8

New member
תוספת לשאלה

האם ייתכן שהדבר נובע מסתימה של צינורות הניקוז של הבלוטות המפרישות נוזל לסיכת הלדן? אם כן, אילו סימנים נוספים אמורים להופיע? ואיך אפשר באמת לבדוק האם הבעיה אינה בבלוטות הללו? תודה

יובש בנרתיק

ליובש וכאב בנרתיק מספר סיבות ביניהן הורמונליות דלקתיות ומחלות אחרות מקומיות הגורמות לתחושת יובש כאב וגרד. קשה לאבחן טלפונית מה הגורם אצלך אך רצוי שתדעי כי קיימת תת התמחות בגינקולוגיה העוסקת בתחום זה.היא נקראת רפואת העריה והלידן. העוסקים בתת התמחות זו מטבע הדברים מנוסים יותר בפתרון בעיות שכאלה.צירפתי לך האתר ואני מציע לך גם את שרותי מרפאותינו בליס בהן ניתן לקבוע יעוץ בנושא טל 6925672 בהצלחה ד"ר אילן גל

רו8

New member
באמת תודה. אין לי מילים.

אין לי מילים, כי כבר שאלתי כל-כך הרבה, ורק בפורומים האלה (של רופאי איכילוב?) אני מקבלת תשובות חכמות ומסייעות באמת. שוב, תודה רבה.

למעלה