יולדות אתרים - הצעה לבניית אתר אישי

יולדות אתרים - הצעה לבניית אתר אישי

אני לא יודעת אם זה חוקי כאן בפורום (עדי?) לאחרונה יצרתי ביחד עם חברה רעיון חדש - להקים אתרים בקבוצה של תמיכה נשית. הרעיון התבשל דרך זה שלי לא היה אתר - ולא כסף רב לשלם למישהו שיבנה לי את האתר (עלות אתר נעה בד"כ בין 2500 ל-3500 ש"ח אצל בוני אתרים (וכמובן שיש גם יקרים יותר - כמו תמיד השמים זה הגבול). בשיחה על משהו אחר לגמרי עם חברתי תמר, היא אמרה לי בואי - 20 דקות ויש לך אתר. ומשם התגלגל הרעיון לעשות מפגשים לנשים - שהם גם מפגש של תמיכה נשית וגם בניית אתר. אז אנחנו מתחילות בהתרגשות רבה בעניין, וחשבתי שמתאים לכתוב את זה כאן, כי כל אחת מהנשים שעוסקת בקינסיולוגיה ובטיפולים אלטרנטיביים אחרים יכולה להעזר באתר, ויכולה לעשות את זה בזול ובקלות (מה שלא ממש היה ברור לי עד לפני שבועיים ואם הייתי יודעת, כבר לפני שנתיים היה לי אתר). כקינסיולוגית, אני אשמח שיהיה מזה הרבה ברשת - שיהיו הרבה אתרים של קינסיולוגים ושאנשים ישמעו על הקינסיולוגיה ויתנסו בה. את האתרים בונים במפגש נשים שמתארך על פני 3 שעות והעלות שלו היא 450 ש"ח. (למגיעות דרך הפורום של הקינסילוגיה תינתן הנחה של 30%). ובסוף המפגש - יהיה לך אתר שתוכלי לעבוד איתו. המפגשים הקרובים ב-29.11 ב-20:00 וב-14.12 ב-9:00. ולמי שמעוניינת בפרטים נוספים - אפשר להיות איתי בקשר 054-3178890 מיכל עגני אמא ל-4, עובדת סוציאלית, חיה, מתרגלת ומלמדת קינסיולוגית חינוכית.

זה בסדר מיכל

יוזמה מבורכת
שיהיה רק בהצלחה, ומה רע עוד לקבל 30% הנחה לכל מי שיגיע מהפורום. ובכלל ככל שיהיו יותר אתרים לקינסיולוגיה כולנו נצא מורווחים (ולא רק מהבחינה הכלכלית
). עדי

למעלה