יום בחיי הצ`אט...

MOON..

New member
יום בחיי הצ`אט...

כן, מה אני אגיד נפלה עלי רוח הנחמדות לדק` וחצי והייתי חייבת לשתף את כל טפילי הפורום שלא ``שפר עליהם מזלם`` (פחח..מזל אולי קללה) להנות מאינטלגנציה הגבוהה ותעצומות הנפש של חדר 20+ -הודעה זו יש להוריד כקובץ ולשנן ביום לפני כניסתכם לצ`אט: 1.אתה מדליק את המחשב, מקליק על הצ`אט (חסכתי פה בפרטים כדי שמאסטרו לא יצעק עלי אח``כ-הוא כ``כ רגיש בתק` הזו של החודש..) ואת פניך מקדמים 2 הפרצופלוחים המתמזמזים. (יופי,שלב א` הוכתר בהצלחה) 2. אתה מקליק את השם..לצורך ההדגמה ניקח את השם....אממ..מון (שם בדוי כמובן!) 3. מקבל הלם לובי מכמות הטמטום השופעת בורח הישר ל-20+ מתוך התפסיה האידיוטית ששם לא יתייבשו שארית תאי המח שלך..(תמים) 4. נכנסת! הידד! אתה מרחק מטר מלהיות האקר מדופלם ולהפיל אתרים! את פנייך אוטומטית מקדם האמיגו צ`אט שעד היום אין לי שמץ למה הוא משמש, תוספת נוף חביבה לחדר, כמו עציץ פלסטי. 5. משפט ראשון שתראה, עוד לפני שתרשום ``שלום לכולם`` יהיה איך אם לא: ``יש חיפאיות?``, אתה עדיין רוצה לרשום ``שלום`` ואז שוב אתה רואה ``יש פה מישהי מחיפה?``, אך אתה לא אומר נואש! הנה מצאת כבר את מקש האות למד! מרחק מטר מלרשום שלום מסכן ואומלל, ושוב נתקע איזה לייף-לס מעיק בשם ``כוסון סוף הדרך שחבל על הזמן עם המשפט המוחץ: ``חיפאיות אלי לפרטי!!!`` (בתוספת האייקונים הרלוונטים) 6. האח! לא חשבת שתגיע לזה, הצלחת לכתוב איכשהו ``שלום לכולם`` מכאן והלאה אתה צריך למשוך מקים כאילו אתה סובל מפרקינסון על האות האחרונה, ואבוי לך אם שכחת מישהו לרשום לו ``שלום`` פרטני...אתה מנודה לנצח! (וזה לא מענין אף אחד שרשמת כבר בהתחלה ``שלום לכולם``-זה לא תופס) דוג: מון: ``שלוםםםםםםםםם שייק`הההההההההה`` פלוני אלמוני:``מה איתי? אני לא מקבל שלום? איזה סנובית..בלה בלה בלה מון(אם היא נחמדה): שלושששש פלונייייי והמצב הזה יכול להימשך שעות! אך לא אתה!! אתה תשים קץ לזה! תרגיל אותם לשלום לכולם קצר וחביב בהתחלה-שיחנקו. 7. (אנחנו ב-7 נכון) מכאן עובר עלילות הצ`אט ל-2 אם את בחורה עם שם של בחורה ראה ערך..שני16,בדויה,נעמה..ואפילו סתם שם מופלץ כמו-``עלוקה חיננית במיוחד``-כל עוד יש בשם שלך רמז להיותך בת-צפי להטרדות והצעות מגונות בפרטי--אל תעני, לפחות עד שהמחיר שהם מציעים לך הוא לא פחות מ-1,000 ש``ח- יש לנו סטנדרטים גבוהים...בכל זאת, לא נבייש את שם תפוז! 8. החלטת להישאר בכללי! לא לא הפרטי הוא לא בשבילך, צפה למצוא תופעות על-טבעיות שלא קיימות אפילו בדיסקברי או נשיונל ג`יאוגרפיק..אנשים שמדברים בלי קשר לכלום, לא ברור מה מהותם, למה שיחררו להם את הרסן וממתי לעזאזל מרשים אינטרנט בגהה?! לדוג`: ``כל הבנות בצ`אט הם מכוערות`` 900 פעם:``יש פה מישהי מחיפה?`` ``מון זה בן או בת?`` 80000 ``מה נשמע?מה קורה?`` ``חיחיחי``-לא ברור עד היום.. מקופלת/מקוללת--אין צורך להוסיף נכון? וכהנה וכהנה...לא נכביד על נפשכן הרכות.. 9. שרדת איכשהו ואפילו הצלחת לתקשר! היית מאמין?! ברור שלפחות 5 פעמים יתקע לך הצ`אט, בממוצע תעוף 6 פעמים..(מורני-תתעלמי מההודעה הזו..) מתוכם לפחות 4 פעמים יחסמו לך הכניסה לחדר.(מורני-אמרתי לך כבר..תתעלמי..)תתפס בממוצע כל 10 דק` לפניקה כי אתה כותב וכותב ואף אחד לא עונה...כן..שוב נתקע השרת ואז תתחיל מהתחלה את כל הסיוט. 10. את תיבהל אם בשעות הלילה המאוחרות מאוחרות יצצו טיפוסים שממש ממש מוכיחים את קיומם של עב``מים-פליטי נענע--אין לגעת, אין להאכיל ואין לשחק איתם!! 11. זהו!! אתה בוגר צ`אט תפוז!! החיים השתפרו? יותר כסף בבנק? האוטו משופץ ולשם שינוי נוסע? אתה נראה יותר טוב? מצאת אהבת אמת? לא!!! עוד משהו שנכנס לתק` השחורה שלך ולא תעז לעולם לספר לאישתך או לנכדים..``אבא היה קבוע בצ`אט של תפוז``-לא יגרום להם להעריך אותך יותר.. עכשיו תרשום יפה ``ביי`` לכולם..המלצה אישית-תרשום ``ביי`` ותעוף..אחרת לא תצא מזה, ראה סעיף 6 להוכחה. טוב, די..מספיק- נמאס לי לכתוב..מה השיעמום עושה לבן-אדם, אני מגיעה לרמות שפל שטרם נצפו על מסך הפורום..נכון שתגיבו לי? אתם יודעים מה? נכון שתקראו את זה??? פליזזז...אני אשלם לכם..משעמם לי ואני לא נרדמת ובאורח פלא כולם נעלמו לי מהצ`אט..אממ מענין למה? ווי, מאסטרו רואה את ההודעה הזו הוא הורג אותי..שוב לכי תתחילי עם טובות הנאה פה לכולם. ===========הנה די..אני מפסיקה! מבטיחה, זהו...ירח באנגלית אומרת לילה טוב!!== לילה טוב ירח באנגלית!

מאהבת וירטואלית יקרה..

רק בגלל שאני במצב של שיעמום טוטאלי אי מתייחס להודעה הזאת..:) למען האמת אני מסכים איתך כמעט בכל מילה שרשמת לעי``ל.. כן כן גם אני מתוסכל מהאייקוניסטים ומהמציפים ומהחיפאים המתוסכלים מינית. אנשים אם אתם מחפשים זיונים...הצ`אט זה לא המקום(זה לא אומר שאין אבל זה עדיין לא המקום) צאו מהבועה ותתחילו למצוא חיים(אמר זה שמוצא אצ עצמו לפחות שעתיים ביום בצ`אט) . קיצר מון יקרה.... המכתב הזה היה אמור להגיע ממני באיזשהו שלב...אבל השקמת קום להורגם:) יישר כח אגב..אי שוב שיכור:) לילה טוב מותק

מ ע ו ל ה !-!-!-!-!

ההודעה הארוכה ביותר שקראתי ולא נרדמתי באמצע, כל הכבוד מון, עשית את זה שוב, וכמו שאני תמיד אומר - רק מלכות אנחנו מגדלים פה..... חתלתול ;-)

MOON..

New member
אממ...

זה לא שיש לי מה להוסיף..סתם מקפיצה את עצמי למעלה למקומי הטבעי...לפי דעתי רק מון מתאים שם, מה לא...? וחתולי..לא יודעת אם מלכה--אלוהים נשמע לי יותר הולם..מצלצל יותר נעים באוזן..חחחחחח (i kill me) תסבלו בשקט!

תראי..... אלוהים זה מוגזם.......

תראי לא צוחקים על הבוס שלי.... אח``כ הוא כועס ומבקש ממני לעשות דברים שאני לא כל כך אוהב לעשות... ומי אני שאתווכח איתו? אז בבקשה, התנצלות לבעל הבית תיהיה במקום. תודה על שיתוף הפעולה. (חתלתולי ומשיח בע``מ)

וואללה זה עובד..

כן כן את מתחילה לדבר כמוני.. נדבקת בחינניות חסרת המעצורים שלי מון.. איי איי איי בנות גידלתי ורוממתי.. :)

MOON..

New member
רגע..התנ..התנצל...מזה המילה הזו?

אממ..אז רגע..מה אני לא אלוהים? לא פייר וקספר לקח לי את תפקיד בשדון (אבל הוא חביב..ואני לא) אפשר סתם אל ככה באולימפוס..נו אם יש לך קשרים תסדר לי משהו. לטיפולך חתול

אפשר לסדר איזה תפקיד........

אולי סיידקיק..? חתלתול פרוס ונערת הירח? מה את אומרת, יילך?

MOON..

New member
נערת הירח..

מה צריך לעשות שם? לסובב את נפטון ולהציג בהתלהבות את מאדים? טוב די, חדל טמטום..אני לישון מהר!!

AFRICA

New member
חתול...!

חתול...מה? כל כך התרגשת לקרוא את ההודעה שלא נרדמת.. חיחי סתם סתם

hili

New member
מה לעשות..הכל נכון!! :-()

כן..כן..מון..כל מילה..נכונה.. אחלה הודעה..יפה שהיה לך סבלנות לרשום הכל.. מה לעשות..זאת האמת..וצריך לחיות איתה גם עם הרע וגם עם הטוב.. תראי..אם אני קראתי את כל ההודעה..זה באמת שיא..כי אני לא נכנסת לפורום כמעט בכלל..ושלא לדבר על זה שאני לא קוראת את ההודעות גם כשאני כן פה.. אז בכלל רק זה אומר איזה הודעה מגניבה.. חולה עלייך הילי21 ;-)

hili

New member
טוב..משהו לא בסדר עם הציורים..

אני ישאר עם ה-אייקנים האדומים בצ`ט..וזהו!

מון?

חוזרים לימים הטובים, בהם כל הפורום היה מלא בהודעות איכות שלך? עלי והצליחי!!!

טוש טוש

New member
שתהיי בריאה נשמה....

מאיפה מאגר השטויות האלה!?!?!?!? יווווווווווווו הרגת אותי! מתה עלייך מאמי..!!!!!!!!

מורני !

New member
בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

יקירתי.... 6 פעמים.... זהו????? אמממ.... אני צריכה לשים לב יותר...... את בהחלט צודקת.... אני חייבת להעלות את ממוצא הזריקה שלי בלילה לכל כינוי - לפחות ל10 זריקות. תודה שהארת את עניי... ;-)

למעלה