יום "דן"

מצב
הנושא נעול.

ישראל ב

New member
תודה רבה וישר כח

יום "דן"

היום אני קפצתי לחניון שיכון דן ושם פגשתי את יניב הקטן, הוא עשה לי סיבוב על הספרינטרים החדשים ובדרנו את כל מה שהם יודעים לעשות, אז נסענו לחניון בן-גוריון משם לאזור ושם גשנו את אלי מנור,אחראי ההדרכות של דן,משם נסענו לצ.ד ומשם חזרה לשיכון. אז, הנה התמונות,מקווה שתהנו! ולסיפתח,אדומה על קו 6'ב ,בצ.ד (קו חדש שפועל בבני ברק)
תודה רבה וישר כח
על התמונות היפות ועל הסרטון שבסופו של דבר ירד.

תמונות יפות

יום "דן"

היום אני קפצתי לחניון שיכון דן ושם פגשתי את יניב הקטן, הוא עשה לי סיבוב על הספרינטרים החדשים ובדרנו את כל מה שהם יודעים לעשות, אז נסענו לחניון בן-גוריון משם לאזור ושם גשנו את אלי מנור,אחראי ההדרכות של דן,משם נסענו לצ.ד ומשם חזרה לשיכון. אז, הנה התמונות,מקווה שתהנו! ולסיפתח,אדומה על קו 6'ב ,בצ.ד (קו חדש שפועל בבני ברק)
תמונות יפות

אחלה אייל! הרווחת מן ההפקר...

יום "דן"

אני בחיפה לומד ואתה מכייף לך ונוסע במרצדס. אביתר בטח היה מתחלף איתך...

ארזS

New member
אנדי פעם אסל פעם בסל ../images/Emo13.gif

אני בחיפה לומד ואתה מכייף לך ונוסע במרצדס. אביתר בטח היה מתחלף איתך...
אנדי פעם אסל פעם בסל

וחוץ מזה אני חושב שהלימודים לא פחות חשובים. ודבר נוסף : תשמח שיש מי ששומר על הגחלת של "דן" כשאתה בחיפה

ארז, מי נראה לך הורה (!) לאיל לצלם?

אנדי פעם אסל פעם בסל

וחוץ מזה אני חושב שהלימודים לא פחות חשובים. ודבר נוסף : תשמח שיש מי ששומר על הגחלת של "דן" כשאתה בחיפה
אתמול בערב דיברתי עם יניב הקטן ואח"כ יצרתי קשר בינו לאיל וציוויתי על אייל לצלם היום את הספרינטרים! אני אישית מקווה לראות ולנסוע בספרינטרים ביום שישי וכמובן גם לתעד אותם דרך עדשת האולימפוס שלי. אגב, ראיתי בשרשור אחר שיש אוטובוסי דן בצומת גינתון ובמושב שילת - אני אהיה באיזור הזה ביום שישי גם כן ומקווה לצלם גם אותם.

ארזS

New member
תאמין לי שתארתי לעצמי משהו כזה ../images/Emo8.gif

אתמול בערב דיברתי עם יניב הקטן ואח"כ יצרתי קשר בינו לאיל וציוויתי על אייל לצלם היום את הספרינטרים! אני אישית מקווה לראות ולנסוע בספרינטרים ביום שישי וכמובן גם לתעד אותם דרך עדשת האולימפוס שלי. אגב, ראיתי בשרשור אחר שיש אוטובוסי דן בצומת גינתון ובמושב שילת - אני אהיה באיזור הזה ביום שישי גם כן ומקווה לצלם גם אותם.
תאמין לי שתארתי לעצמי משהו כזה

כן היה נחמד מאוד וחבל שלא הייתה!

לא נורא,יום שישי. מה יש בשילת???

טייגר (אולי ג'מבו) 1325 אני חושב

לא נורא,יום שישי. מה יש בשילת???
רשום לי איפשהו המספר שיובל אמר לי עליו לפני כמה שבועות. חוץ מזה, במילא ניפגש בשילת, לא? בכל מקרה עשית אחלה עבודה היום, יצאו אחלה תמונות (וגם הסרטון חביב). ממש סיבוב לגן עדן....(והמבין יבין)

כשאתם מצלמים את האוטובוסים

רשום לי איפשהו המספר שיובל אמר לי עליו לפני כמה שבועות. חוץ מזה, במילא ניפגש בשילת, לא? בכל מקרה עשית אחלה עבודה היום, יצאו אחלה תמונות (וגם הסרטון חביב). ממש סיבוב לגן עדן....(והמבין יבין)
כשאתם מצלמים את האוטובוסים
הנטושים בצידי הדרכים ובשאר מקומות תעלו אותם גם לגלריה, יש גלריה ממש מכובדת בנושא.

טוארג

New member
תתקשר אליי כשתגיע למושב שילת

אני אכוון אותך במדוייק אל האוטובוס..... (אם אני אהיה אצל ההורים שלי אז תקפוץ לבקר)

סבבה, אני אהיה בנוסטרדמוס...

אני אכוון אותך במדוייק אל האוטובוס..... (אם אני אהיה אצל ההורים שלי אז תקפוץ לבקר)
אם תכוון אותי איך להגיע לשם זה בכלל יהיה טוב.

טוארג

New member
חוצמזה, אני לא יודע מה אתה עושה שם

אם תכוון אותי איך להגיע לשם זה בכלל יהיה טוב.
חוצמזה, אני לא יודע מה אתה עושה שם
אבל אל תאכל בנוסטרדמוס, יש שם בעיות היגיינה. אני יכול לכוון אותך למסעדה אחרת במודיעין שהיא הרבה יותר טובה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה