יום האשה הבנלאומי:)

אשדודיה

New member
יום האשה הבנלאומי:)

תמיד טוב לאשה לקבל עוד חיזוקים על היותה אשה:) למען האמת יש כמה גברים שהייתי מרשה להם לחגוג ביום הזה את הצד הנשי שיוצא לפועל בכישורים שונים:) כמו גברים שמכבסים, שוטפים מבשלים ואופים ומחזיקים בית לפעמים טוב יותר מאשה:) שאפו למנהל:) ולמי שיש פרחים במאגר מוזמן לשים לכבוד כל הנשים:) קרן:)

אלמרה

New member
הנה צרור פרחים לכל הנשים!

ולך אשדודיה שמכבדת אותי במחמאות -תודה אני באמת מוחמא, אך מי כמוני יודע מה את עושה וכיצד מתפקדת כאם לארבעת ילדייך שאחד מהם אפילו זכיתי (כן ממש זכות גדולה היתה לי) לבקרו בבית חולים לקראת ניתוח... הפרחים הללו - פרזיות צהובות מסוג הפרחים היפים ביותר בעיני...

Gilliana

New member
יש לי שאלה...

מדוע יש יום אשה בינלאומי אבל אין יום גבר בינלאומי? לפי דעתי העניין יוצר מראש אפליה ואי-שוויון בין המינים. מה דעתכם?

אשדודיה

New member
ולמה אין יום הגבר?

בגלל שהגבר דואג להפגין את גבריותו בכל הזדמנות אפשרית גם מבלי שנתבקש :)

אלמרה

New member
עוד בימים ההם של "יום האם" דרשתי

שיהיה גם "יום האב". אז התפשרו איתי על יום המשפחה... בסדר. ופתאום חזרו לי עם יום האישה הבינלאומי. גם בסדר. הדעה שלי שאין ולא צריך שיהיה שוויון אלא מתן ערך ומשקל למגדר החזק ולמין היפה - אותן נשים. מצידי שתחגוגנה כל יום חגיגה אחרת ותאדרנה ותעצמנה את עצמן - כך יהיה יותר טוב שלום ואושר עולמי. הסיבה? זה ברור מאוד לנשים פשוט אין אינסטינקט מטופש כשל הגברים להילחם ו"להראות ששלי יותר גדול".

Gilliana

New member
לא מדוייק...

אלא שאצל הנשים זה דווקא "של מי יותר קטן" - הכוונה לישבן כמובן...

Gilliana

New member
בהחלט!

ודרך אגב - נשים יכולות להיות מאד קנאיות אחת כלפי השניה, בפרט אם יש מישהי יותר רזה/חטובה/ציצים גדולים יותר וכו'...

אלמרה

New member
אני? מתפשר על ירך ושוק...

ולפני שאני חוטף שוק! צולל למעמקי חלומי ובו.... ירך חברתה של אשדודיה וציציותיה של Gilliana משמשים בעירבוביה...

אשדודיה

New member
שוויון?איזה שוויון?

אם יש מצב שאשה שעובדת משמרת מלאה צריכה להילחם כדי לקבל משמורת על הילדים שלה בגלל שהיא לא מצליחה למלא את המטלות עליה בבית כמו שצריך(אין לה עוזרת, טבחית,מגהצת ומטפלת) אז כנראה שאנחנו באמת רחוקים מהעידן של 2005 על מה שהוא אמור לסמל. קרן:)

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
וזר שושנים גם ממני

צולם אתמול בלילה בחוף הדקל בעיה"ק אילת תותבב"א.

למעלה