יום הולדת בת 9 עם חברות

יום הולדת בת 9 עם חברות

מחפשת רעיונות ליצירה / פעילות למסיבת יום הולדת בנות 9 , למסיבה שאעשה בבית לבתי וחברותיה.
אשמח לרעיונות מגוונים, בשנה שעברה הבנות קישטו קאפקייקס וקישטו תיק בד שקניתי ממקס.

מזל טוב! אין לי בנות ולא ארחתי בנות ליום הולדת..
אבל הייתי קופצת לחנות היצירה הקרובה ובודקת שם אופציות. מה שעולה לי בראש כרגע, זה לקנות מסגרות עץ לתמונות, לצלם כל אחת כשהיא מגיעה הביתה ולהדפיס להן את התמונות. הן יכולות לקשט עם נצנצים, אבנים נדבקות, גואש שיש בתוכו נצנצים, וכו.
מבחינת אוכל: אפשר להכין להן מראש בצק לפיצות (בצק שמרים, אם יש לך כוח) ולתת להן להכין פיצות אישיות.
להכין להן בצק עוגיות עם כל מיני חותכנים מגניבים, לאפות ולקשט (אפשר גם עם זילופים בשקיות ניילון קטנות, ואפשר להוסיף צבעי מאכל כדי שממש יציירו על העוגיות, בסגנון של עוגיות חג המולד של האמריקאים/אירופאים).
&nbsp

לגבי העניין של התמונות.

אצלנו כשיש מסיבה פותחים קבוצת וואטסאפ של המסיבה, וכבר קרה שהאמא של ילדת המסיבה ביקשה מהאמהות האחרות לשלוח תמונות של הבנות שלהן. לא זכור לי/ידוע לי מה עשו עם התמונות האלה, אבל אם הולכים על קישוט מסגרת זו גם אופציה.
לחילופין, אם מצלמים כשהן מגיעות ואז מדפיסים - אפשר כבר לעשות צילומים משעשעים עם אביזרים..

אמאלה114

New member
אפשר לקנות מחברות עם כריכה קשיחה

וחומרי יצירה (וושי טייפ..עטיפות מחברת..קישוטים שאפשר להדביק...וכו)
ולקשט את עטיפת המחברת ואז יוצא מעין יומן .
אם תרשמי בגוגל קישוט מחברת/קישוט מחברת קשיחה יש כל מיני דוגמאות.

ליאת של עדי

New member
מנהל
עכשיו ראיתי בפייס אמא שנתנה לבנות לקשט תיבת תכשיטים

ובאופן כללי להכין פיצה, עוגה, סלט.

בילבי119

New member
מסיבת עולם

בגיל הזה עשיתי לבת שלי וקבוצת בנות, מסיבה בנושא עולם. זה דרש קצת השקעה בהכנת תחנות ועזרה של נערות בהפעלה. למשל היתה תחנת סין בה העתיקו כתב סיני (הכנו מספר דגמים עם תרגום), ואכלו עם מקלות. בתחנת איטליה שיחקו בבניית מגדל ג'נג'ה (מסמל את פיזה), ושם קיבלו פיצה. באנגליה היה עליהם ללמוד 2-3 משפטי נימוסין ולהשתמש בהן נכון. בכל תחנה היו גם מספר שאלות על המדינה והיו צריכות לענות (כמו עיר בירה, שפה ועוד). אפשר גם לבחור מדינה אחת ולהעמיק בה.

למעלה