יום הולדת לבת 5

אוסי331

New member
יום הולדת לבת 5

בעוד כשבועיים ימלאו לבתי 5 שנים. אנחנו מתכננים לעשות לה יום הולדת בבית עם מס' חברות מהגן, ושכנות- בערך 15 בנות. אני מעוניינת לקבל רעיונות בעיניין הפעלת הבנות, האירוע ימשך כשעתיים בערך. (ליצן/מפעיל חיצוני- אינני מעוניינת היות וזה כרוך בהוצאה גדולה שלא ניתנת לביצוע בזמן זה.} תודה מראש וחג שמח!

אוסי331

New member
יום הולדת לבת 5

בעוד כשבועיים ימלאו לבתי 5 שנים. אנחנו מתכננים לעשות לה יום הולדת בבית עם מס' חברות מהגן, ושכנות- בערך 15 בנות. אני מעוניינת לקבל רעיונות בעיניין הפעלת הבנות, האירוע ימשך כשעתיים בערך. (ליצן/מפעיל חיצוני- אינני מעוניינת היות וזה כרוך בהוצאה גדולה שלא ניתנת לביצוע בזמן זה.} תודה מראש וחג שמח!

dafgol

New member
גם אנחנו חוגגים עוד שבועיים

ה
הצעיר שלי יהיה גם בן 5
(איזה תאריך אתם? אנחנו ב 6.10 בני 5 ) כמו שנה שעברה, גם השנה , רז בחר את החברים והחברות שהוא רוצה להזמין, יש לנו פארק גדול לא רחוק מהבית, עם מתקנים ובעיקר מרחב גדול לילדים להשתולל על המדשאות ומתקני המשחקים, אני מכינה
שתייה חטיפים וכמובן הפתעות לחברל'ך, לא מוצאת לנכון בגיל כזה להביא מפעיל (כמו לבן הגדול כך אעשה גם עם הקטן, ביומולדת בכתה א' יהיה גם מפעיל). לא רוצה לארח בבית את כל החמולה , גם כי אין לי מקום בבית לארח מעל 30 אנשים וגם כי פשוט לא בבית
יותר מאוחר במהלך אוקטובר, אנחנו חוגגים גם בגן..... + כולם מגיעים לפארק, הילדים נהנים מהמשחקים הנישנושים וההפתעות, אנחנו ההורים נהנים מהחברותא ...זה בהחלט מספיק בגיל הזה , נוח, מזג אוויר נפלא...מה רע? אולי כדאי לכם "להתביית" על פארק או מקום דומה בקירבת הבית, מתאים לכולם ולא דורש הרבה ניקיונות אח"כ
לילדונת, ולהורים המאושרים

tamari101

New member
היי הפעלת בנות זה הכי פשוט

קונים כל מיני חרוזים שרוכים סרטים נצנצים מה שעולה לך לראש הבנות כבר ידעו מה לעשות איתם מזל טוב....

אסתיק3

New member
הכי טוב להתייעץ איתה

היא תרגיש חשובה וגדולה ואני מנחשת שהיא תדע מה היא רוצה. כדי לא להתברבר אפשר לכוון אותה. כמה רעיונות: להכין מאפינס והבנות תקשטנה אותם, לקנות מיני חרוזים בגודל שמתאים לגילן (כולל תליוני פיות מיוחדים וכו') ולהכין תכשיט לכל ילדה, לקנות חולצות טריקו פשוטות וטושים לבד והבנות תציירנה חולצה אישית. להכין כמה משחקים פשוטים: חבילה עוברת, חפש את המטמון ולהכין המון פרסים קטנים (רצוי זהים) חשוב לדאוג לתכנון יום הולדת מראש, אני מצרפת לך מבנה מומלץ. חשוב לבנות אותו מכמה פעילויות קצרות. כך שאם אחת מהפעילויות לא "זורמת" אפשר לעבור הלאה. מזל טוב

למעלה