יום הולדת לנוי

*אתוש*

New member
יום הולדת לנוי

נוי שלי בת 6 ואני רוצה לחגוג לה בגדול אשמח באם תמליצו לי על משהו אחר חוץ מקוסמים וליצנים שזה כבר נדוש והיה הרבה בגן שלה ועכשיו היא כבר בכיתה א´ אז אני רוצה לגבש אותה עם יתר ילדיי הכיתה עם הפעלה מתאימה אשמח לקבל הצעות ושמות

מה דעתך על יום הולדת מהאגדות?../images/Emo20.gif

אוקי, הרעיון לא שלי, ראיתי בפורום אחר רעיון מדליק על יום הולדת שבו התחפשו ההורים למלך ומלכה, והילדה לנסיכה, ודרך ספר ענק שהכינו לה (מקרטון ביצוע) סיפרו את סיפורה של הילדה במן "חיים שכאלה" עם סיפורים מצחיקים ותמונות, ושאר משחקי חברה. מה דעתך על תחנות הפעלה? מזל טוב לנוי
המשך יום מחוייך

ממליצה בחום על פעילות מופלאה

שלום והמשך להמלצתי החמה מדובר בשעת סיפור הכי חויתית מענינת ויחודית שפגשתי עד כה .הילדים ישבו מרותקים ושמעו בפה פעור החויה היתה מסעירה.הסופר המספר ניתן לשמוע פרטים בטל. 029941025

mickeybh

New member
יום הולדת לרז

יש הבדל גדול בגילאי בית ספר יסודי. אי אפשר להמליץ לילדה בכתה א´ לחגוג כמו ילד בכתה ה´ או ו´. בכתה א´ יום ההולדת נחוג באופן מאוד ילדותי, ליצן, שעת סיפור, תיאטרון בובות ואני הייתי מוסיפה רעיון של פיקניק ומשחקי ספורט. בני, רז, יהיה בן 11 בחודש הבא. בגיל זה כבר "יוצאים" לערבי כתה. אתמול למשל, ערב הכתה באחד הבתים נהרס בגלל שחלק מהילדים לא שיתף פעולה במשחקים והערב הפך להיות בלאגן אחד גדול עם עוגמת נפש לילד המזמין. האם יש לכם רעיונות לחגוג יום הולדת בשעות הערב (8-12 בלילה) כשריקודים לא מעניינים כרגע את החבר´ה? בזמני, רקדנו המון, שחקנו קצת משחקי חברה ואכלנו פיתה עם נקניק? מה קורה לדעתכם היום? אשמח לתגותבכם.

חוה 1

New member
אפשר לשחק במשחקים "צופיים"

מחפשים את המטמון , 2 דגלים, הנה קישור לרשימת משחקים די גדולה. אצלנו שבט הצופים מוכן להפעיל יום הולדת תמורת 200 ש"ח . הכסף הולך לטובת השבט וכולם נהנים.

mickeybh

New member
תודה לחוה

תודה חוה, הרעיונות ששלחת לי נראים לי מאוד. אשב עם בני ונחליט יחד על משחקים שמתאימים לחברה שלו.

למעלה