יום הולדת לנשמה שלנו!!

יום הולדת לנשמה שלנו!!../images/Emo212.gif

מעיייייייייייייייןןןןן היקרה שליייייי!!
סופסוף יומולדת. סופסוף זכית ב- 18 המיוחל והנכסף הזה. סופסוף תקבלי ברכה במילים גבוהות מאוד! [
] "הפגנת במשך המסע הארוך שלך אג'נדה חברתית, פשוט פוסט-אקספיזם במיטבו". טוב טוב עזבי, זאת ברכה ליומולדת, הלו!
בקיצור. לא בא לי להישמע כמו איזה אחד מהשכונה מתלהב.
אני רק רוצה מכל הלב לאחל לך את כל הטוב שבעולם. את בנאדם שמגיע לו. אדם שפשוט בא לך לחבק ולאהוב ולהגיד –
מזל שזכיתי בך!
ולא, יום הולדת הוא לא יום יחיד שבו אפשר לומר את זה. אני מידי יום מודה על זה שהכרתי אותך.
את מקסימה ומתוקה ואין עלייך. מי ייתן ותזכי להרבה אושר ועושר, בריאות והצלחה, שפע ושמחה והרבה הצלחה בכל מעשה ידייך.
מאחל לך שהאחד, היחיד והמיוחד שלך יגיע בקרוב מאוד, ויציף את עולמך באהבה עד אין קץ (אוי, אנחנו נכנסים לאיזור הקיטשי). אבל באמת, מכל הלב, מי ייתן וזה יקרה, ועוד נראה אותך מאוהבת וקורנת מאושר.
בן פורת יוסף, בלי עין הרע
אני אוהב אותך מאוד מאוד
מאחל לך כל טוב!
עד 120 שנה!!!!

../images/Emo214.gifמזלטובמזלטובמזלטוב!!!!!!11

שתהיה לך כעת שנה מלאה בבגרות וחוויות ומתיקות ובריאות ואהבות
שהשנה הזאת תנצצץ לך כמו יהלומים, שתמשיכי לאהוב ולתת מעצמך ולפרגן ולעזור ופשוט להיות הכי את! כי את, את חביבתי- את מספר אחת. ואותך אני אוהבת
^הברכה באמת לא מושקעת, אבל היא יצאה מכל הלב.

../images/Emo60.gifבובה../images/Emo24.gif

תודה רבה!! אין עלייך.. את מדהימה וגם את הצלחת לרגש אותי
פשוט תודה

alex798

New member
יום הולדת שמחחחחחח ../images/Emo13.gif))))

מעיןןןןן (סוכנתתתתתתת) שהיה לך מלא מלא מלא מלא מלאאאאאאאאאא 3> מזל טובבבבבבבבבב עד-120 חחח יותררררררר3> ועוד פעם מזל טוב ממני אלכס=)

מעיניק, כפרעתי ../images/Emo9.gif

אממ המון מזל טוב, אושר ובריאות. :) מאחלת לך את כל מה שאני מאחלת לעצמי P: נונו זה לא מרגש, אבל אני אוהבת אותך!

מזל טוב../images/Emo65.gif

וואו
איך הזמן טס
יום הולדת 18 שמח ועד 120
עכשיו את חוקית. בהצלחה בכל מה שתעשי
וחג שמח.

MoRaN SeM

New member
מעינ'קווו.......

יייייווווווםםםםםם הווווללללללדתתתתתתת יש ררררררקקקקקקקקק פעם בשנההההההההה והיום שלך הגיעעע[= ולא רק זה, את בת 18 !!!!!!!! אז ברכה..הא ? אני חושבת שיצא לי לומר לך הרבה פעמים, לא רק ביום הולדת, כמה שאת מיוחדת, מקסימה, כייפית, מצחיקה וטובת לב. אני מאד שמחה על זה שהכרנו ובאמת שאת הופכת מקומות שאת נמצאת בהם ליותר כייפים ומלאי משמעות. אני מקווה שיהיה לך יום הולדת שמח ושתמיד תחייכי, כי מי כמוני יודעת כמה שווה החיוך שלך..[= אוהבת ה=מ=ו=ן

d miss d

New member
מעינייי..../images/Emo23.gif

היום יומולדת תראי איך עברה עוד שנה... גדלת בשנה
אני מאחלת לך את כל מה שאת מאחלת לעצמך. שתזכי לשנים של אושר,בריאות,הצלחה,אני בטוחה שלכל מה שתשאפי תצליחי בו כי אני מאמינה בך.. אני מכירה אותך הרבה זמן, אני שמחה שהפכת ופרחת לבנאדם אחר, אחר הכוונה אופטימית,שמחה וכו'. אני חושבת שיצא לי להכיר בנאדם מדהים, תומך,שומר וכמובן אוהב. אז מעיני שלי... אני רוצה להגיד לך שאני אוווהבת אותךך המוןן!! תודהה על הכלל..
אז שיהיה יומולדת שמח ומלא הפתעות,מתנות וחברים גיל מיוחד תהני ממנוו.. אוהבת תמיד שלך דוווווורי

../images/Emo210.gifמאמייייי

כבר קיבלת היום טלפון מפתיע
אין לי עוד הרבה מה לומר
אם יהיה לי רעיון למשהו יפה אני ארשום לך

../images/Emo60.gifתודה לכולכם../images/Emo24.gif

איזה כייף לקרוא את הברכות
אתם מדהימים אחד אחד... תודה רבה לכולכם
אוהבת המון

למעלה