יום הולדת שמח ליסטה!

OOOO0

New member
יום הולדת שמח ליסטה!../images/Emo49.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

ליסטה, את בחורה מקסימה, טובת לב וחכמה שתמיד יודעת להקשיב ולהגיד את הדבר הנכון בזמן הנכון. את לא צריכה את יום ההולדת שלך כדי לדעת כמה אני אוהבת אותך. חוץ מזה שאת מנהלת מדהימה, את גם חברה נפלאה ואני שמחה שהייתה לי הזכות להכיר אותך. אני מאחלת לך שכל הבעיות ייפתרו ושתמשיכי להיות בדיוק כמו שאת! המון אושר ובריאות ובהצלחה בכל דרך שתבחרי בחיים האישיים, בעבודה או בלימודים. אוהבת, גלית

Digi Lista

New member
../images/Emo51.gif רבה,תמיד מרגש לשמוע../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

אין כמוך!את הראשונה גם לפי הפלאפון ששלחה הודעה של
רבה,עשית לי הבוקר,בגלל שימי לישי אני לבד עם הכיתה אני מקווה קודם לעבור את הבוקר בשלום(יש ימים לא קלים),הזהרתי את החבר'ה שעצם זה שזה היום הולדת שלי אז שישתדלו להקשיב ולהתנהג יפה במיוחד(בכול זאת מדובר ב9 ילדים היפראקטיבים וזה לא משנה שסך הכול יש לנו קשר טוב), אבל בנוסף לכיתה יש גם את ההסעה שאני צריכה ללוות ובכנות אחרי כ-8 ניסיונות התפטרות(זה מטורף להשגיח על 50 ילדים בבת אחת!) שהמועצה סירבה להם(כי צריך פראייר) אני פשוט מקווה שהכול יתקתק טוב...בערב יש לי לימודים... מוזר לי לחגוג יום הולדת במקום אחר מהמקום שהייתי בו ב3 שנים האחרונות אבל זה לא שיש לי ברירות... שוב
רבה כיף לקבל כזאת ברכה על הבוקר, אוהבת המון

OOOO0

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gifמקווה שהיום עבר בשלום.../images/Emo13.gif

Yuske

New member
וואו כבר גדלת בשנה._.?

אז סטטה - שיהיה לך יומולדת שמח!!! עד 120 ויותר, ו..טוב מה אפשר לאחל לאחת כמוך? המון הצלחה בעתיד!, תמשיכי להיות כמו שאת, אחת שעוזרת ששומעת ומקשיבה ואחת שמוכנה לעזור ולשמוע ולתמוך באחרים בתמורה לאושר של אותו אדם. אין אנשים כאלה! באמת.. אני אנצל הזדמנות זו לומר שבלעדייך - פורום דיג'ימון לא היה פורום דיג'ימון. אוהב, גילעד\יוסקה והנה כתובת מסויימת שמצאתי על קיר ראנדומאלי.... מממ מרוב שהוא ראנדומאלי הוא לבן>.>...כן זהו.... (נב - אייק זה אומר שאני גם ממש זקן>.>....)

Digi Lista

New member
../images/Emo51.gif לכולכם../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

תמיד כיף ומרגש לקבל את הברכות מכם (גילעד-אהבתי ושמרתי את התמונה מהקיר הראנדומלי
),זה כבר היום הולדת ה7 שאני חוגגת איתכם ונראה שזה אחד המקומות הכי יציבים בחיים שלי ועדיין זה ממשיך לרגש
,לעלות חיוך על השפתיים ולגרום לשמחה אמיתית ב
,אין עליכם
אז איך עבר עליי אתמול?מורכב... ילדים הם עם חמוד אבל הם יכולים להיות גם שטנים קטנים ואתמול היה לי מהכול...זה התחיל בבוקר בהסעה-היה מאוד מצחיק,שרו לי שירי יום הולדת(למרבה הפאדיחה שחמישים ילדים שרים לי
),בירכו אותי בברכות שחלקן קצת מוזרות כמו "שתגיעי בגיל 119 לבית קשישות" (הברכה עם המונח 'בית קשישות' חזרה פעמיים אז נאלצתי "לחנוק" את אותה הילדה והיה מצחיק),ילד אחד שבדרך כלל אני בעיקר מעירה לו מיליון פעם במהלך הנסיעה שישב יפה וישים חגורה הפתיע אותי והביא לי ממתקים וברכה (מסתבר שילדים נקשרים גם כשמעירים להם,אולי זה קשור לעובדה שאני כמעט לעולם לא צועקת אפילו כשאני מעירה מתוקף התפקיד וכשיום אחד הילד הזה הגיע בוכה להסעה התעניינתי בו ודאגתי לו,אני לא אוהבת לראות ילדים בוכים)...אחר כך הגעתי לכיתה-יום שלישי זה יום שאני לבד בלי המחנכת (וזאת אכן בדיחה שמורה צריכה סייעת בכיתה אבל את הסייעות משאירים לבד בכיתה ימים שלמים),יצא שאיחרתי קצת כי סיימתי מאוחר יחסית עם ההסעה,החבר'ה של הכיתה שלי(כול ה9 ילדים) החליטו שהם מפתיעים אותי וחלקם מאחרים לשיעורים שיש להם בכיתות שהם משתלבים בהן-הם התחבאו,כיבו את האור וכמובן צעקו לי "הפתעה" כשנכנסתי(למעשה ברגע שראיתי שאין אור בכיתה כבר הבנתי,אבל בכול זאת לא הרסתי להם,הם בכול זאת בני 8-10...),אין ספק יצאו חמודים(הבנתי שמחר אמורים ממש לחגוג לי בכיתה)...רק שאחר כך הם הוציאו לי את הנשמה,זה התחיל באלימות והתגרויות בין ארבעה מהם בהפסקה ונאלצתי לצאת כשהאוכל תקוע לי בגרון כדי להפריד פעם אחת,ההפרדה הראשונית לא הספיקה ועד סוף ההפסקה כבר הוזעקתי שוב ונאלצתי במשך שעה לעשות בירור עם הארבעה-אלה ארבעת החבר'ה שבכיתה ג'(כלומר הבוגרים בכיתה) ויצא שנאלצתי לשלוח את כול הילדים של ב' לשיעור(חווה חקלאית) למשך שעה לבד בלעדיי ובלי הגימלים ודווקא בחווה החבר'ה של ב' נוטים להתפזר ולהתפרע(לשמחתי אתמול הם היו נהדרים) אז הייתי נורא בלחץ, אחרי שהצלחתי להרגיע את הרוחות(שעה שלמה!לא שיעור של 45 דקות,אשכרה שעה שלמה!) התחיל בלאגן מחזית נוספת,סיימתי את העבודה בכיתה כשהראש שלי מתפרק עוד שנייה...ואז הייתה הסעת צהריים,קיבלתי מתנה מילדה שלא הייתה בבוקר בהסעה(אסימון וברכה,היה מעניין הרעיון של אסימון כמתנה) ואחריה הילדים בהסעה היו תוססים במיוחד(זה שניסיתי כבר לפחות 8 פעמים להתפטר מההסעה ולא מאשרים לי מהמועצה זה כבר עניין בפני עצמו,אני רוצה הסעה קטנה ואם אפשר חינוך מיוחד ולא אחריות מטורפת של 50 ילדים בבת אחת) והחמירו את כאב הראש שלי...בערב היו לי לימודים אבל איחרתי הרבה בגלל פקקים אז החלטתי שכבר אין טעם להיכנס לשיעור וסתם ישבתי באיזור והחזרתי טלפונים ואס.אמ.אסים לחלק מהמברכים,יותר מאוחר הלכתי עם אבא להצגה כחלק מהמנוי(הלכתי במקום אימא שהכרטיס על שמה),האמת שלא הכי נהניתי מההצגה,זאת הצגה של הבימה עם שחקנים מהשורה הראשונה(גילה אלמגור,שרון אלכסנדר,רינת מטטוב וכו'...) והמשחק באמת היה משובח אבל העלילה עצמה הייתה מלאת דמויות שרובן לא גרמו לי לשום ריגוש ולקח לי זמן להתחבר ולקשר את הסיפורים ביניהם במשך 3 השעות של ההצגה... סך הכול הרבה אנשים זכרו אותי ואת היום הולדת,כמובן היו כאלה מהבית ספר הקודם(המחנכת שמאוד קרובה אליי,הורים של תלמידים) וזה רק הזכיר לי כמה אני מתגעגעת ומעדיפה לחגוג איתם יום הולדת ולא להפריד מכות(הם נכים...)...עם המשפחה עוד לא חגגתי והאמת שכול מי שניסה לדעת מה אני רוצה מתנה נתקל באותה התשובה "בלי מתנות,תשקיעו בברכות" כי אין לי כוח לשאלות האלה(אף פעם אין לי כוח לשאלות האלה על המתנה ובמילא את הדברים שאני רוצה סביר שאי אפשר לקנות אלא רק להשיג כתוצאה מעבודה קשה,התמדה והשקעה),גם עם חברות לא ממש חגגתי,אולי בסופשבוע אבל סביר שלא...

remundo

New member
מזל טוב!

למרות שכבר נגמר היום... מזל טוב אפשר לאחל תמיד! ליסטה! שיהיה לך הרבה בהצלחה בהכל ותמשיכי להיות חזקה כל כך תמיד! הרבה בריאות ושמחה, אני מקווה שהיום היה לך כיף ו... חודש טוב!

star_female

New member
מזל טוב!! D:

בהצלחה עם... כל מה שאת עושה עכשיו. זה באמת מגיע לך (במובן הטוב), ואני מקווה שהכל יסתדר לפי רצונך. חוץ מזה אני חושבת שאני חוזרת על עצמי בכל שנה (אפשר להגיד את זה, הא? כבר עברו כמה וכמה שנים...) אז אני לא אאריך יותר. מזל טוב

0Pandemonium0

New member
מזל טוב!

אני חושב שלהיכרות בינינו יש ותק די גדול, אולי יותר משל כל אדם אחר שעוד נשארתי איתו בקשר מהקהילה. למרות שאת לא בדיוק חלק מהקהילה, אבל בכל זאת. אז אני מקווה שהיה לך יום הולדת שמח ושלא הרגו אותך בכיתה, ושהכל אצלך מגניב. כי אצלי כן.
חזרתי היום מהבסיס. התכוונתי לכתוב מוקדם יותר והמחשב עשה בעיות, אז...

למעלה