יום הולדת...

קרני

New member
יום הולדת...

ימי הולדת זה דבר מאוד רגיש לכל. אף פעם לא יודעים מי יזכור את יום ההולדת, מי יביא מתנה, פרח או כרטיס ברכה, מי בכלל יטרח להגיד מזל טוב או לבוא למסיבת יום ההולדת הפרועה שטרחת והכנת ומי בכלל ידע ויזכור... ורגע! אולי מישהו הכין מסיבת הפתעה?!?! מממממ...... כשהייתי צעירה יותר הייתי מחכה ליום ההולדת שלי כי אז הרי הכל צריך לקרות... החבר יתכנן לי משהו מתוק להפליא, החברות יעשו לי הפתעה, המשפחה תקנה לי עוגת יום הולדת ענקית ויתנו לי לכבות את הנר, יאחלו לי עד 120, כל החברים שלי ירצו להיות איתי, יקיפו אותי, ירעיפו עליי אהבה ותשומת לב וכל זאת בדיוק ביום שנולדתי...ו.... בכל יום הולדת הייתי מוצאת את עצמי מאוכזבת ומרחמת על עצמי בטירוף... עם השנים השתכללתי והחלטתי שאני לא מוכנה לעשות סיפור מיום ההולדת שלי ואף התכחשתי לו ואני אפילו לא יודעת באיזה יום בשבוע זה חל - זה חוסך הרבה כאב לב ואכזבה... :)) יש לציין שמאז ההחלטה הזו תמיד כשיש לי יום הולדת, החברים שלי, שכבר יודעים על ההתכחשות רבת הפעלים שלי לתאריך המופלא הזה שמציין מתי בדיוק הגעתי לאוויר העולם..., טורחים ליידע אותי באיזה יום ועל איזה חג זה נופל...(תקופת החגים...) וכבר הספיקו להפתיע... משעשע... אז זהו, אמרו לי שבעוד 9 ימים בדיוק יש לי יום הולדת ושזה נופל בדיוק על ראש השנה (איזה מזל...!?) אז זהו, אני יודעת מתי זה, ואני מקווה שזה יספיק לאלתר!!! שנה טובה @ @ J U

למעלה