יום עצוב בקוריאה

Sivan 85

New member
../images/Emo7.gif אוי לא....

כל כך אהבתי אותו!! איזו טרגדיה נוראית.. ! אני עדיין לא יכולה להאמין.. ראיתי הרבה קטעים שלו מאחורי הקלעים ונורא נורא אהבתי בו.. כמה שהוא היה מגודל הוא כזה עדין ונחמד... נורא עצובבבב..... מי שרוצה לקרוא עוד פרטים יש לכם כאן: http://asianfanatics.net/forum/Stars-mourn-Lee-Eon-talk572923.html כתוב שם שההלוויה מתוכננת ל23 באוגוסט ושחנוש הגיעה לבית החולים שבו הוא היה בדמעות מלווה בעוד שחקנים מקופי....
אסון נוראי...

Doe7

New member
פשוט מזעזע ../images/Emo2.gif

נורא..פשוט נורא... הוא היה כל-כך צעיר מאוד אהבתי את הדמות שלו בקופי, הוא היה פשוט מתוק שם.. והוא בדיוק חזר ממסיבה לרגל סיום צילומי הסדרה של אריק מון שבה השתתף - Chilwu, the Mighty ...

../images/Emo2.gif../images/Emo7.gif

אני לא מאמינה, הוא היה כ"כ מקסים וחמודדד
כולי צמרמורת, זה פשוט כ"כ עצובבב, ובגיל כ"כ צעיר
איזו אבידה

לולי מ

New member
../images/Emo16.gif בהחלט יום עצוב אניו קיוי מדסקסות על זה

כבר שעה בערך היא ואני קצת חיטטנו כמו בדרך כלל בכתבות למצוא חדשות מעניינות ופתאום ראינו את הידיעה עליו טוב אני אנדב קצת מידע על השחקן המתוק ששיחק את החבר הגמלוני והבבוני טוב הלב של אחותה הקרציה של חנוש בקופי פרינס כמה מאיתנו צחקקנו לעצמנו בחום כל פעם שהוא קרא למכשפופה הזו מלאכית שלי
סתם עצוב שחיים של מישהו כל כך צעיר נגדעים כל כך מהר ובכזו צורה מיותרת אנחנו מקדישות לו שירשור ספיישל מיוחד שם: לי און / לי יון שםאמיתי: פארק סאנג מין היה: דוגמן ושחקן נולד ב 5/2/1981 נהרג: ב 21/8/2008 נהרג לפנות בוקר של ה 21 אחרי שיצא ממסיבת הסיום של הסדרה החדשה שלו Strongest Chil Woo (עם אריק מון כראשי) כשהתנגש עם האופנוע שלו במעקה בטיחות כנראה ונהרג מהמכה
Strongest Chil Woo (KBS2, 2008) Who Are You? (MBC, 2008) The 1st Shop of Coffee Prince (MBC, 2007) When Spring Comes (KBS2, 2007) אלו רשימת הסדרות ששיחק הישר מויקי עצוב מאוד

Sivan 85

New member
../images/Emo16.gifלזכרו...../images/Emo16.gif

מעט תמונות של המקסים הזה... באמת עצוב...

Sivan 85

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

Sivan 85

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

הוא היה מקסים, מצחיק, שחקן נהדר... בהחלט עצוב... Lee Eon 05/02/1981-21/08/2008

mishi 1

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

זה נורא.. תודה שעדכנת

כול כך עצוב... ):

תאמת בראיתי אותו רק בקופי פרינס... והוא היה כול כך מצחיק וחמוד..... חבל....

spidi333

New member
מה?!1..1.!.!?1?1.11.1.!.1.!?~!?

אמא... אני בהלם טוטאלי.... ממש אהבתי אותו! =[ R.I.P

Don Nirtin

New member
וואו. עצוב לגמרי.../images/Emo87.gif

לא ראיתי אותו בדרמות אבל אני בטוח שהוא שיחק טוב. שינוח על משכבו בשלום.

MaNcHi 135

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gifוככה הלך לו עוד בעל...

עכשיו יש בעולם אישה שאיבדה בעל ילדים שאיבדו אבא ומעריצים שפיספסו שחקן טוב. אני ממש אהבתי אותו בקופי פרינס ומסכן אפילו לא הספיק להשאיר איזו סדרה אחריו...

geminigum

New member
מה לא הספיק?

הוא סיים עכשיו את STRONGEST CHILL WOO. אמנם לא בתפקיד ראשי,אבל היה לו תפקיד מצויין שם.

למעלה