יום קומיקס חינם!

idodo35

New member
יום קומיקס חינם!

אז יום שישי הקרוב הוא יום קומיקס חינם, מה תקחו? ממה תמנעו? לאיפה תלכו?

Guid

New member
לאיפה כבר יש ללכת?

אני הולך ל-CNV, לפי התכנון. אני מקווה לקום מוקדם ולהגיע קרוב לפתיחת החנות...

והתכנון שלי הוא הספיישל סופרמן של DC. אין לי שמץ של מושג מה תהיה החוברת השנייה שלי.
אבל את זה אני כבר אחליט שם, אני מניח

petpatrol2

New member
לפי מה שהבנתי

יש ללכת למוסיאון הקומיקס בחולון,
ל-CNV בת"א
לקומיקאזה(Aאפילו שהם בגרו עדיין יפתחו דוכן של יום קומיקס חינם)
ולCNV רעננה.

mulon1984

New member
הולך להיות אדיר...

חוץ מהמובנים מאליו, נראה לי אני אלך על דרגון בול, או אפילו על 2000AD.
למי שיש לו אחות צעירה או אחיינית, אני ממליץ על molly danger. זה פרוייקט עצמאי במימון קיקסטארטר שנועד ליצור קומיקס עבור ילדות ונערות צעירות שחסר להן מודל לחיקוי בז'אנר גיבורות העל. עד עכשיו ראיתי רק את האומנות והיא ברמה מאוד גבוהה, אז מומלץ בחום.

MxIxAx

New member
שלום, פוסט יום הקומיקס בCNV וקומיקאזה:

אז איך אתם/ן מסכמים ומסכמות את היום הנחמד הזה

אני קניתי שני ספרים, כל אחד מאגד שש חוברות קומיקס:

justice league volume 1 - origin

the avengers volume 1

Guid

New member
לצערי לא היה לי מספיק זמן בשביל ליהנות...

הגעתי ל-CNV ממש עשר דקות אחרי הפתיחה של הסניף, והייתה שם כזאת כמות של אנשים שנראה שהם אשכרה ישנו שם בלילה

עכשיו, בדרך כלל זה ממש כיף שיש הרבה אנשים, אבל בגלל שהחנות יחסית קטנה יצא שכולם הצטברו בחוץ על המדרכה ופשוט עמדו שם בשביל לקבל את הזכות להיכנס לחנות עצמה.
אז אני לקחתי מהדוכן בחוץ את שתי החוברות החינמיות שרציתי (DC ו-Archaia), ונעמדתי בתור בכדי להכנס לחנות... והתור פשוט לא זז.
אז ויתרתי אחרי חצי שעה, לצערי. פשוט בגלל שהייתי קצוב בזמן, וציפתה לי עוד נסיעה חזרה ברכבת הביתה...

אבל בכל זאת קפצתי גם לדוכן של קומיקאזה בסנטר, כדי לראות מה הם מציעים, וקניתי שם שני אוגדנים-
Justice League Vol.1- Origin (בדיוק כמוך
)
ואת The Death Of Superman המפורסם, שלמרות שהציור שלו הוא יחסית מיושן אני מאוד מסוקרן לקרוא אותו כבר.

אז זהו. קצת התבאסתי שלא נהניתי מהמבצע של CNV, אבל בתכלס היה נחמד לראות הרבה אנשים עם אותו תחביב כמו שלי

MxIxAx

New member
בכל האזור של הCNV והקומיקאזה התפזרו

רסיסי פליטים מהחנות והדוכן של קומיקאזה, החלפתי פה ושם חוויות עם זרים שנקלעו לדרכי והיו בעניין.
לדעתי זה היה מאוד חגיגי, כל ההתכנסות של המעוניינים בקומיקס, מספיק כדי לקרוא ליום הזה חג הקומיקס, בקרוב אני אקלע לאיירון מן 3.

נמרוד

liraninho

New member
היה נחמד מאוד

פעם ראשונה שאני ב-FCBD (התחלתי לאסוף קומיקס רק לאחרונה, בינתיים קראתי את רוב הסדרה של The Walking Dead, נשארו לי עוד 3 אוגדנים...). הלכתי קודם לדוכן של קומיקאזה ובקושי היו אנשים, לקחתי שם את TMNT ו-TWD כמובן.

ב-CNV התור אכן היה לא שפוי בעליל (!), ועוד הגעתי כמה דקות לפני הפתיחה. מודה שהייתי בשוק, לא ציפיתי לכזו כמות של אנשים. לקחתי משם את דרד ובאטמן (כבר לא נשאר סופרמן). אחרי שנכנסתי לחנות עצמה - וזה לא היה קל, התאכזבתי קצת שלא היה להם במלאי שום קומיקס של TMNT וגם Watchmen כבר לא נשאר. בסופו של דבר לקחתי עוד חוברת של המתים המהלכים - Michonne Special, וחיפשתי משהו טוב בסגנון מאפיה/פשע. המליצו על 100 Bullets, אז לקחתי את זה וגם את Road to Perdition. מקווה שהם יהיו טובים...

petpatrol2

New member
היום המלצתי למישהו על 100 BULLETS

אז אולי זה הייתי אני :)

בכל אופן אני מאוד נהנתי. לקחתי כל מיני חוברות שנראו לי מצחיקות. כמובן שגם שמתי חוברות משלי שנגמרו יחסית מהר. מקווה שהם יקנו לי קצת פרסום.
התור לCNV באמת היה לא שפוי. כשנכנסתי סוף סוף קניתי שני ספרים של PETER BAGGE.

petpatrol2

New member
אני כבר מכיר אותו ממזמן :)

יש לי את כמעט כל הדברים שלו, אני חושב.

idodo35

New member
גם אני לא הצלחתי להינות מהמבצע...

אבל קניתי justice וastro city... בנוסף קניתי כל מני חוברות...

mulon1984

New member
הסיכום שלי

אני בשוק.
זה כל כך לא צפוי מה שהלך פה.
אני רואה גם את התמונות של מוזיאון הקומיקס ממה שהלך שם בין 10 ל-15:00 וזה פשוט מטורף!
מי היה מאמין שפרובינציה ישראלית קטנה של תעשיית הקומיקס האמריקאית תפגין כזו חיבה למדיום???

אני גם חייב להגיד שמאוד הופתעתי מהסבלנות של מי שעמד בתור בירקניה.
אני שימשתי כדורמן למשך כמה זמן, והאנשים היו מאוד סבלניים ורגועים למרות שההמתנה היתה ארוכה.
בסה"כ זה היה לטובת כולם כי אם לא היה פיקוח על כמה נכנסים, אז החנות סתם היתה מתפוצצת ולאנשים לא היתה אפשרות להגיע למדפים בכלל.
אני שמתי לב שהחנות נערכה עם כמות מוגברת של האוגדנים הפופולריים ואני מקווה שכולם הצליחו לנצל את ההנחות ולרכוש מה שהתחשק להם.

MxIxAx

New member
כמו שכתבתי בעמוד פייסבוק של ה CNV

תודה שסיפקתם לחובבנים בתחום כותרים ראשונים, אני כבר לא זוכר איפה קניתי מה, אבל כמו שכתבתי, מצאתי שני ספרי אוגדנים של ליגת הצדק הראשון והנוקמים הראשון

למעלה