יום שישי הגיע! ספרו, איך עבר עליכן השבוע?

meytall0

New member
יום שישי הגיע! ספרו, איך עבר עליכן השבוע?

שבת שלום

inb10

New member
השבוע טס!!

כל השבועות עוברים לי מהר נורא לאחרונה... שילוב של הריון, לחץ אטומי בעבודה ושני ילדים... הכל רץ והעייפות מצטברת. מסתבר שעם עייפות לומדים לחיות ואפילו לתפקד לא רע בכלל...
שבוע טוב

ידי קסם

New member
ואני עבדתי וקיבלתי משכורת רעב...

כאמור החודש נכנסה לי המשכורת הראשונה מאז חזרתי מ"חופשת הלידה".
ביום ראשון בבוקר מקבלת טלפון מבעלי ומתבשרת כי מופיע במחשב שנכנס לי כמשכורת רק 2660. כבר שבוע שלם שהתחלתי לברר במייל עם הגזברית ועד כה לא חזרה אלי עם תשובה ולא ענתה. מחר אנסה שוב...

לבינתיים הכסף שאין ממשיך ללכת לאיבוד על ביקורים פרטיים אצל פרופסורים ודוקטורים שונים (900 ש"ח ל20 ד')
לבינתיים הפרופ' האחרון שפגשנו השבוע שלל את עניין הקרישיות. לבינתיים עדין לא יודעים מה הסיבה האמיתית שבגללה לירז ז"ל שלי איבד את הדופק בשבוע ה40 בבטני.
לבינתיים ביום שני יום הולדתי, כבר הכנתי את בעלי שהשנה נחרוג ממינהגנו ולא יהיה צימר והכנתי את החברות שהתקשרו שהשנה לא רוצה לחגוג!!!
ושיהיה שבוע טוב ו'חג אורים שמח'

meytall0

New member
אי הוודאות הזו כל כך קשה..

את יום ההולדת אני כן ממליצה לציין איכשהו: ארוחת ערב משפחתית בבית או במסעדה, או איזשהו פינוק קטן בשבילך.
נכון שהאבל והעצב עצומים, אך הנשמה זקוקה להפוגות.
שולחת חיבוקים,
מיטל

ss-dd

same shit different day
חיה. נהנית מרוני. הזוגיות באותו מקום. הריון רחוק ממני קילומטרים. מתסכל.
איך נורית הודיה נתיב? מה השם היומיומי?
שימחת אותי מאוד בסמס שלך, שהוא , היו בו משמעויות נסתרות שאולי דמיינתי ואולי לא

meytall0

New member
תודה לאל, צרות טובות

כפי שייחלתי, העבודה החלקית שלי באתר האינטרנט הפכה למשרה מלאה. מהבית, בשעות גמישות.
עובדת כבר 3 שבועות, נהנית מהעבודה. אבל, בגלל הלחץ אני עובדת בין 9 ל-11 שעות ביום, (אולי לא נשמע נורא, אבל לומדת 3 ערבים בשבוע 3 וחצי שעות כל פעם- הנה"ח וחשבי שכר
).
אבל כמו שכתבתי- צרות טובות. מקווה שהלחץ יירד מספיק לי 8 שעות עבודה ביום.
אמתי המקסים, מצטיין כרגיל, קצת מעצבן אותי בבקרים כשלא מתעורר ומאחר כל בוקר לביה"ס
.
אליה- ממש מדהים. מדיבור מועט, ולא ממש ברור, החל פתאום לדבר
. מדבר בלי סוף, מספר סיפורים, מקשיב לשיחות של אחרים ואז מספר מה הם אמרו.. אני נמסה עם כל משפט שלו- והכי מגניב, שהוא אומר מילים ברמה גבוהה
. אפשר לפתח איתו שיחות של ממש.
אך לצערי הוא בחרדות נוראיות ממבצע עמוד ענן, למרות שהיינו בבית בקושי יום אחד ואז נסענו לאילת עד לסיומו. הוא בחרדות ממכונת הכביסה, מכל רעש חזק, מדבר הרבה על האזעקות שהיו, על הטילים, ועל כך שהוא מאוד מפחד מאזעקות. עצוב לי שהוא בטראומה כזו. מקווה שהזמן והשקט יעשו את שלהם.

שיהיה שבוע טוב וחג חנוכה שמח!
מיטל

למעלה