יום שישי הקרוב בת"א

Alison Hell

New member
יום שישי הקרוב בת"א../images/Emo129.gif

הולך להיות Urban MotoMusic בת"א, דיזינגוב הולך להיות ממש נחמד, להקות טובות של פאנק רוק ומטאל מופיעות בחינם כמו בצפר, GOT NO SHAME, THIS MEANS YOU, הורקור, פרברים רפיוג'יז ועוד, יש גם הופעות יותר מינסטרימיות כמו הדג נחש ואביב גפן קיצר רק רציתי לדעת אם יש הרבה אנשים שבאים אולי להתארגן על מכוניות וטרמפים זה בשישי הקרוב (4.5) מ12:00 ועד 17:00 http://www.moto.nana.co.il/Category/?CategoryID=10411&TypeID=1

DredLox

New member
אני מגיע...

עם לעוס וצח...אנחנו כבר נגיע מת"א...כי יום לפני זה, יום חמישי זה יום הסטודנט בת"א...שם גם הולך להיות משהו רציני מאוד...נשתכר, נישן שלוש שעות ונקום לפסטיבל האורבני המגניב הזה.. יהיה מאוד נחמד אם יהיה מקום באוטו לחזור בוא הביתה...

תגידו..

בטוח שאביב גפן מופיע? אני הייתי סגורה על זה שהוא מופיע וכבר תכננו אני וחברות שלי ללכת.. אבל אח"כ שראינו את הפרסום וזה ראינו את ההופעות וזה הדג נחש וכתוב "אביב גפן יועץ אמנותי" לא מוזכר בכלל שהוא מופיע...ואני זוכרת שאמרו שמי שיזכו מהמתמודדים יחממו הופעה של אביב גפן... אתם בטוחים שהוא מופיע?

Alison Hell

New member
אני יודע שהוא מגיע ונותן יעוץ אומנותי

האם הוא יופיעה?, שאלה טובה, נקווה שלא

לא נראה לי שהורקור יופיעו שמה...

אבל בכל מקרה יהיה מגניב...יש בצפר :]

Alison Hell

New member
ניראה לי שהמקום היחיד...

אליו צור יגלוש בקרוב זה פורום תמיכה באנשים פצועים אחרי ההתרסקות שהוא דפק היום על הגב

DredLox

New member
איזה חזק היה : )

הורקור נותנים בראש עם הסולן הבלגי הבהמה הזה... ולרועי יש צלקות מטאל : ) היה כיף מאוד...הכי התלהבתי מהפרברים...הם כאלה מגניבים...

למעלה