יום שלישי פעמיים כי טוב, בוקר טוב בוקר טוב

דקל נור*

Well-known member
הקריקטורה מזכירה לי קרובי משפחה. מדכדך. אולי גם את עצמי בעוד עשר שנים.

סופהו 1

Well-known member
מה חדש?
מה המצב?
מה הענינים?

מה עשיתם ומה ראיתם?
מה עשינו? בימי שני אחה"צ אני סבתא.
הפעם הגעתי בשעת צהרים מוקדמת, ארזתי עם בתי את הנכדים, ארוחת הצהרים, מטריות ומגפים ונסענו בעקבות הפריחה.
עשרים דקות נסיעה הביאו אותנו ליער חורשים.
תענוג לעיניים.

הגשם הקליל לא מנע מאיתנו לפקנק מתחת למטריות וכשפסק, טיפסנו במעלה השבילים.
מסביב הכל ירוק רענן, מנוקד במעט כלניות (סוף פריחה), המון נוריות, צבעונים, רקפות וגם קחוונים, צהרונים, וקוציץ אחד.
היה נהדר!!!
בוקר אור,
יומנעים.

כלנית.jpg נורית.jpg צבעונים.jpg רקפות.jpg קחוון (1).jpg צהרון.jpg קוציץ סורי.jpg

צליליתה1

Well-known member
הפעם הגעתי בשעת צהרים מוקדמת, ארזתי עם בתי את הנכדים, ארוחת הצהרים, מטריות ומגפים ונסענו בעקבות הפריחה.
תענוג לעיניים.

מסביב הכל ירוק רענן, מנוקד במעט כלניות (סוף פריחה), המון נוריות, צבעונים, רקפות וגם קחוונים, צהרונים, וקוציץ אחד.
היה נהדר!!!
בוקר אור,
יומנעים.

צפה בקובץ המצורף 16018 צפה בקובץ המצורף 16020 צפה בקובץ המצורף 16032 צפה בקובץ המצורף 16033 צפה בקובץ המצורף 16034 צפה בקובץ המצורף 16035 צפה בקובץ המצורף 16036

כיף גדול.
השנה אני קצת מבולבלת מזג אוויר, לא היתה לי מספיק תחושת חורף, ופתאום לא רק שסביב מכריזים לי אביב, גם מרגישים אביב.

סופהו 1

Well-known member
כיף גדול.
השנה אני קצת מבולבלת מזג אוויר, לא היתה לי מספיק תחושת חורף, ופתאום לא רק שסביב מכריזים לי אביב, גם מרגישים אביב.
רק מכריזים?
כל האלרגים מסביבי, אלו המנוזלים והמתעטשים בלי סוף (כמה מתיש), בגלל הפריחה והאבקנים שבאויר, סובלים קשות.
לא איכפת לי אם היתה לי מספיק תחושת חורף (והיתה), אבל אין ספק שאביב.

אפשר שהאביב, בלי כל התופעות האלו, ישאר כאן גם כל הקיץ???

תענוג לעיניים.

היה נהדר!!!
בוקר אור,
יומנעים.

צפה בקובץ המצורף 16018 צפה בקובץ המצורף 16020 צפה בקובץ המצורף 16032 צפה בקובץ המצורף 16033 צפה בקובץ המצורף 16034 צפה בקובץ המצורף 16035 צפה בקובץ המצורף 16036
נשמע כיף רציני.

אבח"י

Well-known member
מה חדש?
מה המצב?
מה הענינים?

מה עשיתם ומה ראיתם?

צפה בקובץ המצורף 16002
יום רביעי היום - אתמולך היה לי יום ארוך - שתי סדנאות עם מחשבים ותלמידים, שעור זום כפול, אחר כך הדרכה אישית לנכדה בת השש ובסוף פגישה עם חברים מחוסנים כמונו. ארוחת ערב, דברת וקשקשת וצחוקים על הכל, כולל בני זוגנו, צאצאינו, נכדינו/נכדותינו רה"מ, האופוזיציה ויצרנו תחזית שנשמרה ל- 24 במרץ ביחס לתוצאות הבחירות.

קלייטון.ש

Well-known member
השעון שם מזכיר לי תחביב שלי, או אפשר להגיד הפרעה שלי, והיא שאם מופיע שעון על קיר בסרט, אני מוכרח לעקוב אחריו בשביל לתפוס את היוצרים בבאגים ולראות כמה טייקים הם לקחו וכמה זמן זה לקח.
למשל אם היא אומרת בטלפון "בוקר טוב" ורואים שתיכף חמש, אז זה באג. או שהסצינה מתרחשת בלילה והשעה שש - עוד באג. החליפו שני משפטים והשעון התקדם חצי שעה? הא!
זה יותר כיף מלתפוס אותם שהתסרוקת משתנה או אפילו שהבגדים מתחלפים משוט לשוט.
בימים האחרונים ראיתי שני סרטים, אחד שהוציא אותי מזועזע, סרט חזק על בחורה שיוצאת לנקום בגברים שמנצלים נשים שמשתכרות בפאבים. הסרט מצליח לדעתי להאיר את הסוגיות בנושא הזה, אבל הסוף לא מה שציפיתי. אפילו בתור סוף רע הוא ממש רע. אם היו אומרים לי בהתחלה שהסוף יהיה רע, גם אז לא הייתי מצפה לדבר כזה.
סרט שני חדש עם דנזל וושינגטון ורמי מאלק, הראשון נראה כבר עייף מהעבודה הזו אחרי כל השנים, והשני נראה שגם הוא ליבו לא בפרויקט הספציפי הזה. חתכתי אחרי עשר דקות. אם להם לא בא אז גם לי לא.

צליליתה1

Well-known member
השעון שם מזכיר לי תחביב שלי, או אפשר להגיד הפרעה שלי, והיא שאם מופיע שעון על קיר בסרט, אני מוכרח לעקוב אחריו בשביל לתפוס את היוצרים בבאגים ולראות כמה טייקים הם לקחו וכמה זמן זה לקח.
למשל אם היא אומרת בטלפון "בוקר טוב" ורואים שתיכף חמש, אז זה באג. או שהסצינה מתרחשת בלילה והשעה שש - עוד באג. החליפו שני משפטים והשעון התקדם חצי שעה? הא!
זה יותר כיף מלתפוס אותם שהתסרוקת משתנה או אפילו שהבגדים מתחלפים משוט לשוט.
בימים האחרונים ראיתי שני סרטים, אחד שהוציא אותי מזועזע, סרט חזק על בחורה שיוצאת לנקום בגברים שמנצלים נשים שמשתכרות בפאבים. הסרט מצליח לדעתי להאיר את הסוגיות בנושא הזה, אבל הסוף לא מה שציפיתי. אפילו בתור סוף רע הוא ממש רע. אם היו אומרים לי בהתחלה שהסוף יהיה רע, גם אז לא הייתי מצפה לדבר כזה.
סרט שני חדש עם דנזל וושינגטון ורמי מאלק, הראשון נראה כבר עייף מהעבודה הזו אחרי כל השנים, והשני נראה שגם הוא ליבו לא בפרויקט הספציפי הזה. חתכתי אחרי עשר דקות. אם להם לא בא אז גם לי לא.

צפית בסרט השעון של כריסטיאן מרקליי?
24 שעות של קטעים שנלקחו מסרטים, שמראים את השעה, והוא סידר על פי סדר.
הבמאי מבקש לראות את הסרט בזמן אמת, כלומר, להתאים בין מה שרואים למה שמראה השעון

ראיתי קצת, כשהוצג במוזיאון תל אביב. קשה להסביר למה, אבל זה לגמרי מרגיש כמו סרט קולנוע, לא קטעים שחוברו.

קלייטון.ש

Well-known member
צפית בסרט השעון של כריסטיאן מרקליי?
24 שעות של קטעים שנלקחו מסרטים, שמראים את השעה, והוא סידר על פי סדר.
הבמאי מבקש לראות את הסרט בזמן אמת, כלומר, להתאים בין מה שרואים למה שמראה השעון

ראיתי קצת, כשהוצג במוזיאון תל אביב. קשה להסביר למה, אבל זה לגמרי מרגיש כמו סרט קולנוע, לא קטעים שחוברו.
נו זה מוכיח שוב שכמה שאתה חושב שאתה משוגע, תמיד יש מישהו יותר משוגע ממך.
לא שמעתי על היצירה הזו אבל טוב לדעת שהיא קיימת.
נראה אולי אחרי שאצליח לצפות במטריות שרבורג אנסה גם את זה.

צליליתה1

Well-known member
נו זה מוכיח שוב שכמה שאתה חושב שאתה משוגע, תמיד יש מישהו יותר משוגע ממך.
לא שמעתי על היצירה הזו אבל טוב לדעת שהיא קיימת.
נראה אולי אחרי שאצליח לצפות במטריות שרבורג אנסה גם את זה.
אם תמצא,אשמח ללינק.
על פי הבנתי ברשת יש רק חלקים קטנים, והיצירה בשלמותה מוצגת רק כיצירת אמנות, במוזיאונים וכו

קלייטון.ש

Well-known member
אם תמצא,אשמח ללינק.
על פי הבנתי ברשת יש רק חלקים קטנים, והיצירה בשלמותה מוצגת רק כיצירת אמנות, במוזיאונים וכו
חיפשתי איפה שאני מחפש סרטים ובאמת אין. אבל יש רשימה של הסרטים ביצירה ויכול להיות פרויקט, במקום לראות את היצירה עצמה, לראות את הסרטים שמרכיבים אותה, במלואם. עד כמה שאפשר למצוא אותם כי סרטים נידחים גם קשה למצוא.
מזכיר לי רומן, אני חושב של פול אוסטר, שהגיבור יורש המון ספרים מדוד שלו, והוא עובר וקורא את כולם.

למעלה