יום 55 לאסירת ציון הר שפי

nitrox

New member
יום 55 לאסירת ציון הר שפי

מכבי ת``א (חמישה כושים אמריקאים ועוד שני אמריקאים לבנים) זכתה אתמול בגביע אירופה לאלופות. האספסוף שמח וצוהל. לא ברור על מה ולמה. המדינה בקריסה. יהודים נשחטים כמו תרנגולות על ידי מרצחים שאנחנו בעצמנו הבאנו לכאן. הפוליטיקאים מושחתים וחוגגים, מערכת המשפט מושחתת ומסואבת. לדעתי במצב כזה – לשמוח בגלל ניצחון של מכבי זה לא לענין ומטופש. אולי מגיע לנו הכל אם זה פרצופו של עמישראל. אני מוכן להתערב ששום מתנחל לא הגיע לפאריס לראות את הגמר.

עד מאה ועשרים שנה......

א. הפושעת הקטנה, הר שפי, הייתה מקבל עונש גדול יותר אם לא הייתה ממשפחה בעלת דם כחול - מבחינה זאת יש אפליה בין דם לדם! ב. ברור שאף מתנחל לא הגיע לפריז כי מזמן המתנחלים, הוציאו את עצמם מקהל ישראל! ג. החגיגות מוגזמות והן אופיום להמונים! ד. החברה הישראלית מסתאבת מיום ליום, בגלל המשך הכיבוש! ה. מחר 56 יום למאסרה של הפושעת השפלה!

nitrox

New member
החברה הסתאבה בגלל שריד ודומיכם

אוסלו היה הביטוי המאסיבי של הסיאוב והרקב שפשה בחברה הישראלית ועימם הרצון לאבד עצמה לדעת.

nitrox

New member
היא לא החלה אלא רק התגברה

בשל חולשת אופיו וטיפשותו המופלגת של בגין. שהפר את כל ההבטחות שנתן לבוחריו והיה למעשה כסמרטוט רצפה בידי מפלגתו הוא וגם בידי השמאל.

בכל מקרה.....nitrox !

אני רואה שאתה מסכים כי זה לא בגלל אוסלו - אז למה האשמת את ``אוסלו`` הרי יש מספיק אשמות אחרות נגדו, לא?

hreuven2

New member
בא נדון בגנב המליונים שבס

וכל עדי האופי שטעמו מצלחתו של הפושע-קיבל שנתיים,בערך מה שמקבל גונב סיגריות מקיוסק

מדובר בגנב בן גנב......hreuven2

אך הפושעת הר שפי לא צריכה להינות מעונש הקל שהוא קיבל - אגב, שבס גנב כסף, הר שפי הורשעה בעקבות רצח ראש ממשלה ואיבוד נפשם של רוב בית ישראל - יחי ההבדל הקטן!

למזלה היא לא רצחה!

ואף אחד לא מאשים אותה בכך - אך בעצם שתיקתה היא עודדה את יגעל לבצע את הרצח!

אבו-דני

New member
היש מישהו המאמין בלב ונפש ..

היש פתי המאמין בכל ליבו ששבס פעל מתחת לאפו של רבין? היש פתי שהאמין שכל מעללי שבס נעשו במרתפים ללא ידיעתו של אף אחד? אף על פי שפרס ידע (כי הוא ביטל את מירב מעלליו של שבס) ולפתע שנוא נפשם של משפחת רבין (פרס) הפך ליקירם!!! פתאום המלכה לאה הראשונה מכתירה את פרס ליורשו..של בעלה חבל שהשמן(להכתרה) המלכותי מתקופת בית ראשון לא היה שם -איזה באעסה.. לו המשטרה -זרוע אוליגרכיית מפאי``- היתה מתחילה בחקירת המשפחה המלכותית היה יוצא הרבה עשן לבן...ועוד יצא! אני מאמין בתוך 2-3 שנים הכל יצא, מבטיח לכם בפורום חגיגי זה.... ואז......האדמה תרעד..אמות הסיפים...עם קריסת האוליגרכייה.

הפריק

New member
פושעת שפלה?

מה היא עשתה? היא בסך הבל קורבן של אנשי השמאל הנוראים שמחפשים קורבן להקריב לרבין ה``קדוש``! תתבישו לכם יאיר

הקורבן היה רבין!

להזכירך, ראש ממשלת ישראל! הפושעת הקטנה הזו לא הועמדה לדין על עבירות יותר חמורות, בגלל הדם הכחול שזורם בעורקה!

הפריק

New member
דם כחול?

אתה רומז שלא הרשיעו אותה בעבירות נוספות? דווקא אולי ה פ ל י ל ו אותה בגלל היותה דתיה? מה בדיוק היא עשתה?!?

הפריק

New member
למה אתה מתכוון דם כחול?

שהיא דתייה? שהיא אחיינית של ח``כ אלון? שהיא בת דודה שלי?

הפריק

New member
אז מה אם היא אשכנזיה?

א. אני מתערב שלפחות חצי מהכותבים פה הם אשכנזים (לא שיש לי משהו נגדם [אני תמני]) ובכל זאת הם לא בנווה תרצה עכשיו ב. אצולה ימנית? למה אתה לא עושה מהומה כלכך גדולה על למשל [תסלח לי אלהים] יוסף אישרן הי``ד? למה אתה לא מחפש מי עשה את הלינץ` הנורא? אתה רק מחפש קורבנות לרבין הקדוש נכון? ג. אין ג יאיר

למעלה