יונית לוי/קרן מרציאנו

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני אישית מאד מעריצה את יונית לוי השנונה והחדה ובהחלט היא מתאימה יותר להגיש חדשות.
קרן מקסימה וגם חכמה ועדיין...דני קושמרו חולה אקסטרים ועניין וחבל שהוא לא פנוי...מי נשאר?
***אתמול נבחר ביידן(לשמחתי)וטראמפ הלך הביתה(כן ,אמרנו שהוא היה טוב למדינה..so?

אבח"י

Well-known member
אני אישית מאד מעריצה את יונית לוי השנונה והחדה ובהחלט היא מתאימה יותר להגיש חדשות.
קרן מקסימה וגם חכמה ועדיין...דני קושמרו חולה אקסטרים ועניין וחבל שהוא לא פנוי...מי נשאר?
לא מעריץ, מה יוצא לי כשאני מעריץ? למ'הם מתייחסים אליי, הן מכירות אותי?
יונית לוי ספונה בתוך נרטיב גופני בעייתי מאוד, חדות תנועתית וגוף רכון עלי בטן, כמו "חצי עיגול". האם היא בהריון? קרן חמודה לאללה, עיניים יפות, אבל החריץ במרכז חוטמה, החתיכה המתחברת לשפתיים מעצבן אותי. מלכת היופי היא עמליה דואק, שלצערי מאופרת כמו קשישה בטונות של טיח על הפנים היפים, כתמי סומק מזעזעים של מאפרת חסרת תבונה בסיסית. כך הן גם מאפרות את גדעון אוקו, השד יודע למה זה מגיע לו.
אבל אם מהדורת חדשות - תביאו את עמליה, היא צעירה, חכמה, מבריקה - כבר מחליפה את עודד בן עמי ובהצלחה רבה בחמש דקות לשש.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לא מעריץ, מה יוצא לי כשאני מעריץ? למ'הם מתייחסים אליי, הן מכירות אותי?
יונית לוי ספונה בתוך נרטיב גופני בעייתי מאוד, חדות תנועתית וגוף רכון עלי בטן, כמו "חצי עיגול". האם היא בהריון? קרן חמודה לאללה, עיניים יפות, אבל החריץ במרכז חוטמה, החתיכה המתחברת לשפתיים מעצבן אותי. מלכת היופי היא עמליה דואק, שלצערי מאופרת כמו קשישה בטונות של טיח על הפנים היפים, כתמי סומק מזעזעים של מאפרת חסרת תבונה בסיסית. כך הן גם מאפרות את גדעון אוקו, השד יודע למה זה מגיע לו.
אבל אם מהדורת חדשות - תביאו את עמליה, היא צעירה, חכמה, מבריקה - כבר מחליפה את עודד בן עמי ובהצלחה רבה בחמש דקות לשש.
שמת לב שבכל אישה מצאת פגם? :cool: ובנוגע לעמליה דואק אין ספק שהיא צעירה ומבריקה אבל לחלוטין צריכה לעבור/ולצבור עוד הרבה נסיון עד ליונית לוי.

אבח"י

Well-known member
שמת לב שבכל אישה מצאת פגם? :cool: ובנוגע לעמליה דואק אין ספק שהיא צעירה ומבריקה אבל לחלוטין צריכה לעבור/ולצבור עוד הרבה נסיון עד ליונית לוי.
אכן, אם כי אצל עמליה לא מצאתי אצלה פגם אלא אצל מאפרותיה! כך היא וכך גדעון אוקו.
רינה מצליח מאופרת נהדר, חכמה- אש, ויכולה להגיש, אמ-מה היא לא עומדת בתקן הנדרש. גברים לא צריכים להיות "פרזנטביליים", ראי עודד, אמ-מה עדיף - ראי מתן יעקב המדהים, אוקו, ארז, אפילו שרקי נראה די טוב - אבל הוא מכוער נורא, אלוהים. עמית זוועתון כיעורון - לכן לא יגיש בחיים חדשות. מה עוד? יש רק אשה אחת מושלמת בעולם, זו בת זוגי.

אני מודה ומתוודה שאני כמעט ולא רואה טלוויזיה, חוץ מסרטים וקצת ספורט, ולא הייתי מבדיל בין יונית לוי לחיים יבין אם הייתי רואה אותם ברחוב. דווקא את טכס ההשבעה של ביידן ראיתי. רגשות מעורבים... אין ספק שטראמפ היה עדיף לישראל, אבל הוא ללא ספק פסיכופט מסוכן ודפוק ואחד כזה אסור שיהיה בתפקיד ציבורי....
למען הסר ספק, עם יונית לוי הייתי נכנס למיטה, עם חיים יבין לא. גם מלאניה הולכת...

Yakir4179

Well-known member
מעצבנות אותי שניהם,אם כן לארוחת ערב הייתי רוצה שמרציאנו תבשל ,ויונית לוי לרגעים קסומים ברכב..😊
ליה אברמוביץ מגרה אותי בטירוף, הלוק האימהי שלה ,עלמה זק אני אוהב בגלל ההומור, וברח לי השם השניה בארץ נהדרת שמחקה את אביבית בר זוהר

אבח"י

Well-known member
הפייבוריטית שלי היא דוריה למפל בערוץ 11. מהדורת החדשות הטובה ביותר והערוץ הישראלי הטוב ביותר.
קצת "ניימדרופינג" למ'לא?!
ה-למפל היא שכנה של בתי במגדל מגורים, ושתי ילדותיהן הולכות יחד לגן הילדים.

אבח"י

Well-known member
לוקאץ׳ המלך! אוהב את הכתבות שלו. מאלו שבאולפן אז אבישי בן חיים.
אב"ח נראה לי לכאורה כמו הומו בארון, באמת, ומאלה שבחיים לא הייתי נכנס אתם למיטה, הם נמרחים כאלה.. יאק!! מעבר לכך הוא כלכך נעול בתיאוריית הפרמידה של החברה הישראלית ששכח כבר להסתכל במציאות כמות שהיא.

Safariguy

Member
דוריה למפל
והמגישה של הצעצועים בתכנית בוקר של אברי - זאת שמצטרפת להתעמלות שלו מאחורה...

למעלה