יוני רועה נראה כאילו

האתיופים היו חסרים,גרוניך פחות,חחח

מה לא ריגש אותך בוף? לא העביר בך צמרמורת קלה לחשוב על ח"כ שלמה מולה הקטן או על אדיסו מסאלה? או מהרטה משהו לא זוכר שמה? לגבי אביטל מה יש לך ממנה? אתה אוהב פרחות?

בוףברכה

New member
אמת...היצתמררתי..סמרתי כמו..../images/Emo108.gif

כל פעם בפיזמון...דימיינתי..איך האתיופים..על מרבד הקסמים...וגרוניך..עומד..עם "דופק שטיחים..".. וצועק עליהם..."יותר גבוהה...תעלו..
יותר גבוה...(נצלן אתיופים.. מהרטה ברוך....לא הייתה נותנת לזה לקרות... אילנה היא פרחת חן....

אישית אני מעדיף את אשתו נגנית המפוחית.

מיכל אדלר אני חושב קוראים לה. חתיכת מפוחית יש לה תרתי משמע.חחח את הצווחות של גרוניך אני מעדיף לשמוע בכנס לחולי רוח בבית חולים עמוקה בכרכור

לואיזה7

New member
רוחמה עלתה בזכות עצמה ולא על חשבונו של אבי

גם אני מקווה שרוחמה תנצח. לדעתי, ההפקה החליטה על גלגל הצלה רק על מנת להחזיר את אילנה. ההפקה אינה אמינה, כי רק לפני כמה ימים הודיעו שיהיו רק 4 אנשים בגמר. הביקור של אילנה בשבוע שעבר, והאמירה של השופטים, שהיא היתה צריכה להיות בגמר, וכנראה גם הפעילו את השפעתם על ההפקה,זה מה שגרם, כנראה, להפקה להכריז על גלגל הצלה. נקוה שהיא לא תחזור לגמר, כי זה לגמרי לא פייר.

היחידים שיכולים לגבור על אביטל הם טולדנו ..

וסיני כאשר לטולדנו הסיכויי הכי טוב מכיוון שגבר עליה כבר פעם אחת. לגבי רוחמה ברור שעלתה בזכות. בזכות קולה הערב ואישיותה הנינוחה והטובה והמתחשבת. רוחמה כשמה היא כולה רוך ורחמים.

איבונה3

Well-known member
עצבנית למה,למה את כזאת???? על הבוקר

להפחיד אנשים???? לא בני ולא בריז'יט יזכו ,שני אנשים בלתי ניסבלים שבטוחים שהשמש זורחת להם מהתחת...
.

לואיזה7

New member
אפשר לטרפד את זה ע"י הצבעה לאחד המועמדים

הצבעה של אוהבי רוחמה למועמד/ת אחר/ת כגון לאביבה אבידן, יכולה לטרפד את חזרתה של אילנה, וזאת אם תהיה אמינות מצד ההפקה בתוצאות ולא תהיה הטיה לטובתה.

galina27

New member
אבי, מרוקאי מרוקאי

רק שגם הוא כמו אביטל משחקים אותה צרפתים עם המבטא שלהם,

איבונה3

Well-known member
כשאדם שותה הוא הופך להיות שוטה ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בוףברכה

New member
הפיינליסטים ניפרדים..../images/Emo82.gif.מההיכל.../images/Emo47.gif.

...ואני ניפרד למילואים...מחר...

למעלה